Penisimde beyaz noktalar var çok korkuyorum, kötü birşey var mıdır?

Arkadaşlar ben 19 yaşındayım 3, 4 senedir penismde beyaz noktalar var utandıgım için doktora gitmedim kötü bişe varmıdır?

0|0
3|8

En İyi Erkek Görüşü

• Eğer cinsel yolla bulaşan bir hastalık olmadığı kesinse sana göre, penisin yapısında küçük yağ bezesi şeklinde yapılar var onlar olabilir.Deriden hafif kabarcık şeklinde.Emin değilsen bu olduğundan cildiyeye görün.Sağlık için doktora gidilebilir.Kadında olabilir erkek te doktor.

0|0
    0|0
    • vücüdum çok yaglı daha cinsel ilişkim olmadı bu arada cinsel ilişkide bi sorun çıkartırmı?

• Onlar penisin yapısında olan yağ tabakaları küçük küçük.Sorun olacak birşey değil eğer benim dediğim şeylerse.

Kızlar Ne Diyor 3

• Kötü bir şey değildir

0|0
    0|0
  • mast. yapmandandır belkide

0|0
    0|0
  • eşimde de yıllardır var, o da senin gibi çekiniyor. Şimdilik ciddi bir sorun olmadı.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• cinsel ilışkiye girdinmi? Cinsel ilişkiye girdiysen ilişkiden öncede bu noktalar varmıydı? Eğer ilişkiden sonra olmuşsa cinsel hastalık olabilir yada havuzda yüzüyorsan mikrop kapmış olabilirsin birde bu noktalar hep aynı sayıdamı çoğalma varmı? Bu noktalar baş kısmında mı yoksa dağınık her yerde mi?

0|0
    0|0
  • arkadaşım akıl yokmu sende bir an önce git doktora bunun utanmasımı olur .

0|0
    0|0
  • doktora bir git göster bakalım ne diyecek :D

0|0
    0|0
  • Sağlıkta utanılınır mı yaa.Allahım yaa bu ne cahillik.Yarın hemen doktora gidiyorsun.

0|0
    0|0
    • panpa adama şeyimimi göstercem :D

• Adamın senin şeyine bakacağını nerden biliyorsun.Genelde ürologlar, sen durumu anlatırsın ve de o sana ilaç verir şeklinde olurlar.

• aşırı zorlamadan olmuştur

0|0
    0|0
  • elbette doktor a gitmelisin.allah korusun ciddi bir hastalık olabilir

0|0
    0|0
  • onu kaybetmekten korkmalısın bence. derhal bir ürologa

0|0
    0|1
Yükleniyor...