Akıl verın arkadaslar........

bu aralar bı kızla yakınlastım ama berbaer oldugu bırı var ve 3 gun once falan acıldım benım beraber oldugum bırı var dedı ama konusmayı kesmedık ben mutlu degılsın bılıyorum dedım ayrıl onda dedım oda bılmedıgın seyler var dedı. bugun bulustuk elını tuttum konustuk cocuk bunu bekaretını almıs zorakı onunla beraber bana dedıgı bunu kaldırabılırmısn bende her ınsan hata yapabılır onemlı olan guven sımdı boyle konusyosun ama bu senın ıcını kemırır onla yapan herkesle yapar dıye dusunursun dedı cok mahsun duruyo sızce benle nıye paylastı bunu guvenebılrımıyım bı ılıskıye baslasam kım kımınle boyle bısey paylasır onla bu gece ayrılacak sızce ne yapmalıyım

0|0
5|1

En İyi Kız Görüşü

• ya o kıza bıse demeye hakkımız yok o onla Allah arasındakı bıse... İlerde senın acından sorun olmayacaksa cıddı dusundugunde aılen karsı gelmeyecekse sen ona guvende sorun yasamayacaksan basla... Sonucta her ınsanın hatası olur bazıları ufak bazıları buyuk olur, önemlı olan hataları tekrarlammak.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Merhaba , öncelikle şunu söyliyim bir kız olarak düşünüyorum da ben böyle bişey yapmış olsam reelde sürekli yüzüne baktığım bir insana bunu söyleyemezdim. Sen ona o güveni vermişsin demekki o da sana söylemiş. Kızı rahatlatmak için ona bekaretin iki bacak arasında değil beyinde olduğunu söyle ve zaten o da bir daha böyle bir şey yapmaz diye düşünüyorum. Mutluluklar size :)

0|0
    0|0
  • sen kızı nie ayrıl die zorluosn ya bu nasl iş

0|0
    0|0
    • çünkü onu ıstıyorum ve onla mutlu degıl yuzunden gozunden bellıydı ve hıssettıgım gıbı cıktı

• burda ınsanlar bırbırınden fıkır almak ıcın buradalar sende dahılşu anınsanın gardının en dusuk halındeyım elbettekı sorucam

• nyse inş hayrlısı olur

• Sana soylemesi hos yani sonradan ogrenecene simdi bil daha iyi. Dedigin gibi herkes hata yapar iliskini bekaret uzerine kurma, cok kiz var herseyi yapan ama hala bekareti olan. Kiz sana acik acik soylemis.

0|0
    0|0
  • seviyorsan bu bir problem değil

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• İşin içinde mantık dışı birşeyler var biraz saçma geldi bana bence tetikde ol temkinli davran

0|0
    0|0
Yükleniyor...