Bakıyorum da her erkek cinsel muhabbetlere giriyormuş..

yani kızlar hep bundan şikayet ediyor konuştukları kişiler hep cinselliğe çekiyormuş, benim konuştuğum kişiyse tüm gün benle konuşuyor ama hiç cinsellik açmıyor sebebi ne olabilir?(ben memnunum böyle ama bir sorun mu var diye soruyorum)

0|0
6|12

En İyi Erkek Görüşü

• sert yapmandan çekiniyodur

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• Memnunsan desme bence konuyu ancak acıklama yapmak gerekirse senin rahatsız oldugunu farketmis o yuzden konusmuyor olabilir...

0|0
    0|0
  • bir sorunu yok.. sadece yapı meselesi belki de utanıyordur

0|0
    0|0
  • sevdiği ile girmez evleninceye kadar canım

0|0
    0|0
  • kıymetini bil :D oda açar mrk etme :D

0|0
    0|0
  • ben cinsellik konusmam kızlarla o konuya cekmem her erkek derken dikkat lütfen

0|0
    0|0
  • Bence her türlü denemek lazım, cinsellik de konusmak lazım.

0|0
    0|0
  • Konuştğun kişi derken? kocanmı, iş arkadaşınmı, sevgilinmi kim yani ?

0|0
    0|0
  • bir gün mutlaka o da açacaktır

0|0
    0|0
  • a... koyum cinsellik konuşsak sorun konuşmasak sorun ne yapıpta size yaranalım çok acayip yaratıklarsınız siz yaa

0|2
    0|0
  • o gobele helal olsun sen cinselliğe girmek istiyon o ise cevap vermiyor. ben daha kızlarlan sohbet bile etmiyom bu durumda bende de mi sorun oluşuyor...

0|0
    0|0
  • Doğrusu bu :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• bence sorun filan yok yani olması gerektiği gibi asıl sorun diğerlerinde

0|0
    0|0
  • öp başına koy biz bıktık artık 2 günden sonra açtıkları konu sadece cinsellik senin neyaptığın nasıl olduğunun önemi kalmadı artık

0|0
    0|0
  • Seni seviyor ama sendende çekiniyordur. Benim sevgilimde 8 ay boyunca tek kelime etmedi ne opusme ne cinsellikten konu açma bigun p.rno izliyormusun ?

masturbasyon yaparken kimi dusunuyosun dedim :D artik konusuyoruz. Birlikte bosaliyoruz film izlemesine falanda gerek kalmiyor.

0|0
    0|0
  • konuştugun kişinin erkek oldugundan emin misin

0|0
    0|0
  • O cinsel konularını açan erkekler bazı kızların hafifliğinden dolayı yüz alıp açıyo. Yani sen de bir sıkıntı olmadıkça konu açılmaz.

0|1
    0|0
  • Benim sevgilim de öyle nedenini hala çözemedim diyorum konuşalım diyo olmaz daha erken diyo

0|0
    0|1
    • güzel bir şey aslında ama bir sorun mu var diyor insan

• Hayır hiç seks konuşmuyo diyorum

• malın en önde bayrak tutanına raslamıssınız tebrik ederim :D:D

Yükleniyor...