Neden ilişkiye girecekken prezervatif takılması moralinizi bozar?

bir iki kere başıma geldiği için soruyorum. neden ilişkiye girecekken prezervatif takılmasını moraliniz bozar? sebebini sorduğumda bana güvenmiyor musun gibi laflar söylediler. hatta biriyle olmadı yarıda bıraktı. neyin güvenmesi ola ki bu?

Kızlar sorum size.....

0|0
3|3

En İyi Kız Görüşü

• Sizin prezervatifi onu hamile bırakmamak onedena çocuk istemediğiniz için taktığını felan düşünmüş olabilir.Onunla yatıp onu bir köşeye atacağını sorumluluktan kaçacasını vs. vs. Ne biliyim ya hiç öyle bişi yaşamadım :S

0|0
    0|0
    • ya evli değiliz ki ne çocuk istemesi:) hastalık kapma ihtimalim var senden demek gibi birşey mi anlıyorlarolabilir mi?

• Kadın psikolojisi itiraf etmez kendi kendine anlasın ister.

• o durumdayken beyne kan gitmiyor ki nasıl anlayım:)))

Kızlar Ne Diyor 2

• prezervatif varken hıc bısı anlamam ben ya

erkğimin saglıgını tehlıkeye atcak bı hastalıgımda yok gerek yok prezervatıfe eger teklıf etse cok pıs bozulurum yanı ne bılım benden ıgrendını dusunurdum

0|0
    0|0
    • bu dediğim yeni yeni tanışılmış ve ilk sevişme sırasında olan şeyler. şöyle mesela nette uzun süre konuşmuşsun sonra buluşmuş yakınlaşmış sevişmeye başlamışsın o sırada olmuş.yoksa bende sevmem takmayı.

• ya sen gıcıksın ama seni harbi sevıyorum he :D

• bilmukabele hahaha D.

• onlardan hastalık kapacağın kaygısıyla prezervatif kullanmak istediğini düşünüyorlar.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Demekki senden bir çocuğu olsun istiyomuş kanka

0|0
    0|0
  • et ete değmeyince olmuyor, o yüzden bozuluyorlar.

0|0
    0|0
  • Böyle bir bakış açısı olduğunu ilk defa duydum. Normalde takmama talebinde ricacı olunması gerekirken anlattıklarınız ve destekleyici cevaplar ilginç geldi. Sayenizde yeni bir bilgi daha ögrendim.

0|0
    0|0
Yükleniyor...