Çok korkuyorum bazen evlenirsem ya kızlık zarım gitmişse diye

ben 12 yasimdayken kuran kursunda kaliyodum yatili kizlara özel,sonra orda demislerdiki pamuk kullanmassan abdes olmaz diye,bende pamuk kullanmistim sonra pamugum bitmisti bende pamuk yerine tuvalet kagidi kullanmistim tabi kucugum ne kadar koycagimi bilmiyodum bende doladim baya bir sonra oraya koydum,sonra otururken filan alt tarafim cok aciyodu,bide aylarca adet olmuyodum sonra tuvalete gidincede kan gelmisti böyle akmisti adet kanina benzemiyodu,bende adet oldum saniyodum ama sonradanda hic bisey gelmiyodu,acaba kizlik zarim yirtilmismidir cok korkuyorum :(

eskiden tabi bilmiyodum kizlik zarini filan bide anlamiyodum umarim kizlik zarim gitmemistir cok korkuyorum bazen evlenirsem ya kizlik zarim gitmisse diye :(

LÜTFEN YARDIMCI OLUNN NOLUR COK ÖNEMLI BU BENIM ICIN

0|0
6|7

En İyi Erkek Görüşü

• peçeteden bozulmaz.içine sert bir şeyin girmesi gerek 2-3 cm içeri hemde

1|0
    0|0
    • ama peceteyi epey bir dolamistim ama iceri koymamistim tabi,neyse cok saol umarim gitmemistir :(

• aynayla nasil bakicamki? bide bisey dicem ama beni sapik sanma olurmu,bazende hani merak ediyodum bakiyodum nasil evlenince girer adamn seyi diye,böyle parmagimi koyuyodum rahatlikla giriyodu acimiyo ama parmagimi sokunca

• parmağını nasıl sokuyorsun öylede bozulur.aynayla nasıl bakacağını tarif edemem şimdi ama netten araştırabilirsin.gözle görünen bir şey sonuçta biraz kasıklarını sıkınca.sen merak etme o bir şekilde girer ayrıca

Erkekler Ne Diyor 6

• Yapman gereken tek birşey var bu konu ile ilgili.

0|0
    0|0
  • mhtemelen gtmemişsede delinme ya da zedelenme olmuştur. jinekolog muane olman gerekir bayan da vardır araştırırsan . bunun için üzülme ;)

0|0
    0|0
    • ben en iyisi evlenemden senin dedigin gibi bir baktirayim kendime

• ama evlenmeden anlatirsam adamin icine kurt düsürmüs olmazmiyim hem henuz bisey olup olmadiignida bilmiyoruz,ben evlenmeden bir gidicem doktora baktircam,eger gitmissede ömrüm boyunca hic evlenmem napiyim :/

• evlen evlene bilirsin o yüzden evlenmemek :) hemde bir şey yaşamamışken ! düşmez sen merak etme ki tam yırtıldıgınıda sanmıyorum ..

• sen ıcını rahat tut bozulmaz oyle hemen

0|0
    0|0
  • kuran kursu işin içindeyse belki yırtarsın :D

0|0
    0|0
  • aynada kontrol edebilirsin.peçeteyle bozulmaz.

0|0
    1|0
    • biriside öyle demis ama nasil ayndan kontrol edicem yahu?

• :) hadi onuda tarif edelim.:) yere yat bacaklarını aç aynayı önüne koy.dudakları 2 elinle yana çek zaten 2 cm falan içerdedir.görürsün o şekilde

• Ergenliğe giriş yaşın kaç, ondan önce kızlık zarı bozulmaz diye öğrettiler orta okulda fen bilgisi dersinde

0|0
    0|0
    • 6 ay öncede adet olmustum,yani adet olmustum bide 3 ay filan olmuyodum tabi aradan 11 yil kadar gecti

• bilgim yok

• Ne alaka ya bebekken de bozulur sadece daha sert ve dayanıklı oluyor hormonlarla ergenlikte yumuşama oluyor

Kızlar Ne Diyor 6

• 12 yasinda ne pamugu yaa akinti bile olmaz

0|0
    0|0
  • bozulmuş .senin işin zor kimse inanmaz buna

0|0
    2|1
    • ayy gercektenmi uff napicam ben simdi :(

• BENCEDE DOKTOR OLUNCA KONUS

• aferin kız sana salalma bunları düdükler

• rahat ol canım benim bu kadar kolay bozulacak bir şey değil ve o yaşta akıntılar çok normal :*

0|0
    0|0
  • Canim anlattgina gore bozulmuş gibi zaten 2cm icerde pecetyle bile bozulr yani gittin mi doktora kaç yasndasn smdi

0|0
    0|0
    • doktora gitmedim hic, simdi 23 yasindayim

• Bana bozulmuş gibi geliyor.. Mutlaka doktora kontrole gitmelisin

• haklisin

• ayna metodu çok işe yarar yere ayna koy ve üstüne çömel beyazımsı birşey görürsün zaten ayrıca illa kan gelcek diye birşey yok kız olan birine yani zarı olan veya olmayan ilişki yaşamamış içine birşey sokmamış kızın vajinası dar olur ilk ilişkide zorlar yani adam ordan anlar kız olduğunu dert etme senin alnın ak adam inanmasada Allah biliyor. Allahıma düşür Allaha inanırım Elhamdülillah müslümanımda ama şu kuran kursları fazla abartıyor herşeyi yani dinin gereğinden fazla şeyler oluyor çocuğun içine pamuk sokması nedir anlamadım çocuğunu ileride mahalle hocasına gönder çok daha iyi en azından yanlış yapmaz

1|0
    0|0
    • Allahımı bilir Allaha inanırım Elhamdülillah müslümanımda ama şu kuran kursları fazla abartıyor herşeyi yani dinin gereğinden fazla şeyler oluyor çocuğun içine pamuk sokması nedir anlamadım çocuğunu ileride mahalle hocasına gönder çok daha iyi en azından yanlış yapmaz

• normal et prcası gıbı,bıraz daha acık gıbı

• bilemedim şimdi canım ama sıkma canını

• nolcak yırtılmışsa ha şimdi yırtılmış ha sonra sonuçta sevişmemişsin bişiy yapmamışsın saçmalama böyle düşünmemelisin

0|0
    0|0
    • ben öyle dusunmemde ilerde evlenecegim adam ve ailesi bunlari düsünür ama :/

• insansa modernse düşünmemeli ama eğer düşünüyorsa öyle biriyle evlenerek sen hayata 10 adım geriden devam edersin yıl olmuş 2014 hala bir zarda olmamalı kafa

Yükleniyor...