Bana yardım eder misiniz bir akıl verin

ben sevgilimle son kez cinsel bişeyler yaşadık ama en son penisinden akıntılar geliyodu sildi sonra gitti prezervatif taktı geldi sonra biraz seviştik en sonda bana masturbasyon yaptı ama yaparken eli kurumuydu değilmiydi tam emin değilim hani prezervatife takarken eli penise deymiş falan olabilir ve eline bulaşmış olabilir ben hamile falan kalmam diymi

0|0
1|12

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 11

• ya yok be bacım o işler o kdar basit olmuyor merak etme sen yani

0|0
    0|0
  • kalmazsın yavrucak merak etme. o kadar kolay değil hamile kalmak. baya baya attırması lazım vajinanın içine. hatta 20 sefer deneyenler var hamile kalabilmek için.

0|0
    0|0
  • zaten parmağına bulaşmasa bile kesin parmağından boşalmıştır kesin hamilesin kesin artık çok geç aşkınızın meyvesini çoktan atmışsınız allah analı babalı büyütsün :D

0|0
    0|0
    • ya bakın gerçekten aşırı derecede takıntılı olmasam sormazdım ama çok takıyorum korkuyorum

• bazı profesörler sürtünmeden falan oluşan zevk suyunda sperm kalıntıları olduğunu söylüyo ve çok düşük bir ihtimal de olsa hamile kalınabiliyo karnına ya da azına boşalmakla olmazda zevk suyundan olma ihtimali var bu arada yaradılış çocuğun olma evresiyle ilgili birçok video izledim ama takıntılı olduğum için bu şüpheyi içimden atamıyorum

• sakındığın göze çöp batar bakma fazla hurafelere cidden sağlıklı ve endişesiz seks hayatı istiyosan o dedi bu dediye bakma haa ben çokmu bilgiliyim hayır ama hani körü körünede bilgisiz derim sana birsürü profosor sayayım yanlış yönlendiren oyuzden sırf bu yanlış yönlendirenler yuzunden bu haldesın bence oyuzden kafanı boşa hıc mesgul etme zevkıne bak ama tedbırıde elden bırakma

• Hamile kalmazsin sıkıntı yapma

0|0
    0|0
  • yok be cocoukj msn sn ya bu soruyu soruyyorsn.aklın var demı sıktın yok :)

0|0
    0|0
    • sadece aşırı derecede takıntılıyım o kadar

• ben sadece zevk almak için yaptım hamile kalmak için değil zaten prezervatifte taktırdım ama çok fazla zevk suyu geliyodu çocuktan

• bırak gelsın demek zvk alıyor :) herkes zvk ıcın yapar ama bzn o spremler bır yerlere kacar :) takıntı yapma zvkıne bak :D

• kalmazsın merak etme

0|0
    0|0
    • yani prezervatif takarken eli penise falan değmemiştir dimi yani değer mi

• hamile kalmak o kadar kolaymı sandın çoğu içine boşaldığı halde hamile kalmaz yumurtlama dönemi falan muhabbetleri işte kaldıki eli değmiş olsada sorun olmaz için rahat olsun

• nasıl son kez ? bakire değilsin nasıl yaptı bakişreysen ?

0|0
    0|0
    • yapmadı sadece masturbasyon yaptı ama eli kurumuydy değilmiydi çok emin değilim

• son kez derken ayrıldınız mı anlamadım

0|0
    0|0
    • yeni ayrıldım

• yok hayır kızlık zarım duruyo

• durmuş hali bu mu oluyor :) herseyı yapıyosanız neden tamamına erdırmıyorsun kı ne olcak yanı :)

• SON KEZ DERKEN

0|0
    0|0
    • ben sevgilimden ayrıldım ama sevişirken daha ayrılmamaıştım

• HIM neyse bir sey olmaz korkma için rahat olsun

• oooof offffff bu nasıl mantıktır.

0|0
    0|0
  • bilmediğin şeyleri niye yapıyorsun :))

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Parmağını senin göbek deliğine sokmadıysa hamile değilsin.

0|0
    0|0
Yükleniyor...