Kapat

Doğum kontrol hapı hemen korur mu?

Şu yasmin doğum kontrol hapını kullanıyorum içtiğmin ertesi günü ilişkiye girdik eşimle toplam 2 gün kullanmıştım tamda yumurtlama zamanımdı en az korunmasız ilişki için bir hafta kullanmak gerekmiş bir problem yaşarmıyım bebek hapa rağmen oluşursa hap zarar vermezmi?

Güncellemeler:
Sol yumurtsligimda iyi huylu kistim var doger yumurtalikta bir problem yok onun tedavisi ocin verdi doktor gebelik olustuysa ne olucak daha bir ay kullanicam

0|0
3|3

En İyi Kız Görüşü

• bilmem ama etkisini göstermesi icin en az bir ay kullanman gerek hem ayrica aybasinin ilk günü baslaman gerek öyle kafana göre baslayamazsin

jinekologa gitmedinmi sen ya?

0|0
    0|0
    • Gittim iyi huylu kistim var onun tedavosi icin verdiler

• Hemen basla dendi bana doguma giricekti dr acil hic ilgilenmedi bile bebek olustu ise ne okucak :( kullanmam lazim

• ozaman test al yani bir test yap evde sonra doktora gidip kan testi yaptirirsin

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 3

• En az bir başka bir ay başka yöntemle korunmak gerekir.Haplar bir ayda kourmaya başlar.

0|0
    0|0
  • korumazz günler oncesinden kullanmaya başlamalısın

0|0
    0|0
  • ilacın prospektüsünü okusan daha iyi olur

0|0
    0|0
    • sorunun cevabını doktoruna sorsan daha sağlıklı olur canım ihmal etme böyle şeyleri

• Kitap gobi prospektus yazmislar ama bir o yazmiyor

• doktorunla görüş o zaman en sağlıklısı o olur

Kızlar Ne Diyor 2

• Bir ay sonra koruyor yasmin

0|0
    0|0
  • hap benim bildiğim bir ay önceden başlanıyor. ama eğer bebeğin olduysa dikkatli olman lazım hapa devam edersen çocuk düşebilir. bunun örnekleri var yani dikkat et tabi

0|0
    0|0
    • Dusuyormu :(((( ama sadece yumirtlamayi onluyor biliyorum

• bebeğin olduğu halde karnında 4 haftayıda geçmişse zararı olur diye biliyorum ama 4 hafta uzun bir süre o zmana kadar farkedersin zaten

Yükleniyor...