Böyle bir durumda hamilelik olur mu?

Adet başlangıcımdan itibaren tedavi amaçlı doğumkontrol hapı kullanmaya başladım adetimin başlangıç gününden itibaren 14.günde sevgilimle sürtünme yoluyla bişeyler yaşadık yani doğum kontrol hapı kullanmaya 14 gün önce başladım.içime girmedi boşalacağı zaman geri çekti ama vajinamin üst tarafına değdirdi sürtündü zevk suyunun gelmesinden korkuyorum bende çok ıslanmıştım çamaşırım üstümdeykende vajina girişine doğru sürtündü ıslaklıktan içeriye bişey girer mi yoksa hamilelik için mutlaka içime mi girmesi gerekir doğum kontrol hapına yeni başladığım için etkisi olur mu

0|0
2|4

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 3

• hap kullandıysan sorun çıkmaz ama sürtme sorasında zevk suyu gelir ve erkek bunun farkına varamaz ona dikkat edin çünkü bakire olupta hamile kalan çok insan var

0|0
    0|0
    • Hapı 14 gundur kullaniyorum bisey olur mu

• Ilaca baslayali 14 gun oldu duzenli kullaniyorum yaptigimiz zaman almadim her gun ictigim saatte ictim o gunde. Ama ilk 1 ay etki etmez dediler

• olurmu ertesi gün bile etki eder

• doğum kontrol hapı adı üstünde hamileliği %99 engeller. nice doğum kontrol hapı kullanan partnerimin içine boşalıp öylece temizlemeden uyumuştuk, bişey olmuyor.

0|0
    0|0
    • Ama 14 gundur kullaniyorum etkisini gosterir mi

• Yani 1 aya gerek yok dimi bu sekilde bisey olmaz

• yok yok olmaz merak etme küçüğüm hadi bakalım :)

• içine bosalmadıysa sorun olmaz

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Hayır bişey olmaz.

0|0
    0|0
  • Sacmalama ya hicbisey olmaz mumkun degil. Sperm camasirdan gecexek kadar guclu ve dayanikli bisey degil :D

0|0
    0|0
    • Vajina cok islakti camasirim yokkende vajina ustune degdirdi ve surtundu zevk suyu ya da meni vajina girisine akar mi içeriye girme ihtimali var mi vajina islak oldugu icin camasirdan bile geçer diyekorkuyorum

• Olmaz korkma

Yükleniyor...