Neden kişisel görüşlere değer verilmiyor?

Arkadaşlar buradaki yazılan yazılar ve soruların çoğu çok geniş insanların yazdığı konular eşini paylaşmaktan tutun kendi kardeşine göz koyanlara ilk buluşmada yatanlar vs ve çok uç isteklere kadar her şeyi yazıyorlar. İtiraz ettiğimizde bizi yobazlıkla ve gerilikle suçlayıp şikayet ediyorlar. Benim sorum cinsellik için her şeyini feda eden kişilerin yüz perdesi neden bu kadar yırtık ve itirazlara neden sanki bizler gericiymişiz gibi cevaplar veriyorlar bunu anlayamıyorum. İnsan olarak neden her şeyi sekse bağlayıp bu kadar serbest yaşayıp günlük ilişkilere girip sonra itirazlara neden kabaca geri dönüş yapıyorsunuz..

Güncellemeler:
dananın kuyruğu kardeşim. Olay o değil engel varı yazamadım sana. Durum şu eşini paylaşan adam bunu sizde yaparmısınız diye sorunca buna tepki vermeyip alttan mı almak medeniyet soksa ikaz etmek mi daha iyi. Şimdi olayları o kadar basite almışlar ki sizin dediğinizi de anlıyorum.

0|0
1|3

En İyi Kız Görüşü

• mesaj bölümünü açar mısınız size bir şey yazıcaktım.

0|0
    0|0
    • açık mesajım

• eklemeyi demedim ki, sadece mesaj bölümünü açar mısınız. mesaj atmam için. eklemek için değil.

• anladım ÖM için demişsin sanırım arkadaşım olmayanlarda yazabilsinler diye actım.

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 3

• Arkadaşım merhaba,

Sanırım bir konuyu yanlış anlamışsın, şöyle ki;

X kişi eşini paylaşıyor, yahut ne yapıyorsa bu konuyla ilgili soru sorup yardım istiyor. Sen kendi dünya görüşünle bu soruya yardımcı olabilecek bir cevap veriyorsan ne ala... Yok sen ona cevap vermek yerine, yardımcı olmak yerine ona akıl vermeye, ahlak dersi vermeye kalkıyorsan bu her yerde her durumda yanlıştır...

Aynı şekilde senin sorduğun bir soruya kendi ahlakını, hayat görüşünü dayatan varsa bu da yanlıştır...

0|0
    0|0
    • Arkadaşım engeli kaldırdım... Lakin senin örneğinden yola çıkıyorum tekrar; " Durum şu eşini paylaşan adam bunu sizde yaparmısınız diye sorunca" sadece yapanlar cevap versin, neden müdahil olma gereği duyuyorsun ki?

• Biraz oku arkadaşım... Benim bildiğim İslam ile senin bildiğini sandığın İslam çok farklı... Allah, peygamberlerine bile başka insanların ayıpları, günahları hakkında yorum yapmayı, onları yargılamayı men etmişken, sen sürekli karşındakini aşağılama çabasındasın... Konuştukça uzayacak bu tartışma, o yüzden ben sana "Haklısın" diyorum... Sağlıcakla...

• çok teşekkür ederim. Bak medeni bir şekilde ayrıla biliyoruz. Dini senin dediğin gibi herkes kendine göre yorumlarsa olacaklar bunlar. Ben yine ben ayıplarını yüzlerine vurmuyorum sadece bana enpoze etmelerine karşıyım. ben derken gençlere ve eş dostuma elbet bir gün hesaplaşılacak ve herkes kendi grubunda yargılanacak. Selametle..

• eleştirmekle ya da fikirlerini ifade etmekle .. hakaret etmek karşındakine sövmek arasında fark var biz millet olarak bunu beceremiyoruz ..elbette herkesin kendine göre bir yaşam tarzı hayat görüşü ve düşüncesi var.. bunu ifade etmekte zorlanıyoruz bize yalnış gelsede gelmesede.. kendi düşüncemizden olmayan herkese hakaret ederek aşalıyarak bakıp davranıyoruz.. bunu aştığımız zaman dilaog kuralabilir konuşabilinir hale gelebiliriz..

0|0
    0|0
  • ortalığın cırtı çıktı kısaca

0|0
    0|0
Yükleniyor...