İlk gece devam ettiniz mi?

merhaba arkadaşlar. evliliğin ilk gecesi kızlık zarı yırtıldığında ilişkiye devam ettinizmi ve bayanlara soruyorum devam ettiyseniz acımı hissetiniz hazmı teşekkürler şimdiden.

Güncellemeler:
ciddi bişekilde cevap verirseniz çok sevinirim. bilgi sahibi değilim bu konuda

0|0
1|2

En İyi Erkek Görüşü

• Evet..Evli olmayan arkadaşlarımızın düşündüğü gibi bir kanama olmuyor..

Eline bıçak az bir şey kestiğinde ne kadar kan akarsa o kadar kan akıyor..

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Bir sonbahar gecesiydi. Düğünün bitmesiyle herkes evine dağildi. Başima geleceklerden habersiz bir şekilde eve doğru yol aldim. Etraf çok sessizdi. Evin önüne geldik. Bi çitirtiyla irkildim. Etrafta kimse yoktu. Sonra eve girdik. Yatak odasina doğru yürüdük. O an eşim istersek yarin yapabiliriz dedi. Bense herşeyden habersiz bir şekilde bu gece yapalim diye israr ettim. Yakinlaşmaya başladik. Yakinlaştik, yakinlastik, yakinlastik... Sonra o an geldi. İçime girecekti. Ve birden girdi. Aci içinde haykirdim. Ortalik kan revan içinde kaldi. Feryat figan, kiyamet kopuyodu. Kimse ne olduğunu anlayamadi. Komşular kapiyi yumrukluyordu. Bir yandan da itfaye, ambulans sirenleri. Hiç bu kadar korktuğumu hatirlamiyorum. O kadar çok kan kaybettim ki. O an bayilmişim. Gözümü açtiğimda... 1. Bölüm Sonu... Canim sıkılıyo la :DD

2|6
    4|6
    • 2. bolum fragman nerde?

• Üşenmedim o kadar yazdim kim eksiledi. Emeğe saygi

• haha :D mizah anlayışınıza hayran kaldım :D ben daha önce hiç ilişkiye girmedim yakn zamanda evlenicem bilmediğim konuyu sizlere sorar öğrenmek istedim. eğer ilk birleşme acı veriyosa sevdiğimle evlenince ona göre davranmak istedm

Erkekler Ne Diyor 1

• sabaha kadar devam sorun yok.

0|1
    1|0
Yükleniyor...