Sizce kim suçlu?

50 yaşında evli ve 2 çocuklu 1 adam.

Diğer tarafta 30 yaşında nişanlı 1 bayan.

Adam Trabzon- Çaykaralı. Kız Trabzon Of lu.

Kız adamla kaçıyor ve 3 gün sonra annesinin evine dönüyor.

Kızın akrabaları hop oturup hop kalkıyorlar. Adamı ve adamın akrabalarını tehdit ediyorlar.

Ama kızın evli adama önceleri 4-5 mesaj gönderdiği ve mesjlarında adamı çok sevdiği ve ona aşık olduğu yazıyor.

Ayrıca kız eve döndükten sonra hastaneye götürülüyor ve bakire olduğu anlaşılıyor.

Bu durumda 30 yaşında nişanlı kız mı suçlu . O mu kötavrat?

Yoksa 50 yaşındaki, adam mı suçlu. O mu kötadam?

0|0
1|4

En İyi Erkek Görüşü

• adam neden kötü olsun hatta çok iyi biriymiş kızı kız olarak geri göndermiş baksana demek kız da nişanlısını sevmiyor o zaman ayrıll nişanlınıda umutlandırma suç önce kızın

0|1
    0|0
    • Süper yanıt..

• Kızı kız olarak getirmiş de acaba başka yerleri kurcaladımı kurcalamadımı kim bilir,gerçek bir olay oldu kızı doktora götürdüler bayan doktor,bakire raporu vermek zorunda,ya nasıl olur doktor hanım bu bakire olamaz diye itirazlar oldu,doktor,valla kız bakire fakat arkası ford kamyon ekzosuna dönmüş dedi,annadınızmı?

• ne fantazi bea

Kızlar Ne Diyor 1

• Fantezilerinle çığır açıyorsun..bilmem kaç yaşına gelmiş bir de...

0|2
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• 50 yaşındaki adam niaşnlı bir kıza ne olursa olsun yan gözle bakarmı? kadın fahişede olsa 10 numara orosğuda olsa o eşini ya da nişanlısını ilgilendirir .adamsan adamım diye ortada geziniyorsan nefsine hakim olacaksın.

0|1
    0|0
    • Vallahi yazdığım bu olay yaşanmış 1 olaydır.

• bende o yaşayana söylüyorum zaten.evet kadın istemediği sürece erkek gözünün ucu ile bile bakamaz ama adamda adam olsun eşin nişanlısınıa falan yan gözle bakmasın.madem okadr geniş kendi karısı canı istediğinde bassın gitsin sonra geri gelsin ne olur.

• kız tabiki kötü..aşık olacak adam bulamadı mı gitti 50 yaşında veli 2 çocuklu adama aşık oldu kesin burnu da büyüktür adamın:)))))))))

0|1
    0|0
    • Vallahi ben tarafları tanımıyorum ve görmedim. Adamın kardeşi, eski çalıştığım şirkete iş yapıyordu. Tum bunları adamın kardeşinden duydum. Adamın kardeşi yapacağı işide yapamıyor tehtitler yüzünden.

• yaşlarla ilgili bir takıntınmı var senin dayı :)

0|1
    0|0
Yükleniyor...