Butch kızları çekici buluyorum

derdim ne bilmiyorum. bir kaç erkekle çıktım ama en uzunu 3 hafta devam ettirebildim. Normal kızlardan hoşlanmıyorum ama butch tarzı kızlardan etkilniyorum. Özellikle lisenin başında sıra arkadaşım olan birinden. Bütün okul kızın lezbiyen oldugunun dedikodusunu yapıyor. Saçlarını sürekli topuz yapardı zorlasan bile açmıyordu. Geçenlerde gitmiş erkek saçı gibi kestirmiş. SORU; kıza aşıgım diyelim ne yapayım ? SORU 2; lezbiyen olmak neysde sadece butch kızlardan hoşlanmak nedir ? ... erkekler deyil, kızlar deyil, erkek gibi davranan kızlar ?

0|0
2|4

En İyi Erkek Görüşü

• o nasıl bir dünya anlamadım

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Bakirim ben. Bir erkekle seks yapmayı dene(hem beni bu bakirlikten kurtarırsın:), eğer zevk almıyorsan lesbiyen olduğunu gösterir bu. Neden sadece butch tarzı kızlardan hoşlanıyorum lesbiyensem gibi bir soru aklına gelebilir. Erkeklerden hoşlanan kızlar da tüm erkeklerden değil belli tarzda erkeklerden hoşlanır, hoşlandığın kişilerin tarzı senin zevkinle ilgili yani sorun değil.

1|0
    0|0
  • O tarz kızlardan ben de hoşlanıyorum..Var mı o kız gibi tanıdığın ayarlar mısın?bana

0|0
    0|0
  • Amq hergün yeni kadın türüyor :S.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Butch kızlar çok itici değil mi ya :) psikolojim bozukken öyle biriyle çıkmıştım birgün sonra ayrıldım güzel ve kadınsı olsaydı sevebilir miydim bilmiyorum :D .zaten sonra kızlardan iğrendim erkekler iyi ya

0|1
    1|0
  • Benim biseksuel arkadaslarim da sadece butchlarsan hoslaniyo, normal bir sey yalniz degilsin

0|0
    0|0
Yükleniyor...