Kızlık zarının delinip delinmediği nasıl anlaşılır?

kızlık zarının delinip delinmediği nasıl anlaşılır

0|0
012

En İyi Erkek Görüşü

• neden? bir halt mı yedin ?

1|0
    2|0
    • 10 sene önceydi teknelere geçmek için tahtaya bastım ortası delikmiş biri yitirivermişti oraya sert çarpmıştım suya düştüğümden pek anlıyamadım ama pebemsi leke vardı hep o aklıma takılıyor

• gezcektim:)

• gel bana takıl haaytını yaşa :D

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 11

• Doktor muayenesi ile anlaşılır sadece...

0|0
    0|0
  • Kızlık zarı zaten delik olur. Kastın yırtılma olup olmadığı ise içine bir şey girip kanama, acıya sebep verdiyse şüphe edersin. Kesin durumu jinekolog söyler.

0|0
    0|0
    • iyide aynayla bakmakla anlaşılmazmı geniş ya da küçük olup olmadığıyla ilgili

• Mantıken düşün penis kalındır. Senin de vajinanı genişletecek bir durum olmadığına göre ilk girişte zorlama, yırtılma, zedelenme mutlaka olacaktır. Yani senin şu an istem dışı zarın yırtılmış bile olsa (ki kolay değildir, bazen ilk birleşmede yırtılmaz, birkaç denemeden sonra kanama olur) cinsel ilişkiye girdiğinde kız olduğun belli olacaktır. İçin rahat olsun.

• çok teşekkürler:)

• sen bakıcaksan ayna ile bak görürsün

0|1
    0|0
  • Su dolu leğene otur kabarcık gelirse geçmiş olsun

0|0
    1|1
  • seks yaptiysan hic zar yirtilir zaten

0|0
    0|1
  • Bi bakmam lazım

0|1
    0|0
  • neye göre ?

0|0
    0|0
  • doktora git kesin sonucu o verir.

0|0
    0|0
  • parmağını sok kan gelip gelmediğine bak anlarsın

0|0
    1|1
  • yakınen bakmalısın. ortadan perifere (kenarlara dogru) yırtık seklinde bir yırtılma varsa kızlık zarı bozlmustur. 1 taneyse sıkıntı yok zedelenmistir. Genelde kızlık zarı yırtıkları 2-3 yerde olur...

0|0
    0|0
    • anlamadım ne dediğini bezel ye kadar görünüyor işte:)

• tamam çok sağol teşekkür ederim bu arada bu bilgileri nerden biliyorsunuz:)

• iliyorum iste bir sekilde. Bosver... isine yaradıysa sorun yok :D (kısaca arastırmacı kişilik de olsun bitsin)

• jinekoloa git

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Yükleniyor...