Verene kaşar vermeyene kezban demenin manası nedir ?

Vermek diyorum anlayabilecegeniz dilden konusuyorum.Tam olarak bu ikiyuzlulugun sebebi nedir ?Sevgilisiyle beraber olan kasar, olmayan kezban bakire kalip her halti yiyen sahtekar... Nedir bu yaftalama merakiniz ? Cidden merak ediyorum ne istiyorsunuz ?

0|0
5|22

En İyi Erkek Görüşü

• ARkadasım soyle acıklıyım. kasar kız oyle mesnetsızce veren kıza denır ya da vermesede bır onun kucagında bır oburunun kucagında kolay kız anlamındadır. kezban ıse ıyıce manyaklık derecesınde erkeklerden urken yanına erkek yaklastırmayan kızlara denır saf kız anlamına da gelır ama neyse. sımdı bu ıkısı uc noktalar onemlı olan normal olmak. ayarı saglamak. cok zor degıl yanı. o cıns olsun bu cıns olsun ınsanlara hıncla bakmak ıyı degıldır bence. her tarafta curuk elma war. erkekler genc yasta cakmalık hatun ıster erkek lugatıyla yazıyorum sana. yanı ugrastırmasın versın. neden boyle. ergenlık. canı ıstıyo. hormonlar tavan yapmıs. hem evlencek halı yokya cıddı ılıskıyı ne yapsın. bır kızla cıksın yalasın yutsun opsun koklasın olay budur. ama olgunluk cagında duzgun temız kızla evlenmektır amacı erkeklerın. o zamanda sen kız olarak verırsen ona bu sefer verdın dıye terkedılırsın. cunku duzgun temız kız olma ozellıgını kaybetmıs olursun. yanı ıkı ayrı devre war dıye dusunebılırsın arkadasım

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 21

• Dürüstlükten uzak bencil açıklamalar bunlar

1|0
    2|0
    • Ne acidan ?

• Kaşar ve kezban kelimelerini kullanan zihniyet için dedim, Cinsellik yaşayamayan kişilerin ulaşamadıları kızlar için yaptıklarıdır, kendi kızlarımız Kezban Ve Kaşar deyip sonra Rus ve diğer Yabancı Kızlar için cinselliği güzel ve bilgili olduklarını överler bu tezat değilmi ?

• Dogru.

• bizim toplum erkeklerinin "20 kızla aynı anda yatayım ama evleneceğim kız bakire olsun" kezbanlığından ileri geliyor. kızlarda suç yok bu arada, kızları kaşar ve kezban olarak yaftalayan zihniyet az önce bahsettiğim zihniyet, asıl böyle erkekler hem kezban hem kaşar.

1|0
    0|0
  • 1- aşağıda bir arkadaşın dediği gibi, "kedi erişemediği ciğere mundar dermiş" durumu.

2- kimin ne dediği ile yaşayacaksan ya kulaklarını tıkamayı öğreneceksin, ya da için kaşarken kezbanlığı :)

0|0
    0|0
  • Gizlenenlere ne deniliyor ?

0|0
    3|0
    • Konuyla alakasiz cumleler kuranlara ne deniyorsa o deniyor.

• Kendin soyledin kendin guldun hicbir sey anlamadim.

• Anlamaman çok normal :)

• Sen kezbanın anlamını çok yanlış anlamışsın. Kimse vermeyene kezban demez.

0|0
    0|0
    • 10 dakika buraya ya da sozluklere bakarsan kime kezban dediklerini anlarsin

• O anlamda diyenler azınlıkta ki zaten amaçları kendi ezikliklerini örtmek. Kızlar bunlarla yatmıyo ama sebebi bunların çirkin, başarısız, embesil olmaları değil kızların kezbanlığı. Bilmem anlatabildim mi.

• HEPİNİZ VERİCİSİNİZ BUNUN KAŞARI KEZBANI YOK :D

0|1
    1|0
  • Ne sevgiline ver kaşar desinler ne verme kezban desinler helaline ver karısı olum size ne desinler..

0|0
    1|0
  • yoo öyle bir ayırım yokki

0|0
    0|0
  • kedi ulaşamayacagı cigere mındar dermiş ya o hesap

1|0
    0|0
  • sen ne sağcı ne solcol en iyisi orta yolcu ol millet yaftasını kendine yapıştırır

1|0
    0|0
  • MAL SENİN İSTER VER İSTER VERME AMA BU MEMLEKETE KAŞAR OLMAKTANSA KEZBAN OL

0|0
    0|0
  • onemlı olan senın hangısını duymayı ıstedıgın..hangısını onemsedıgın

0|0
    1|0
  • göstersin ama elletmesin

0|0
    0|0
  • tabiki bir şeyi kızlığı ister

0|0
    0|0
  • Bunların ortası yok mu? Aşırı odunsu yabani yaklaşan benim gözümde kezban. İki yüz göz olmakla adama kendini teslim edene kaşar derim. Bir kız delidolu olsa da, hayır demesini bilmeli, bazı yerlerde ağırlığı olmalı..

1|0
    0|0
  • Demek ki neymiş. Nasıl bir hayat sürersen sür, isteyen istediği şekikde yaftalıyor. O yüzden onu bunu boşverip kendi görüşleriniz neye uygunsa o doğrultuda yaşamak en sağlıklısı. Başkasının yakıştırmalarını kesmek maalesef elimizde olan bir konu değil.

0|0
    0|0
  • Sana hangisi daha onurlu geliyor kaşar olmakmı kezban olmakmı? Bir erkek kıza kaşar diyorsa kızın neler yaptığı ortadadır ama kezban diyorsada unutma kedi ulaşamadığı ete mundar dermiş

0|0
    0|0
  • Ben Kezban istiyorum :D

0|0
    0|0
  • kendilerine kimse vermediği için kaşar derler :) sen kezban olan taraf ol boşver, ilerde karşılığını alırsın. anlık bir zevk için ilerde evleneceğin adama şimdiden göz göre göre ihanet etme. sen bakire kalacaksan evleneceğin adamın da bakir olmasını istemek en doğal hakkın bu arada.

0|0
    0|0
  • Ne demis atalarimiz en guzel kiz veren kizdir demisler :)

0|0
    1|0
  • yav her türlü insan var hem kaşar hem kezban yani ikisi bir arada olanda var ama malesef bide ben erkeğim bu cümleyi kuracam kaşar erkekde var bu memlekette sadece kızlar değil

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 5

• ciğerci dükkanı önündeki kediler. herkese veriyor bana niye vermiyor diye hasetlenir kaşar der. Eğer kimseye vermiyorsa bu sefer de kezban der. tavsiyem bu kedilere pisst demek. genelde uyuz ve ve pireli olurlar

0|1
    0|0
  • Çiftte standart uyguluyorlar geberesiceler

0|0
    0|0
  • Nasıl çamur atacaklarini ne yapacaklarini sasirdilar.

0|1
    0|1
    • bu resım bır yerden tanıdık gelıyo hangı unlu soylermısın:D

• ha alnından öpeyim seni arkadaşım. Bu durumda ben Kezban oluyorum.

2|2
    0|3
    • evlenmeden asla yok. ölümüne bakireyiz kocamız olana dek...

• bravo bravo bravo çok hoş bir kafa yarın kocanı tatmin edemegin aldatılacaksın bunu unutma

• Evlenince vereceksin ki Helal desinler..En güzeli...

1|3
    1|4
Yükleniyor...