"Cinselliği sevmiyorum, penisten iğreniyorum, erkeklerden nefret ediyorum" diyen hemcinslerim...

neden cinselliği sevmiyorsunuz

neden penisten iğreniyorsunuz

neden nefret ediyorsunuz

mantıklı bir acıklaması var mı?,

Erkekler siz ne düsünüyorsunuz bu konuda bu yapıdaki hemcinslerimi nasıl cinselliğe ikna edebilirsinizki :D

Cinsellik erkekte olduğu gibi kadınında ihtiyacıdır.

Cinsellik olmazsa olurmuki ya sahsen bagımlısı gibiyim doyumsuzum.

Erkeğimlede cok mutluyumm bide severek yapıyorum daha cok haz alıyorum..

0|0
4|23

En İyi Erkek Görüşü

• bazı kadın ve erkekler yetiştiği ortamlardan hayat boyu etkilenirler be toplum baskısını üzerlerinden atamıyorlar,bazılarıda imajlarını seksle bozacaklarını sanıyorlar...aslında senin gibi kadınlar çok az ...dünya özgürleştikçe sosyal hayat ile cinsel yaşam kişilik kazanabiliyor...

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 22

• kadınları cinsellikten soğutan sebepler şunlar

Orgazm olacak kadar uyarılamazsa cinsel istek düşer.

Bazen kadınlar kültürel, ahlaki veya dini sebeplerden ötürü cinsel dürtülerini baskılar.

Cinsel isteğin baskılanmasına yol açan en önemli nedenlerden biri, geçmişte kadının yaşadığı cinsel istismar veya tecavüz nedeniyle, cinsellikle beraber nahoş duyguların canlanmasıdır.

Kontrolünü kaybetme korkusu cinselliği baskılayan bir faktör.

Gebelik korkusu cinselliği baskılar. Bebek istemeyen çiftler eğer güvenli, etkin bir korunma yöntemi kullanmazlarsa bu sorun kadının cinsellikten uzaklaşmasına yol açar.

Yeterli derecede uyarılıp orgazm olmasına rağmen cinsel isteksizlik sorunu yaşayan kadınlar da vardır. Cinsellikten hoşlanmalarına rağmen cinsel birliktelik için istek duymazlar.

1|0
    0|0
  • cinselliği seks i sevmeyen bayan daha o zevki tatmayan ya da seks sırasında tatmin olamayan bayandır

penisten iğrenen bayan daha içinde hissermemiş olmalı

nefret etmessiniz ama haklı olarak çekingenliğiniz olabilir

senin için seks ten zevk alman ,severek yapman ihaz alman hatta orgazma ulaşman güzel bir his olmalı

sizler kendinizi arzulu ve istekli hissetmesseniz hiç bir zaman bir erkekle birlikte olamassınız .siziin istek ve o anı nasıl yaşamak istersiniz tercihleriniz ve zevkleriniz önemli

0|0
    1|0
  • Penise iğrenme öncelikle oral sekste meydana geliyor kanaatindeyim

Bu yüzden igreniyorum diyen bayanla uzun uzun ön sevişme öneririm..

Böylelikle kendisi istemeden penisle yaklaşmamak gerekir.

Yoksa ereksiyonlu penis ve sekse hazır bir bayanın penise hayır diyeceğini sanmıyorum..

0|0
    0|0
  • penisi sevmemesi cinselliği sevmemesi anlamına gelmez ama cinselliğide sevmiyorsa bence sorunludur

0|0
    0|0
  • sorduğun sorudan alakasız olacak ama ben okadar dövme yaptıranı gördüm sende ki kadar çok olup ta aynı zamanda bu kadar yakışanı hiç görmedim belliki çok zevkli ve zeki bir bayansınız ki bu kombinasyonu iyi yönetmişsiniz tanımak isterdim sizi bende dövme severim ve omzumda kocaman bir aslan var...

0|0
    0|0
    • Yalnız profil fotogrası bana ait değildir.

Sadece icimi yansıtıyor :)) Böyle bil.

• Bu nefret sebep olan biz erkekleriz ben onu biliyorum. Her sohbette bacak aramızdakini cümlenin bir yerine sıkıştırırsak kadınların da nefret etmeleri çok doğal

0|0
    0|0
    • Evet. Taciz olayı vs bunlarda soğutuyor.

• kaba, abazan ve yaşamamış ama yaşamış gibi davranan zavallılar şeklinde düzeltelim istersen...

• peki dediğiniz gibi olsun :)

• ben o kadınları anlıyorum hatun olsam lezbiyen olurdum belki ondan sevmiyodurlar l.n :d

2|0
    0|0
  • ya hormonal bir şey vardır ya da kötü bir anısı vardır tecavüz gibi. hormanal olana pek birşey yapamazsında kötü anısı olana güven vermen gerekir.

0|0
    0|0
  • Sevmiyorum diyen yalan söylerki zaten :)))

0|0
    1|0
    • :))

• Cinsel içerikli sanırım ? Tamam onaylıyorum.

• Aynen öyleydi ama daveti iptal etmiştim tkrar gönderdim şimdi ;)

• güzel fanteziler bunlar

0|0
    0|0
  • Cinselliği mi sevmiyorsunuzzz

penisten mi iğreniyorsunuzzz

erkeklerden nefret mi ediyorsunuzz

Banane a*ına koyiimm

0|0
    0|0
    • çok ergensi yorum attığının farkındamısın acaba :D

• uykum geldi, her telden atabilirim şu sıra

• ben sevdiririm onlara :D

0|0
    0|0
  • değerimizi sonradan anlicaklar :)

0|0
    0|0
  • iyi hazlanmalar o zaman :D

0|0
    0|0
  • senin gibi hatunmu var :)

0|0
    0|0
  • erkeklerin arayıp da bulamadığı hatun kafası işte :)

0|0
    0|0
    • :) Hemcinslerime hak veriyorum bazılarının gerçekten mantıklı bir nedenden dolayı böle olduklarını biliyorum ama kendi ağızlarından duymak istemiştim. Kızlardan cok yine erkeklerimiz atladı soruya :D

• peki bakalım yorumlarınız için tesekkür ediyorum :)

• cok uzadı zaten baska yere kaydı mevzu :) iyi gunler :)

• Çoğu yaşamadan konuşuyor bnce

0|0
    1|0
  • hepsi yalan söylüyor bulunca üzerine atlarlar :) sana da helal :)

0|0
    1|0
  • Ben sevdirmesini bilirim duygusal yoğunluk daha sonra otamatik olarak kizda sevdigime ait olmaliyim düşüncesi baslar sonra ben degil o ister. ...

0|0
    1|0
    • sen bu işi biliyorsun :))

• Ben cok gordum öyle bir cesitt savunma mekanizmasi her kiz bir erkekten hoslanir cinsel anlamda... lz degilse

• yaşayana kadar önyargıları olan çok bayan var yaşadıktan sonra çoğu tiryaki oluyor ama.d yapacak birşey yok toplum baskısı aile kavramının önemi vb gibi sebepler insanı kısıtlıyor. kızlarda cinselliği sevmemekten ziyade ilişkiye soğuk bakıyorlar birsüre.

0|0
    0|0
  • Seks olmasa tabiki olur :)

0|0
    0|0
  • ben sevgilimle yaparken birden arkadan dalmıştım o yüzden 1 ay seks yapmadı benle :))

0|0
    0|0
    • birden arkdan nasıl dalıyosun arkdaşım nereye girdğinimi bilmiyosun hayatın s.ks yaptınmı hiç eminmisin ? :)

• rappelzda kaç level oldun git birazda kas :D

• off be çocuğum sen hala espri yapmayamı çalışıyosun ? ama olmuyo biraz ders falan al

Kızlar Ne Diyor 4

• Çok mantıklı bir açıklaması var...

Sürekli olarak cinselliğin "ayıp ve günah" olarak öğretildiği bir toplumda,zamanla insanlar buna "şartlandırılıyor".

Bu şartlandırmayı kırabilen insanları bir şekilde toplum dışlama eğilimine giriyor.Yadırgıyor.

Hala minik etek giyen kadının tecavüzü hak ettiğini düşünen büyük bir çoğunluk varken!Hala kadını sadece cinsel obje olarak gören bir kesim insan varken!Ve hala bekaret her şeyden önemli bir konumda iken,cinsellikten iğrendiği için kadınları suçlamamak lazım.

Basit bir iki yüzlülüğün sonucudur bu bence:Hayatın boyunca cinsellikten uzak dur ama yatakta ölü taklidi yapma diyen bir zihniyetin sonucu...

1|0
    0|0
    • Bak hatun buradaki sıkıntı dediğin gibi öcü gibi göstermek yerine kadının kendisini kocasına saklamasındaki şahaneliği ve bunun akabindede günah olarak tanıtılsa mantıklı bir beyin eğer inancı varsa zaten bu duruma kabul eder ve ona göre yaşar erkek içindede böyle olması gerekir özellikle Türkiyede erkek lerde özellikle karaktersizlik diz boyu ben bu ülkede bayan olmak istemzdim orası ayrı ama senin dediğne göre de

• yani konuyu farklı yere çekerekten toplumu bu şekil yadırgama toplumu cahil bırakanları yadırga. şuanda bu toplumda modern diyebilicğimizde,yobaz diyebiliceğimiz erkeklerin %80 ini senin dediğin gibi düşünüyor zaten ya bana söylermisin düz siyah tayt giyen bir bayanın altındaki iç çamaşırı belli oluyorsa ya bırak türkiyeyi abd nin en nezih yeri bile olsa ne gözle bakılır bana bunu söyle ya illa gidip bir yerden bir yere atıf yapmayın.Bu ülkede bayanıyla erkeğiyle ruh hastalığı sorunu var(cnsllk)

• cinsel tiksinti bozukluğu denilen bir durum. uzman desteği gerekebilir

0|0
    0|0
  • penisten,erkekten iğreniyorum diyen bir kadın için iki ihtimal var.ya lezbiyendir ya da toplumsal baskı,korku ve din gibi faktörlerle çekingen yetiştirilmiştir.ikinci gruptaki baskılı yetişen bir kadını uygun şartlar ve iyi bir eşle mutlu edebilirsiniz ama benim gibi doğuştan lezbiyen olan ve kadın seven,erkeklere ne duygusal ne de cinsel bir his beslemeyen hatunu,ister yakışıklı ol,ister paralı hiçbir türlü kimse ikna edemez.içsel dürtünüz istemeli bir insanı ve eşcinsellikte karşı cinsi sevmek istemek yok.

0|0
    0|1
    • +1

Sonuçta içten gelen bişey. Şimdi bu kişiyi istemediği bişeye nasıl zorlarsınki?

• Yorumunuz için teşekkür ederim :)

• biz eşimizin dışındakilere erkeğim demiyoruz. ve erkeğimizle beraber oluyoruz sevgilimizle değil.

1|4
    1|2
    • tiksinmede kocamız dışında olanlara sorunun cevabı.

• Sklms gtn davasi olmaz ...

• gizli al sana oyun bununla oyna sen :P

link

Yükleniyor...