Cocugunuz escinsel ya da biseksuel olsa ne yapardiniz

Cocugunuz gay lezbiyen ya da biseksuel olsa ne yapardiniz?Tepkileriniz nasil olurdu?

0|0
2|11

En İyi Erkek Görüşü

• Profesyonel yardim alir ve her zaman cocugumun arkasinda dururdum. Toplumuzda cok tepki goren ve dislanan bu yasam sekli ile, tek basina mucadele etmesini ve yuzlesmesini istemezdim.

2|0
    1|0

Erkekler Ne Diyor 10

• önce insan değilmi ? kadın erkek gay lezbiyen biseksuel ne olursa olsun. insana insan gibi yaklaşmalı. ne oldugu neye inandığı sonraki adım olmalı. insanız ya.

1|1
    0|0
  • hiç bir zaman büyük konuşmamak lazım, allah kimsenin başına vermesin çünkü yaşadığım yerde bir kaçtane var çok dalga geçiyorlar onlarla yani kötü bir durum, allah başımıza öyle bir şey verirse o zaman çaresini düşünürüz şimdi ne desem boş, yaşayana sormak lazım bir şeyi yaşamadan bilemezsin

nasrettin hoca ağaçtan düşmüş

arkadaşı- bir şeyin var mı demiş

nasrettin hoca- sen hiç ağaçtan düştün mü ? bana ağaçtan düşeni getir ancak halimden o anlar demiş

1|0
    0|0
  • Herkes mantığıyla teoriye uygun cevaplar veriyor. Ama reelde kazın ayağı hiç öyle değil. Kahrolurdum, herhalde, mantıklı hareket edebilirmiydim? Hiç sanmıyorum. Şükür iki tane pırlanta gibi yetişkin çocuklarım var.

1|0
    1|0
  • Kendi tercihi umurumda olmaz

1|1
    1|0
  • Bentderesine götürürdüm. :D

0|0
    1|0
  • Çocuğum Neden Eşcinsel Olsun ? Eğer Böyle Birşey Varsa Bundan Bneimde Suçum Vardır Olmamamlı

1|0
    1|0
  • Saygı duyar ve hollandaya yollardım:)

0|1
    1|0
  • buyuk konusmamak lazımbu soruya cevap verımıyorum:)

0|0
    0|0
  • yardım aldırırdım ama eger ısrar ediyorsa kabullenmek zorunlu :/

0|0
    0|0
  • sen onu öldürsende yapacağını yapar.o yüzden onu tedavi ettirirdim.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Kaç yaşında olduğu öncelikle yaklaşımımı belirleyici unsur olurdu. Eğer kendi kişiliğini, cinsel kimliğini oturtamayacak kadar küçük bir yaşta ancak duydukları kadarıyla kendince kendini öyle tanımlıyorsa öncelikle konuşur ardından uzman eşliğinde nasıl davranmam gerektiğini öğrenirdim; ancak eğer kendini bilecek yaştaysa karşılıklı konuşur onu anlamaya çalışır, yanında olmaya çalışırdım.

1|0
    0|0
    • Zor bir süreç aslında

• Kesinlikle sana katılıyorum zor bir süreç ancak onun bunu tek başına çözümlemeye çalışması kadar zor olamaz sanırım.

• Psikoloğa götürürdüm, hormonlarına baktırırdım sonuçta eşcinsellik hastalıktır.

0|1
    1|0
Yükleniyor...