Babam annemi aldatıyor.

Babamın iş arkadaşı bir bayanla yattığını öğrendim.

Babam harama bile el uzatmaz diye tanırdım.

İçki içmişler ortam yapmışlar bir güzel sonra ilişkiye girmişler.

Anneme bunu nasıl yapabilir ya

annemlede cinsellik yaşıyorlar.

aklıma geldikçe delircem

anneme nasıl solicem bilmiyorum

babamada hesap sormak istiyorum ama bana soleyen kişi tembih etti şart koşdü solersem soleyen kişininde güvenini yitiririm

napçamı blmiyorm

arada babamın cebinden para alırken prezervatif görüyorum

annem geelceleri ablasında felan kalıyor

babam o zamanlar eve geç geliyo

annem varken o kdr geç gelmiyo

ve hep dusa giriyor

delircem ya!

0|0
4|25

En İyi Erkek Görüşü

• annenin kafasına bir kurt at gerisini ona bırak ... gerekirse bir kaç adıma yay mesela sen yokken babam eve gec geliyo canım sıkılıyo yaaa de gibi yakın ... biraz zaman gecsin ... geç 2 . adıma .. mesela face var mıbabanın .. dikkat et varsa illa yorum falan dikkat etmedigi seyler vardır ... mesela diyelim facei var babanın .. annen buyuk ihtimal takip etmiyodur ... sende sasırmıs gibi annenle paylas bir yorumunu ele alıp .. oo babama da bak cok teknolojik adam yav de .. ama dikkat cekici bir yorum sec ... vs vs vs gibi ... zaten bir kere kurt dustumu kadınlar kolay vazgecmez ... eger senle bunu tartısırsa babanı denemeye ikna et anneni ve oyle gec kalmalarından ya da baska bişiyinden faydalanarak acıklayamıyacagı bişi yakalayın ...

0|0
    0|0
    • ya ben anneme söyledim bunları neden geç geliyor neden aramıyorsun neden seni aramıyor vs çok şey söyledim süphelendirdim annemde gitmiş babama sölemiş kızın böyle böyle söylüyor diye trip atmış babamda yalan atıyordur demiş sonra babam bana geldi bana kızdı sen neden anneni kışkırtıyorsun diye bende bişey demedim

• o yuva yıkılır arkadaş hiç kimsede engel olamaz geriye birçok pişmanlık kalır...

• yok ya sende ... her zaman oyle olmuyo ama çatırtı kopacagı kesin .. illa bigun ortaya cıkar ki ...

Erkekler Ne Diyor 24

• Gözünle görmediğin bir şey için bu kadar babanın üstüne gitme, sonra yoktan yere yuva yıkılır ve sen o zaman vicdan azabı çekersin, başkalarının gazıyla babana yüklenme, annenle baban bir sorun yaşıyorsa kendileri çözsün, arada olan sana olur,onlar barışırlar, kavga ederler, yine barışırlar, sen uzak kal bu konulara, nasreddin hacanın hikayesi gibi, yorgan gider kavga biter,

0|0
    0|0
  • canım soz vermıssın o yuzden erkek adam sozunu tutar dıcem ama sen kızsın yanı :D sozden caymak ıyı bır sey degıldır guvenını kaybetersın. ıkı kısının arasına gırmemekte kotu. bır de bır eylem yapmadan once sonunlarını degerlendır. annene soylesen kadın kafayı yese daha mı ıyı. ya da ayrılsalar. ya da baska sonuclar. artık bu halın dewamı olası butun sonuclardan daha ıyıyse sessız kalmak ıyıdır derım ben. bazen de bılmemek daha ıyıdır. ogrenmeseydın daha mı ıyyıdı acaba . zor durum arkadasım. ayrıca soyleyen ksıı olmakdan zıyade magdurun farketmesıne vesıle olmak daha mı ıyıdır. bılmıyorum arkadasım. ıcınde olmak ıstemedıgım bır durum cıdden. ıyıkı duzgun bır aılem war dıyorum sımdı ıcımden

0|0
    0|0
    • bırde dıyen kısı yalanda demıs olabılır emın olmadan adamın gunahını alma.. canım

• Anlattıkların yazdıkların çok üzdü beni, annene çok üzüldüm o durumdaki bir kadına bunu yapmak da vicdansızlık, kınamıyorum, Allah kimseye babanın yaptığını yapacak kuvvet güç cesaret vermesin, bir yanlışın içine düşmüş işte, keşke senin yakının falan olsaydım da yardım etseydim sana, çünkü arkadaşına anlatmaya cesaret edemezsin ki zaten gelip buraya yazmışsın kendi başına kararlar verme sonu kötü bitmesin hergün haberlerde onlarca haber çıkıyor herşeyi düşünmelisin...

0|0
    0|0
  • Kadın olduğun için işin duygusal yoğunluğunu yaşıyorsun sen.Ailenizin geleceği senin tutumuna bağlı dikkatli ol.Babanı yalnızken yakala bildiğini söyle.Ve ondan tiksindiğini ama annene söylemeyeceğini anlat.Zira annen bunu haketmedi senin bakış açından bakınca.Ayrıca ailelerde karı koca arasında asla 3.ncü kişilere yansıtılmayan şeyler olduğunuda unutma.Çok hassas bir konu anneni işe karıştırmadan çözmezsen eğer başın çok ağrır.Pişmanlıksa cabası.Allah yardımcın olsun

0|0
    0|0
    • ama annem burada enayi yerine konuluyor

• tesekkur ederim su anlık sölemeyı dusunmuyorum babamı takıp edıyorum onunla konusmayı dusunuyorum

• en mantıklısıda o bence

• Sen karışma hiçbir şeye senin için iyi olmaz yazıkk işte ahlak kalmadı hiççç ergeç uyanır annennn sen karışmaaa

0|0
    0|0
  • Birincisi sana söyleyen kişinin söylediğinin doğru olduğundan emin olmadan yargılama. Ikincisi para almak için baban bile olsa cebini karıştırmamalısın.

0|0
    0|0
    • birinci o kişi babamla iç içe ikinci zaten babam alabilirsin diyor

• Pis bir durum babandan nefret etmek boguk girtlaklamak bile istersin hayatta en nefret ettigim sey ihanet kinamak degilde allah korusun diyorum cunku neyi kkinarsam yasamadan olmuyecegimi biliyorum allah yardimcin olsun bence takip et ve bu isi sen hallet teryagindan kil ceker gibi halletmelisin

0|0
    0|0
  • Eeeee,adam boşuna dememiş'en doğru babamı gördüm,onu da anamın üstünde gördüm'diye

0|0
    0|0
  • Zor durum. Allah yardım etsin. Bence annene dersen pişman olursun. Babanı uyar. Yok devam ederse günah senden gider. Zaten annende anlıycak zamanla. Ortaya çıkıcak illa ki. Sen o zman ki olayları düşünmelisin?

0|0
    0|0
  • diyelim ki boşandılar sende buına bir nevi sebeb olacaksın en iyisi herkes kendi eştiği kuyuya düşssün sende evlat olarak yuva yıkan cocuk olmaktan kurtul er veya geç bu bilinecek bunada adın gibi emin ol

0|0
    0|0
  • oha ya ne babaymış ya yazıklar olsun

1|0
    0|0
  • Bu durumun cinsellik ile alakası nedir ? Aldatma = Cinsellik mi :)

0|0
    0|0
    • cinsel aldatma olduğu için ne olur olmaz diye

• Zor bir durum annen duysa hayatının en kötü günlerini yaşayacak duymasa enayi yerine koyuluyor bende bilemedim şimdi.

• Annene söyleme babanla aranda hallet tabi yuvanızın dağılmasını istemiyorsan !

0|0
    0|0
  • babanın arabasına aldattığını biliyorum diye kendi yazını değiştirerek not bırak. veya pantalonunun cebine koy. annen görmesin ama dikkat et.

0|0
    0|0
  • sen nerden öğrendin peki bunu ?

0|0
    0|0
  • Belki de annenin çoktan haberi olmuştur da sen farkında değilsindir.

0|0
    0|0
  • Ne olursa olsun annene söyleme durumu .Yıkılır fena olur kadın .

0|0
    0|0
  • okuduktan sonrada babaanneni dedenin aldattığını düşünmek vardı teey

0|0
    0|0
  • sen bişey yapamazsın bu duruma bence annen kontroıl altına almalı sanki bişeyler eksik gibi

0|0
    0|0
  • bananın çakdığı kadını dürbünlü tüfekle vur sende ne yaşatıyosunkı ırz düşmanını yaaa

0|0
    0|0
  • ilginç doğrusu

0|0
    0|1
  • *Kızım baban nerde

*Pompaya gitti anne

0|0
    0|3
  • annene söyleme bana kalırsa zamana bırak

0|0
    0|0
    • babama sölemeyi konusmayı düsünüyorum ama bu seferde bana söleyen kisiyi anlıcak ve o kısıyle araları bozulcak kan cıkıcak yani bılıyorum bole boklar olcagını ama ıcımde rahat etmıyorkı annemle de cınsellık yasıyorlar vıcdanım sızlıyo

• annem babamı o kadar cok seviyorki cok yıkalacak annem ailesini kaybetti acısı zaten var cesaret edemiyorum iyice kaybedicem annemi diye

• canım ya o zaman acık daha bekle zamana bırak babanla normal yollardan konuşmaya çalış bir tiyatro uydur seni bir bayanla gördüm kimdi o de babanın telefonundan o kadının nosunu alıp kim olduğunuda öğrenebilirsin

• adamın canı baska hatunlar istemiştir :D

0|0
    1|2

Kızlar Ne Diyor 4

• Yuhh artık rezalet

0|0
    0|0
  • ya babanla konuş ya da görmezlikten gel

0|0
    0|0
  • babanı öldür o zaman

0|0
    1|3
  • muhakkak babanla konuş. o söyleyen kişiyi sakın ortaya koyma güven meselesi önemlidir.

üzerine sinene kadın parfümü olduğunu ve bu parfümün annene ait olmadığını ve her şeyin farkında olduğunu muhakkak söyle. yok öyle anneni bile bile enayi yerine koyacak.

Ben olsam böyle yapardım. annemle değil babamla direk konuşurdum.

0|1
    0|2
    • canım babamla konusursam bana söleyen kısıyle aralarında kan cıkar o kısı bana guvendı anlattı senın baban bole bole felan dedi sok oldum babamdan nefret eetttim bogasım gelıyor

• o anlatan kişiyi sakın söyleme. güven çok önemlidir. sana güvenmiş anlatmış. onun düşeceği durumu düşün bu asla olmaz.

bi şekilde kendin anladığını söyle.

hatta konuşmaya o kadının ne kadar ahlaksız ucuz biri olduğunu söyle.

ya ne midem bulandı o kadından bu neden her önüne gelenle yatıyormuş pis or...u, erkek avcısı mı? evli mi neyin nesi pislik .

• ne oldu canım son durum?

Yükleniyor...