Dün salak bir şaka yapiym dedim. sanırım herseyi batirdim.:/

Dün sevgilimle konusuyodum. Çocuğa bekareti önemseyip önemsemrdiğini sordum. Önemsedehini söyledi. Ve niçin sordun dedi. Bende sana bişey itiraf etçem dedim ve bakire değilim dedim. Çocuk buz gibi oldu. Ama ya dinin? Sizde günah değilmiydi ? Falan dedi. Bende yaptım bir hata dedim.

sonra düş kırıklığına uğradığını söyledi. Bende şaka olduğunu falan söyledim. Sadece bu konuda fikirlerini merak ettiğimi, bu olay sonunda salak sapık konuşup konuşmauacağını merak ettiğimi söyledim. Sanırım şaka olduğuna inandı

bugünde hergün ısrarla mesaj atan çocuk atmayıverdi:/

7 aydır hiç bu kadar saçmalamamıştım ona:/

Sizce bundan bir anlam çıkarayım mı?:/

Güncellemeler:
Sizce mesaj atayim mı? Ondan mı bekleyim?:/

0|0
3|21

En İyi Erkek Görüşü

• Bir ilişkide en büyük sorun kuşku ve şüphedir.

Sen bu şaka ile sevgilinin içine kurt düşürmüş olabilirsin, bir insanın aklında "acaba mı?" düşüncesi yayılmaya başlamışsa işte o zaman o ilişki yavaş yavaş kuşku ve şüphe ile kaplanıp sonunda yok olur.

Sen her ne kadar şaka desen de sevgilin buna inansa da içinde küçük bir kısımda da olsa hep bir şüphe hep bir sana karşı kuşkusu olacaktır.

Keşke iyi giden bir şeyleri aptal denemeleriniz acaba ne düşünüyor, ne der testleriniz yüzünden bozmasanız.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 20

• anlamı sonra cıkarırsın. şimdilik hiçbirsey yapma.

0|0
    0|0
  • Sen mallık yapmışsın tipik salak sevgili modları erkeğini bizdirme çileden çıkarma demek ki her kızda oluyor böyle banada böyle bişey yaptı sevgilim ne yapacağımı bilemedim siz nasıl insanlarsınız umarım ayrılır senden sende yaptığının cezasını çekersin akıllanırsın

0|0
    0|0
  • Aptalca bir deneme yapmışsın, seninle ciddi düşünmese bu kadar sarsılmazdı.

0|1
    0|0
  • bok etmişsin herşeyi durup dururken şüphe sokmuşsun adamın aklına .Ömür boyu kurcalar durur bu şüphe onu sen ne kadar o şaka olduğuna inandı desende o artık tam olarak inanmaz sana evlenseniz bile yine aklına bir şüphe takılır

0|0
    0|0
  • İyi pohg Yedin..

Eşşeğin aklına karpuz kabuğunu düşür sonra ağla :P

0|0
    0|0
  • bence sen sms atmalısın, eşşeklik etmişsin o zaman çocuğun da sana ters binmesine müsade edeceksin :)

0|0
    0|0
  • inanmaz artık sana bence çocuk şöyle düşündü bu bana bakire olmadığını şaka yaptım diye söyledi ne tepki vereceğimi öğrendi şimdi de şaka yaptım diyor.bence aertık görmeden inanmaz,ayrılabilir bir bahane ile

0|0
    0|0
  • hani siz iletişim kuramıyodunuz? ne oldu nasıl anlaştınız

0|0
    0|0
  • sen kendin kaşınmışsın :D:D:D

0|0
    0|0
  • Senin ilgilenmen lazım :D

0|0
    0|0
  • bana boyle dıyen bır kıza artık guvenemem.yanı şaka olduguna da ınanmam aklımda hep bır kuşku olur

0|1
    0|0
  • bekleme bence kendin at bok yemişsin sıvamışsın bide ondan bekleyeyim mi diosun

0|0
    0|0
  • siz kimsiniz o kim

0|0
    0|0
  • vajinadan bakireyim ama analdan bakire degilim de ona :-)

0|0
    0|0
  • Senin Dötüne Koyardım ben orda. sonrada olospu diyip bir ppsta çakardım. ok

0|0
    0|0
  • sizin vardır böyle mallıklarınız bilirim.

1|1
    0|0
  • geçmiş olsun :)

0|0
    0|0
  • Ben olsaydım sana daha güzel bir şaka yapar s*ktiri çekerdim, hadi yine iyisin. ^^

0|0
    0|0
  • ben bizzat kendim yapıyorum kontrolü önce rızasını alarak merak işte

0|0
    0|0
    • bekle bakalım derdi neymiş

• senin notunu vermiş

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• sonunda bir koreli buldun onuda şakayla kaçırdın dimi hahaha ne gerizekalılar var ya

0|1
    0|0
  • Bazi şeylerin sakasi olmaz.her sakanin altinda gerceklik payi vardir.icine şüphe düşürmüşsün bir kere . Geri kalan senin ikna becerine kalmış.

0|3
    0|0
  • bu ısın sakası olurmu canım ya guvenını yıtırmıssın sımdı saka yaptım bahanesıne sıgınıyo dıye dusuncek keısn tepkımden dolayı saka oldunu soluo felan dıye duasunur

0|3
    0|1
    • :/ nasıl kazanırim geri?

• Öyle bişey yaparsam komik olur. Hem ayni yerde degiliz. Hiç olmadik bile. . Sadece sanaldan sevgilimdi. Onu yanina gitmeyi falan planlıyordum(k)

• hım ben realdan sanmıştım. o zaman bılemıcem canım :)

Yükleniyor...