Bakire olmayan kizlarin bakire kizlara ofkesi nedir?

Bunu her yerde görüyorum. Cevremde forumlarda.gecen bir arkadaşım sevgilisiyle ikiskiye girmek istedigini soyledi ben yapma dedim uyardim.diger arkadasta hemen ordan kendi bakire degil alindi.ne var yapsin hayata bir kere gelmus sevmis yapicak tabi falan filan. Bide bana laf sokuyor sen yapmadin da ne oldu yine sevdigin bakire olmayan bir kadinla evlendi vs vs.bu ne ya.insanlar kendilerine saygiyi yitirmisler başkalarına da saygi duymuyorlar.

0|0
1|18

En İyi Kız Görüşü

• yıl olmuş 2014, 21. yüzyılın tohumlarını atıyoruz geleceğe güzel bir jenerasyon bırakmak istiyoruz hepimiz ama bu sen bakiresin diye sadece kocana vereceksin diye namuslu olmuyorsun dediğim gibi yıl olmuş 2014 insanlık binlerce yıldır dünyada yaşıyor ama maşallah hala zar hala zar töbe yarabbim ben de bakireyim bakire olan arkadaşım da var olmayan arkadaşım da var sen arkadaşına namus konuşması yaptığın için senin arkadaşın sinirlenmiş sonuçta gerçek hayatta nasıl bir insansın bilmem ama burada gelmişsin sevdiğinle sevişme namusunu kaybetme evlenene kadar hazineni sakla dersen kavga çıkar o ortamda olsan kafanı gözünü yarmıştım doğruya doğru sonuçta evlilik sadece bir kağıt üstündeki imza gelişmiş bir ülkeyi örnek verelim fransa... fransada artık evlenen insan görmek mümkün değil çünkü saçma geliyor insanlara niye ben bir insanlar böyle hayatımı birleştireyim ki onu kendi mirasıma katıyım ki.? bu onlara kalmış bir düşüncedir ama sonuçta ölene kadar aynı kişiyle karı koca gibi yaşayanı oluyor çocukları da oluyor namuslu yaşamak için illaki evlenip de çocuk yapmaya gerek yok neyse başka bir örnek verelim kanada... dünyanın en kibar ve refah sahibi ülkelerinden biri sen orda 30una gelmiş bekar bir bakire ya da bakir gördün mü? çünkü zarı kimse umursamıyor zar sadece kadın vücüdunda olan bir şey başka bir ey değil ama türkiyede bu işi o kadar abartıyorlar ki kızlarımız tecavüze uğrasa bile kirli kabul ediliyor gidiyor anal ve oral seks yapıyor sadece zarına zarar gelmesin diye bedenin bakire kalmış ruhun o* kim umursar senin namusun çoktan gitmiş. işin özzeti ise bakire olmayan arkadaşının sana kızması iyi olmuş kötü düşünüyorsun isteyen istediğini yapar karışamazsın madem düzgün erkeği istiyorsun bakire ölürsün

0|0
    0|0
    • ooo sen bakireysen bende birşey bilmiyorum şu hayatta . kızım kimde deldirdin de bu öfke ne . bana saç baş giricekmiş olaya bak . senin canın çok yanmış belli . bence sen namusuna leke sürenlerele kozunu paylaş . burası türkiye . adam gibi adam bakire kız arar evlenmek için ...

orpsuluk maşallah her yerde medeniyet medeniyet deniliyor .iki tane yazar say desek sayamazlar ospulua gelince maşallah . ister bakire ölürüm ister ölmem sanane . sana giren ne ben söyleyeyim sana gireni . allahın kaltağ

• tabi tabiiiiii inandıramazsın

• Bana bak sapık kiz defol

Erkekler Ne Diyor 18

• Ne alakası var kendisine saygısını yitirmekle bakire olmak demek kendisine saygısı olmak mı demek yıl oldu 2014 uyanın artık orta çağda yaşamıyoruz arkadaşım...

1|0
    2|3
    • çok doğru söylemişsin ama ne yazık ki senin gibi düşünmeyenlerle aynı toplumdayız ben bakireyim ama bu kızın yazdığına çok sinirlendim

• toplum benim için önemli

• sana demedim zaten yorum yapan diğer bayana söyledim..

• canım bu ınsanın psıkolojık olarak kendını mutlu etme sanatıdır. mevcut durumunu beyın kabul etmelı kı mutlu olsun. sende bır gun bır kaza ıle kaybedersen bekaretını bır yol bulacaksın kendını mutlu etmek ıcın. yok zorla oldu bu sayılmaz dıceksın yok cok sevdım yok bır anlık zaaftı. o arkadasın gıbı bakıre olmanın bır onemının olmadıgı orneklerı hep goreceksın dıgerlerını gozun gormucek. ama sundan emınım kı bakre olanlara da saygın olacak

0|0
    1|0
  • Haklı bir nebze, saygısızlığını saymazsak tabi. Bekaret gerçekten önemsizdir. Bir zar ile insan olunmaz. Bu bağnaz düşünceyi saçma buluyorum. Ben hiç önem vermedim öyle şeylere, vermem de. İnsan bu yaşar istediğini ve özgürdür. Buna karşı mısın peki?

1|0
    1|0
    • ben karşıyım ama başkasına saygı duyarım . bence gereksiz değil . ben sadece eşimin benim erkeğim olmasını istiyorum inşş da öyle olcak

• inşallah :))

• hahaha kendini avutuyor büyük konuişmayım da 1 kere bile yapmış kızdan nefret etmiyorum.Tiksiniyorum bu kadar net

0|0
    1|0
  • Sen boşver onları yaaa çemkirir çemkirir susar

0|0
    1|0
  • en değerli varlıklarını kaybetmişler ve bunun utancıyla üzüntüsüyle pişmanlığıyla saldırıyorlar bence.

0|0
    1|0
  • devir değişti bi,lmem ne saçmalıklarına hiç bakamyın arkadaşlar evlenmeden önce yaşanılan ilişki dünya var olduğundan bu yana hep varmış

0|0
    0|0
  • hataya düşmeye cok meraklılar eglence olarak görüyorlar cok yanlış ve saygımı ? kaldımıki ?

0|1
    1|0
  • o kişiler namuslarını bozduklarından başkalarınında kendileri gibi olmalarını istiyorlar. ne bu her sevdiği erkeğe versin sonrada namus mu satacak ortalıkta...

0|0
    1|0
    • ben kıza uyardım .. diğeride aklına giriyor ne yaparsa yapsın banane

• ozaman bu konulara girme bile, buralara da boşa bu sorunu cevabını yazma...

• Aarkadaşin tc coşkunla akraba sanirimg :D

0|0
    1|0
  • aynen öyle var böyle öfke

1|0
    1|0
  • Kıskançlıktan boşver sen doğru yoldasın salla :)

1|0
    1|0
  • kıskanıyolar panpa.

0|0
    1|0
  • afferin sana aranan kan burada :D:D

0|0
    1|0
  • kendilerini düşündükleri için böle sen dogru yoldasın gerısını salla gıtsin

0|0
    1|0
  • kaldıramıyorlar herhalde