Gay,a benzetiliyorum neden ?

Anormal bir durumum yok duzgn hersey ama gay feln saniyorlar toplumda carsida yururken biri top dedi bana sasirip kaldim. Duymamazliktan geldim herseyim normal gayet erkegim acaba tipimdenmi. Bana kiz guzeli derler ve parlak bir tipim var bundanmi ?

0|0
10|3

En İyi Kız Görüşü

• Güzel göründüğün içindir,kıskanıyorlardır.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• yüzüne iki faça at sac sakal sal bu seferde at hırsızına benzetirler en azından gay e benzetilmekten iyidir.

0|0
    0|0
  • insanlar neden bu kadar umrunda :)

yüzün fazla temizdir böyle cocugumsudur temizdir öyle derler.

yasadıgın yerede baglı biraz .

bebeyaz tertemiz bir suratın varsa kıskanclıklarından diyorlardır aldırmamak lazım.

0|0
    0|0
  • muhtemelen konuşman ve hareketlerin

0|0
    0|0
  • Biraz nazik yuruyorsundur suratinda parlaksa oyle diyorlar sakal birak hafif elini kolunu sallaya sallaya yuru bazi erkekler benden nazik yuruyor oda pek hos degil millet salk olunca agizlari torba degil ki buzesin iste

0|0
    0|0
  • çekemiyorlardır seni

0|0
    0|0
  • Resim atarsan iyi olur. Baska türlü nasıl mantıklı bir yorum yapalım ?

0|0
    0|0
  • Bundan bir 5-10 sene önce olsa idi, en büyük etkinin görünüş olduğu söylenebilirdi. Ama son zamanlarda Türkiye de erkeklerin giyim tarzı çok değişti, dar paça kısa pantolonlar, rengarenk bodyler vs. Artık Konuşması, hal ve tavırları ele veriyor gayleri. Yani erkek güzeli olduğun için olmasa gerek, kamera görüntülerini izlemeni tavsiye ederim, belki hangi tavrının yanlış anlaşılmaya sebep olduğunu bulabilirsin :)

0|0
    0|0
  • Resim at ona göre yorum yapalım :D

0|0
    0|0
  • resim at ona göre yorum yapaayım

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• biraz erkeksi takıl .. yani hayvanlaş biraz olum yere falan tükür kızlara laf at. ne bileyim ne bakıyon lan falan de önüne gelen.. busefer maganda top derler.. ne yaparsan yap milletin ağzı torba değilki büzesin..

0|0
    0|0
  • boşver aldırma kara cahillerin laflarına

0|0
    0|0
  • Fotoğrafını göstersene nerden bilelim gay misin nesin aşsdsad

0|0
    0|0
Yükleniyor...