Sevgilimin bakire olup olmadığını nasıl öğrenirim?

Türkiye'de büyümüş yetişmiş eğitilmiş bir insanım. Türk aile örf ve adetlerine göre serpildik. Namus kavramı bizim için çok önemli. Belki de beynimize birer tabu olarak yerleştirildi. Velhasıl sevgilim bakire değilse bile ondan ayrılmıyacağım çok seviyorum çünkü. Geçmişte yapmış olduğu bir hata olabilir. Ama sadece öğrenmem gerek. Nasıl yapabilirim ?

0|0
5|10

En İyi Kız Görüşü

• senin için önemli olmayabilir ama bu başkaları için önemli bence sen böyle düşündükçe kızlar daha çok yapacaktır ve bunun adı hata olacaktır hiç kimse hata için kızlığını vermez

5|5
    1|3

Kızlar Ne Diyor 4

• Hata mı? ne hatası?. Biriyle beraber olmuştur. uyuşamamıştır. ayrılmıştır. buna neresi hata oluyor anlamadım?

1|1
    0|0
    • Ben üniversiteye başlayıncaya kadar seksi tanımadım desem. Ne sevgili ne masturbasyon. Gözüm biraz geç açıldı. Ama bu dediklerimin yanlış olduğu anlamına gelmez

• Baştan belirttim söyledlklerine katılıyorum diye. Önemli olan benden sonra ne yaşadığı. Ben olaya bu gözle bakarım. Yine de bu 2 taraf üzerinde bir baskı oluşturuyor. Bende sen o baskıyı yaşadın mı onu merak ettiğim için sordum.

• Sevsen didelemessin

2|2
    0|3
  • mesele zar kesinlikle değil. bunca dini- ahlaki- kültürel referanslara rağmen bu olguyu dikkate almayıp yaşamaktır.

0|0
    1|0
  • Nasıl olsa umrunda değilmiş evlenince görürsün...

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• Yaaa takmayın bu kadar şu salak zarı yaaa sen zaten onu seviyorsun o da seni seviyorsa neden mutlulukla aranıza o salak zarı sokuyorsunuz ...

1|0
    0|0
  • sorarsın cevap verir,inanmazsın..böyle bir kısır döngü

0|0
    0|0
  • Kendin ole çelişiyorsun. Hem seviyorum önemli değil diyorsun hem de bakire olduğunu nasıl öğrenim diyorsun. Kandırma kendini

0|0
    0|0
  • öğrensen ne olacak ki? ayrıca artık operasyonla kızlık zarı dikiyorlar, orjinal hali gibi oluyor muş anlayamazsın... çok zor.

0|0
    0|0
  • değilse ayrılmayacaksan ne diye irdeliyorsun, bakire omadığını öğrenirsen değişecek düşüncelerin

1|0
    0|0
  • Su dolu leğene otuttur baloncuk çıkmazsa bakire demektir.

0|0
    0|0
  • Madem önemsiz bakire olmasa da ayrılmayacaksın neden eşeliyorsun ?

0|0
    0|0
  • önceden yaptıgı şey için yargılama olabilir yani.

0|0
    0|0
  • şüphe ile ilişki yürümez hem kirli rahim ile çocukmu yapılır

0|0
    1|0
  • kaportacı bilir...şaka bir yana kandırabilir dikkat et...esnek der,adet kanını kızlık zarı kanaması diye yutturur,o gece seni sarhoş eder vs. en iyisi doktor raporu

0|1
    0|0
    • Doktorlar bıle tam karar veremıyor bazen kolposkopla büyüterek ancak ama doğuştan yırtıklar da olabiliyor eğer tabana kadar inmediyese yırtılmamıştır nadir de olsa bazı kızlarda gelişimsel açıdan hymen(kızlık zarı) oluşumu olamayabiliyor.Bazı kızlık zarları narin olduğu için bacak açma hareketinde ya da ata binme gibi durumlarda zarar görebilir.Küçükken kalem sulu boya fırçası sokanlar ya da elini sokabilir bir kız çocuğu yani zarın yırtılması mümkün ilişki dışında da.

• Zar belirteç değildir önemli olan karşıdaki kişinin doğru söylemesidir.Zaten kayganlaşma yeterli sağlandıysa ve kişi kendini germediyse kanama olmayabilir.Bazen de damar yoğunluğun az olduğu yerden yırtılabilir.Zaten ortasında delik olduğu için bazılarında bu delik fazlaca açıktır koitusta yırtılmaz buna esnek zar denir.

• bunlar doğru ama zaten bunları kullanarak üstünü kapatan kişi çok

Yükleniyor...