Bakire biri düşük yaparsa....

Daha doğrusu yapaabilir mi ? Kız kardeşim hamile napıcağımızı bilmiyoruz ilişkiye girmemişler ama içine boşalmış hamile kürtaj yaptırmak istemiyoruz ama ilaçla falan düşük yapabilir mi kızlığı bozulur mu lütfen yardım :((

0|0
9|17

En İyi Kız Görüşü

• Hymen bozulmadan da kürtaj yapılabilir ama tabi riskli ilaçla(cytotec gibi) daha risksiz adet kanı gibi pıhtı şeklinde düşer erken haftalarındaysa gebeliğin yaşı 18 den büyükse doktora gidebilirsiniz

2|0
    2|3
    • 2aylık olur mu ki 19yaşında :(

• Evet beni atarlar tıp fakültesinden mi? Saçma bir soru sorulan sitede gerçek olduğu bile belli olmayan sorular ve insanlara ilaç ismi söyledim ki tavsiye etmedim beni fakülteden atacaklar hahaha :D öğrencinin uygulamaları Malpraktis teşkil etmiyor İnternlerin bile :) vay öğretim üyesi bu sitede iyiymiş sen docentliğe filan hazırlan iyi mi hocam uzmanlık neydi?

• Diğer torumlarada açıklık getirdiğiniz için teşekkür ederim

Erkekler Ne Diyor 17

• ülkemızde sanıyorum 2.5 aylıga kjürtaj yasal .ama çok geç kalmadıysan ısmını bur da vermek doğru olmaz avrupada pıyasada olan bir hap var onu bır doktor tavsıyesıyle kullanabılırsın .bukadar şeye aklınız eriyo ama korunma yollarını bulasıcı hastalıkları bılmıyorsunuz

0|0
    0|0
  • doktor raporunuz yoksa kardeşin muhtemelen bakire değil.ne kadarlık hamile?eğer pıhtıyla olacak durumda değilse bozulur mantık olarak

0|0
    0|1
  • Bir kaç çeşit kızlık zarı var ve tam ilişkiye girmeden kızlık zarı bozulmadan da hamile kalabilir. bazı kadınların kızlık zarı ilişkide bozulmaz bile doğunda bozulur. düşük yaptığı zaman büyük olasılıkla kızlık zarıda bozulacaktır. bende bunu anlamıyorum bu kadar dert ediyorsunuz niye zorluyorsunuz bu kadar. ya tam ilişkiye girin ya da hiç yanaşmayın.

1|1
    0|0
  • biraz daha çalışman lazım daha iyi bir hikaye yazabilmek için...

0|0
    1|2
  • hem bakire hem hamile nasıl oluyor öyle!

1|0
    0|0
  • Amanın bu da mı olacak

0|0
    0|0
  • oha ac yasında kardesın

0|1
    0|1
  • bozulur, bir işi yapmadan önce düşünecektiniz...

0|0
    0|0
  • yalan o iş nereye bakire . bir tane bakire anne soyle bana :)

1|0
    0|0
    • Sperm bankasından çocuk yapanlar hiç bir erkeğe dokunmamışsa :)

• Yeterli inseminasyon yani aşılama yoluyda da hymen bozulmadan hamile kalınabilir hymen yani kızlık zarının ortasında açıklık var Ordan geçilir derine kadar spermler bırakılır vajina girişine boşalmayla da hamile kalınır spermler hareketlidir illa pozisyon gerekmez o pozisyon hamile kalma olasılığını arttırır

• evet bılıyorum da su soruya karsı bunlar mumkun mu?

• ilişkiye girmemişler ama içine boşalmış hamile önce bunu bir açıkla ?

0|0
    0|0
    • İçine değil de vajina girişi demek istedi sanırım

• netten baktım şimdi kalma ihtimali varmış

Bilinenin aksine kızlık zarı vajinanın ağzını bir perde gibi tamamen kapatmaz, aslında kızlık zarı doğuştan deliktir, bunun kanıtı adet kanamasıdır.Bu nedenle hiç vajinal cinsel ilişkiye girmemiş bir kadın da eğer erkek üzerine boşalırsa hamile kalabilir, bu küçük bir ihtimaldir ancak mümkündür.

• İyiki sormuşum yani kimse bu konu hakkında bir şey bilmiyor bak öğrenmiş oldun güzel kardeşim

• düşük olursa kızlık gider

0|0
    0|1
  • ilişkiye girmeden içine nasıl boşalabiliyor?

0|0
    1|1
  • özel hastanelerde falan uzman doktorlardan bazıları kızlığı bozmadan kürtaj yapabiliyor ki artık bence kızlığın varlığından söz etmemek gerekiyor ilaç da çok riskli tabi

0|0
    0|0
  • Senin kardeşinde şeytanin önde gideniymiş :)

1|1
    0|0
  • Meryem'in nasıl hamile kaldığı anlaşılmış oldu :D

1|0
    1|1
  • Bunu nasıl yapıyorsunuz bana da öğretin :)))

0|0
    0|0
  • ya saçmalamayın düşük feln çok tehlikeli işler.kürtaj daha mantıklı.kızlığınıda diktirirsiniz.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• bi cok kisi bakire nasil hamile kalir demis ama imkansiz birsey degil bu, neticede bakire kizlarin zarida hafif acik olur (yoksa nasil adet kanamasi olsun)

benim anlamadigim ama su, kardesin vajinal iliski yasamamis olabilir ama hamile kalabilecek kadar yakinlasmis bir erkekle (ciplak sevisme olmus) vede hamile kalmis neticede, sizin derdiniz hala zari yirtmadan "bu olayi halletmek" mi ?

diyecek birsey bulamiyorum acikcasi

3|0
    0|0
  • Yok artık :))

0|0
    1|0
  • ya sen ciddimisin :S

0|0
    0|0
  • Hadi canım öyle şey mi olur ya ?

0|0
    1|0
    • Yukardaki yorumları okursan birazda araştırırsan olur arkadaşım

• peki sevgilisi ne diyor bu duruma hayatım aldırmak zorundasınız araştırın ne yapın edin çaresini bulun

• Ya onlar iki ay önce ayrılmak zorunda kaldılar çocuk memleketine gitti üni okuyordular işte onun memleketi de baya uzak kültür farkı var aramızda söylemedik söylemeli miyiz bilmiyorum kimse duymadan halletmek istiyoruz :(

• Bakire olamaz, çünkü bakire olsaydı hamile kalmazdı.

0|0
    4|0
  • Doktorlar kızlık zarına zarar vermeden hallediyorlar bu işi.

0|0
    1|0
  • Bakire biri hamile ? hmm...

0|1
    1|0
  • Bakire mi hamile kalamaz, yemiş seni. O ancak dini açıdan bakarsan meryem anaya sunulmuş bir lütuf.

1|0
    1|0
    • Beraber gittik doktora boşalmış olmuş işte

• Çok saçma o zaman biye hala bakirelik zarını kurtarmaya çalışıyorsunuz ki yaşayacağını yaşamış zaten bir zar mı kurtaracak durumu.. Hiç gerek yok bence onu seven erkek her haliyle kabul eder. Bu arada arkadaşın yukarıda bahsettiği cytotec gibi ilaçlar da mide ilacı çok zararı dokunur. Gebelik daha erkense mumkun oldugunca c vştamini aldın tablet olarak normal dozdan daha fazlası , ananasın, karayılan otu gibi bitkilerin de yararı var tıpkı adet akıntısı gibi bebeğin duşmesine sebep olabiliyor.

• Evet düşük dışında başka kullanım endikasyonları da var ama bunu sakın kendiniz yapmayın doktora gidin o önerirse kafanıza göre ilaçla olmaz!

Yükleniyor...