Seviştiğim kızın nişanlısı varmış...

facebookta tanıştığım bi kızla 7 aydır konuşuyorduk.

facebook'unda ilişkisi olup olmadığı yazmıyordu, sanırım gizlemişti.

bende ona hiç sormamıştım. ne de olsa sanal arkadaşımdı, sadece konuşuoduk havadan sudan.

sonra bi gün bu bi iş için izmire gelmiş. tesadüf bu ya, o hafta annem babam kardeşim ankaraya teyzemin yanına gitmişlerdi, ben evde yalnızdım.

genelde yemek muhabbeti yapardık işte, dedi sana geleyim bana yemek yap o anlatıodun kendini övüodun dedi.

bende tamam dedim. geldi. inanmıcaksınız ama aklımda en ufak bi kötü düşünce yoktu. gerçekten. hatta o sıralar duygusal olarak konuştuğum bi kız bile vardı.

sonra mutfakta ben balıkları una bulayıp bulayıp tavaya atıorm. bi de geyik muhabbeti döndürüorum. sonra yemeği yedik. içeri geçtik. tv seyretmeye başladık. bi ara gözüm kızın göğüslerine kaydı. sütyen giymemiş olacak ki göğüs uçları çok belirgindi.

uçkuruma yenik düştüm, bi anda avuçladım hafifçe sağ elimle göğsünü. hiç bişi söylemedi. sonra öpüşmeye başladık. olanlar oldu yani.

ve olay bittikten sonra telefonu çaldı. aradı konuştu. nişanlım arıo dedi. şok oldum şok. ne kadar geniş ve rahat bir kızmış.

ayrıca zaten bakire değildi, galiba nişanlım dediği çocukla kapağı çok önceden açmışlar, ya da o çocuktan öncesi de var.

1- sizce ben kötü biri miyim?

2-bu kız hakkındaki düşünceleriniz?

0|0
6|20

En İyi Erkek Görüşü

• bencede kız tek gecelik heyecan için seni kullanmış:::)))

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Sen kıza aşık olmuşsun :))

0|0
    0|0
    • yok hyr sevdiğim kız başka.

• Igrenc insanlar, kiz zaten ne oldugu acik ortada ama sende gercekten bir baskasin face tanidigin kizi ilk bulusmada evine davet etmek nedemek? Genclik bukadar kaydimi yaa

0|0
    0|0
    • valla bilmiom kaymış demekki

• sen kötü birisin kız senden de kötü biri.. :)

kız hakkında düşüncem yok bence sen de olayı büyütmeden unut gitsin.

malum nişanlı var..

1|0
    0|0
    • ne büyütücem ya, yazdım zaten duygusal olarak konuştuğum bi kız var dedim, yani seviştiğim kıza karşı bişi hissetmem imkansız. spontan oldu bi anda işte şeytan dürttü :D

• tabiki de ilginç. belki çocuk zengindir ondan nişanlanmıştır :D

• Kız dert etmiyorsa sen niye dert ediyorsun ki boşver :)

0|0
    0|0
  • Alan memnun satan memnun kız düşünmesi gerekirdi

0|1
    0|0
  • Nişanlı olduğunu bilseydin sevişir miydin?

0|0
    0|0
    • sevişmezdim tabiki. benim nişanlımla başkası sevişse cinayet işlerim yani.

Erkekler Ne Diyor 19

• vermek isteyen vermiş yenik düşmeyen kardeşimiz yenilmi bacak arasına bize kalan sırtına kese atmak sen kötü değilsin sana gelen kötü kardeş rahat ol

0|1
    0|0
  • Olm sen atmışın 1 adım kız atmış 11 adım. Hesap et işte.

0|1
    0|0
  • uçkuruna düştüğün için eleştirilebilirsin.

2|0
    0|0
    • evet doru ama kız karşı koymadı, yani o s.kişmek amacıyla gelmiş sonradan anlaşıldı. yemek öğrenme ya da yemek yeme amacıyla değil.

• kız ibretlik :)

0|1
    0|0
  • esirgemeyenin göz yaşına bakmayacaksın.

sal tıslağı gitsin :-))

0|1
    0|0
  • durumu bilseydin kötü biri olabilirdin ama senin bi şuçun yok bence.gönlünü ferah tut çoğu erkek aynı şeyi yapardı.kızı at çöpe :D

0|0
    0|0
  • Kimbilir Çocuk Kız Hakkında Ne Hayaller Kuruyordur Nişanlısı.ama kıza bak işte..allahım sen bizi boyle varlıklardan koru :)

0|0
    0|0
  • senin durumunda olan 100 Türk erkeğinden en az 90'ı aynı şeyi yapardı emin ol.

hayat işte sürprizlerle dolu:) Umarım korunmayı unutmamışsındır, öyle her önüne gelenle yatan insanlara(kadın-erkek) dikkat etmemiz gerekir değil mi?

0|0
    0|0
    • tabiki de. kondomsuz yapmam asla. hem hastalık hem hamilelik olayı var.

g.te gelmemek için, eline beline cebine kondom, dünyaya kondom :)

• kötü biri değilsin ama şu açık kız çok geniş birisi boşver ararsa arar aramazsa aramaz derdine sen neden düşüyosun keyfine bak :) haa bende evlenince hiç bulaşma kaşınsa bile...

0|0
    0|0
    • ewt zaten yüz yüze görüşmem bi daha, hatta muhabbeti kesmeyi düşünüorum, evlenicekmiş zaten yaza.

• madursun kardeşim kız seni kullanıp atmış

1|1
    0|0
  • bence burda senin bi kabahatin yok herşey kızın planıymış yok iş için geldim yok hadi yemek yap yiyelim yok bak sütyen giymedim.. kız seni sömürmüş panpa... :D

0|0
    0|0
  • 1- sen kesinlikle kötü birisin

2- bu soruyu nişanlısına sormalısın

0|0
    0|0
  • yalan bu tür hikayelere inanmayınız

0|0
    0|0
    • valla isteyen inansın isteyen inanmasın.

• 1 ve 2.. Kısa cevap...

Ateşle barut yanyana gelmezmiş.

1|0
    0|0
  • Hikayelerden mi kopyaladın sen bunu?

0|0
    0|0
    • tabi tabi. birazdan da yengemi anlatıcam.

buenos airesdiğer tarafta kardeş.

,

• hamsi kokan biriyle asla sevismem :)

0|0
    0|0
    • aga sardalye yapıodum yha :D

• Farklı bir deneyim yaşamışsın :D

0|0
    0|0
  • Sen mükemmel bir adamsın rahat ol kardeşim yaptığın herşey doğru ve yerinde.

0|0
    1|0
  • 1 sen kötü birisin

2 kızda kötü biri

performansını çok etkileyici buldum ama hayır diyorum!

bence nişanlısıyla kapagı açtılar diye nişanlanmıştır yalan onlarınki takma kafana ama bidahada yapma sonuçta nişanlısı var boş durmaz çocuk öğrenirse :D

0|0
    0|0
    • dediğin doru. çocuk öğrenmemeli :D

hala konuşuoz facebookta, dedim bana hiç bişi söylemedin dedim, olsun bi anlık zevk yaşadık güzeldi falan filan dedi. normal olarak konuşuorz hala. ama görüşmem bi daha yüz yüze :D

Yükleniyor...