Erkeklerin erkeklerle yatması nasıl bir his?

Ya son zamanlarda eşcinsellik soruları arttı.Millet kendini göstermeye başladı.Kim i*ne kim değil anlayabiliyoruz.

Ama tüm i*nelerin cevabı aynı.

''Çok keyifli.Çok iyi hissettiriyo.''

Cidden o kadar iyi mi bir erkeğin bir erkeği becermesi ya?Öyle ballandıra ballandıra anlatıyorlarki benden daha çok keyif alıyorlarmış gibi hissediyorum.İnsanın erkek olup kendini becerttiresi geliyo tamam abartı belki ama cidden merak ediyorum yani o.o

0|0
2|18

En İyi Erkek Görüşü

• i*ne ne demek kızım az saygılı ol bize karşı

1|3
    0|1
    • Ya ne diyeceğim O.o

• Sevgili soru soran arkadaş, homoseksüel ya da bir seksüel değilim. Ancak senin bu yaptığın başkalarının özgürlüğünün başladığı noktaya müdahale etmektir. Senin kimseye karşı saygısızlık yapmaya, hakaret etmeye hakkın yok. Senin o ufacık beynin herkesi kendin gibi olmak zorunda hissediyor sadece. Sen kendi dininin günahlarını sevaplarını içinde yaşamayı dene. Elalemin orasını burasını , ne kadar zevk aldığını düşünüp kafaya takmak bu saatte sence günah değil mi?

• kesin lan sesinizi i*neler kız sonuna kadar haklı kendini becertene i*ne denir Kendinize bir isim uydurmuşsuunuz kendinizi teselli ediyorsunuz .

Erkekler Ne Diyor 17

• igrenc biseydir ne keyifli olacak lan midem bulandi bide aktifler ben inbe degilim der lan inbesin iste kendi cinsinle oluyo. homoseksuelsin hic kijini basini sallama

0|0
    0|0
  • Herkesin cinsel görüşüne saygı duyarm ama böyle birşeyi kendim yapmam midem kaldrmaz kusarım falan :) düşüncesi bile tuhaf

0|0
    0|0
  • Valla Hiç aşamadım Bilmiyorum Ama Istersen Bi Anal Denet . Takması Var Bu İşin Bide . Dene Erkek Arkadaşınla ...

0|0
    0|0
    • Aynı olmuyor arkadşaım.Erkeklerin anüsünde zevk noktası var bizde yok.

• Hadi Ya Öle Miymiş . Zevk Noktası . Hmmm . Şaşırtıcı ...

• bılmem . acaba senın sevgılın zamanında yaptım dese sen ne derdın arkadasım

0|0
    0|0
  • vardı ısteyen gecırmemı yaparım olmadı hayrına ne hıssettıklerını yazarım :D

0|0
    0|0
  • Iyghhh ya kusturcaksın beni

0|0
    0|0
  • Tek kelimeyle iğrenç buluyorum

0|0
    0|0
  • Tamam anladık i*nesin ve erkek arıyorsun kendine...

0|0
    0|0
  • Düşünmek bile iğrenç geliyor bana.

0|0
    0|0
  • Hatun olsam bile bir erkekle yatmazdım o kadar iğrenç geliyor var gerisini sen düşün:)

0|0
    0|0
  • Oonlar o isi yapiyorsa demek ki severek. Yapiorlar kotu dermi insan severek yaptigi biseye

0|0
    0|0
  • o işi ballandıra ballandıra anlatanı benzin döküp yakacan ozaman bakalım nekadar keyif alıcak

0|0
    0|0
  • Bunlarınkisi kızsızlıktan oluyor. Ne yapcan aynı lezler gibi. Hadi lezleri bir nebze anlarım malzeme onlarlda var :D Ama yine de doğru olanı kız ve erkek birlikte olmalı aynı cinsiyetlere sahip olanlar değil. Fazla merak etme. Erkek olmana gerek yok, ondaki de ihtiyaç deliği sendeki de, bir erkeğin sana girmesi de aynı şeyi hissettirir sana :D Kendimi de gizleyim de şimdi beni de i*ne sanmayasın :D

0|0
    2|2
  • Allah o duruma düşürmesin. Bende hep Lez ilişkileri merak etmişimdir

0|0
    0|0
  • anlayamazsın...

0|1
    0|0
    • Anlayamadığım için sordum zaten anlatamayacaksan cevap verme.

• seni en büyük çeken nedir :D

• valla kardeşim bu konuda çekmez bişey:)) muahbbet boka sarar :D

• iğrenç birileri nin canı isteyebilir de ben erkeğim diyen adam nasıl bir erkeği becerir ya o takımları kestirmediyse eline gelmezmi rezillik ben delikanlılığa yakıştıramıyorum kendi adıma konuşuyorum tabi yapan yapar yaptıran yaptırır. kendi özeli.

0|1
    0|0
  • ben çok zevk alıyorum erkeğimin üzerimde hakimiyet kurması kontrolün onda olması hoşuma gidiyo ayrıca penisi içime aldığımdaki his inanılmaz zevkli bence her erkek bir kezde olsa bu zevki tatmalı i*nelik falan değil bu zevkten mahrum kalınmamalı

0|0
    0|1
    • vay anasını

• Niye kendi cevabına vay anasını yazıyorsun O.o

• yukarda bir cevap okudumda konik geldi :D

Kızlar Ne Diyor 2

• biz hiçbir zaman anlayamayacağız :) bir mucize olup da erkeğe dönüşürsek ancak :D

0|0
    0|0
    • yazık sana :D haha

• Ordan girip ağızdan çıkar artık...

• çıksın tabi 7-8 kişiye yeter :D

• eski sevgilimin bu tip deneyimleri olmuş bunları itiraf ettiği gibi bıraktım midem bulandı ya :/

0|1
    0|0
    • Oha cidden :o Ne hissetmiş sen ayrılalım dediğinde ne dedi :o Çok merak ettim :o

• sustu apışıp kaldı çok seviyordum onu bırakamayacağımı sandı bu kabullenilebilir bir durum değil işte o günden beridir ne ararım ne sorarım

• İyi yapmışsın afferim bir erkekle yatan erkekten hayırgelir mi O.o Gelmez yine yaparsa ? :S

Yükleniyor...