Hayatımın kararını vereceğim! Yardım eder misiniz?

22 yaşımdayım.

Üniversite 4. sınıfım. Kız arkadasımla aynı sınıftayız 3 senedir çıkıyoruz.

Sorun 1: Hayat görüşlerimiz farklı, O türban takmak istiyor ben ise evlendiğimde eşimle denize havuza tatil köyüne gitmek istiyorum sonuc olarak ben muhafazakar büyümedim, öylede bir hayat yaşamak istemiyorum. Türkiye ortalamasında bir ailede buyudum oylede devam etsin istiyorum.

Sorun 2: Ben siyasetle çok ilgiliyim o muhabbetinden sıkılıyor. Bu büyük bir problem cunku ben bu tarz ugrasları severim. Zihinsel olarak beni tatmin edeme durumu oluşuyor.

Sorun 3: cinsellik namına tek yasadıgımız kıyafetlerinin üzerinden elimle heryerini oksayabilmem daha ilerisi yok. Bir sene öncesine kadar öpsem kavga ediyordu. Öpmek istediğimde yalnız kalmak istediğimde hala tartıstıgımız bile oluyor.

Aldatmadım aldatmak istemiyorum ama 3,5 senedir kimseyle olmadım. Bu tartısmaları yasayınca açıyorum webcamı masturbasyon yapıyorum webcam stelerinde. Kızlar geliyor onlarla karsılıklı. Günün sonunda yataga giriyorum ya bu kadar dusmeye ne gerek vardı diyorum. Ayrıl dısarıda bir sürü kız var?... Abaza değilim ama bu kadar uzak kalınca azıyorum. yakısıklıyım üni hayatım bitti nerdeyse istesem birkaç kızla olurdum sonucta... bu dusunceler kafamda dolanıyor devamında..

Sonra ayrılsam onun gozunun yası geliyor gozumun onune benim kalbim paramparça biterim gibi..

Kız arkadasım benim için önemli öyle çok kızlar pesimden kosuyor değildir ama daha güzellerinden benden hoslanan olmasına karsın duygusal olarak bu kızı cok sevdim. Onca yasanmıslık var. Ona hiç yanlıs yapmadım.

Bir görüse gore bu iliskinin sonu yok. Uzattıkca problem buyuycek.

Bir goruse gore devam et...

3 tane sorun saydım isteyen hepsini isteyen maddelerden 1-2 sini seçim yorum atsın lütfen.

Güncellemeler:
Ayrıl diyen arkadaslar oluyor.. Bende dusundum bunu.. PEki daha önce bu tarz bir durum yasayan var mı?

0|0
6|6

En İyi Kız Görüşü

• cinsellik konusuna değinmeyecektim fakat sabrettin diyelim şurda 1-2 sene daha ve evlendiniz. evlendiğinizde de cinsellik konusunda yine tutucu olabilir, yeni şeylere açık olmayabilir ya da çok sık yapmak istemeyebilir. farklı insanlar olduğunuz aşikar. bir kere sevseniz bile kafa yapınız uyuşmuyor. daha şimdi bile konuştuğunuz konular hakkında sıkıntılar çekiyorsunuz. evlendiğinizde tüm gün yanyana olacaksınız ne konuşacaksınız o zaman? fikir ayrılıkları yüzünden tartışmalar çıkacak ve zamanla büyüyecek. çocuklarınız olacak sen daha rahat yetiştirmek isteyeceksin fakat o beynini dinle yıkamak istecek belki de. evde cinsel anlamda yıllarca sıkıntı çektiğin, rahat rahat muhabbet edemediğin biri olacak ister istemez dışardaki kadınlar ilgini çekecek. güzel muhabbetler kuracağın insanlar olacak ve ister istemez bir çekim olacak. tabii ki de geleceğin garantisini kimse veremez ama sevgilinin 1-2 göz yaşı dökmesine razı gelmek zorundasın gibime geliyor. bu zamana kadar sevgilini düşünmüşsün şimdi bir geleceğini ayal ve kendini düşünerek hareket et. ileride her şey rayına oturmayacak çünkü aynı şekilde devam edecek. huh ne çok yazmışım. :D

1|1
    0|3
    • geleceğini hayal et*

• Biliyorum biliyorum ama diyorum ya gözünde gözyaşı görsem ben biterim :(

• o zaman sen bilirsin senin hayatın seni ayrıl diye zorlayamam.

Kızlar Ne Diyor 5

• evlilikte kafa dengi olmak önemli.

0|0
    0|0
  • Anlattıklarınızdan yola çıkarak. Siz o kızın dengi değilsiniz. Onu haketmiyorsunuz...

0|2
    0|0
  • O kadar evlenip anlasamadigin dan mutlu olamadigindan disariya yonelip karilarini aldatiyolar sevgi bitiyo sonuc mutsuzluk..yol yakinken bitir belliki muhafazakar biri sen ise tam tersi birak onu muhafazakr biri alsin

0|0
    0|0
  • Bence sen o kizi haketmiyorsun ayrilmak en dogrusu. Oyle kizi bulmak zor bu devirde

0|3
    0|1
  • eger olur gibi bir tarafı varsa devam et mantıklı düşün derim

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• ortalık bu kadar kaşar doluyken bence kız arkadaşına haksızlık etme,onun dünyasına saygı duy bizler herşeyin kıymetini kaybedince anlarız bence kaybetme demek ki hala böle kızlar var kıymetini bil esas kız bu kız işte

0|0
    0|1
    • Kardeşim bende oyle dusunuyorum bazen ama suda var velevki yarınımda olmayacak, ayrılıgı daha zor olacak hemde üni hayatımda birçok kızı kacırmıs olcam. 30 yasına gelmiş birşeyleri yasamamıs bir adam olmak istemiyorum. baya kotu olur...

tek problem cinsellik olsa dersinki yarınım onun ama bakıs acılarıda uysa keske...

• gerçekten seviyorsan devam et sevmiyorsan bırak sende oda yoluna gitsin.

0|0
    0|1
  • hayat senin kardes dogru secim yap iyi dusun

0|0
    0|0
  • Seni hidayete çağırıyorum arkadaşım. Muhafaakar olmasa bile muhafazakar olmaya yakın bir kız arkadaşın var. Belli ki Allah korkusunu tam kaybetmemiş. Kız kapanmayı düşünüyo ve sen o kızın her yerini elliyosun. Yani kızla zina yapıyosun. Kızı inancına göre en büyük günahlardan birine itiyosun. Bu çok yanlış bir durum. Kendini de şartlama "Muhafazakar olmak istemiyorum." diye. Muhafazakar olmak iyidir. Madem kızı da seviyosun, bundan sonraki hayatını onunla geçir ve beraber İslam'ı yaşayın.

0|0
    0|2
  • 1- Madem muhafazakar değilsin muhfazakar kızı çok mu aradın ? Yani ben bira içerim, cluba giderim. Şidmiye kadar da hiçbir türbanlıyla tanısmadım. Yani sevgililerim arkadaslarım da çok rahat insanlar.

2- Kadınlar siyaset,din,futbol muhabbeti sevmez zaten. O senin kahve arkadasın mı birader ? Git siyaseti baskasınla yap.

3- Muhafazakar birisinden ne bekliyorsun baska ?

Ben sevgilimden ayrıldım son 6 ayda 4 farklı kızla yattım. Üniversitenin en güzel yanı bu. Kimseye baglanmadan, istediginle takılacaksın. Bir daha asla üniversite yılları geriye gelmez.

Not : Şu chat yaptıgın siteler hangisi .:)

0|0
    0|0
    • Ha bir de evlense bile onlar zihin olarak hep kapalı oluyor. Yani diyecek ki anal olmaz, doggy olmaz, yalamam, yalatmam, agzıma bosalma, gögsüme bosalma, fanteziye ne gerek var, hardcore yapma canım acıyo, kolumu sıkma, ısıgı kapat. Türkiyede cogu kız sevismeyi bilmiyor zaten, onlar hiiç hiiç bilmeyenleri. Demem o ki mast yaparken daha fazla keyif alırsın.

• Alakası yok. Sadece konusmak ve sosyal olmak. Benim de bir kız ask yaralarımı silmisti onunla 2 sene çıktım. Ulan dedim kendi kendime 22 yasına geldin yakısıklısın ama hala bakirsin, bu kızla çıkıyorsun o da vermiyor. Aşk da bir yere kadar a..k Sonra kızla ayrıldık ve bir açıldım bir açıldım. Kitapcıda tanıstıgım kızla yattım, 2-3 kızla aynı anda çıkmaya basladım, fuckbuddy buldum. Hayat bu dedim be gençlik bu.

• Anladım dostum ben apolitik oldugum için bilemicem o kadarını. Siyasetle hiç aram yok

• O kız seni nasil sevdi onu merak ettim acikcasi gorusler farkli onu da gectim seniin kizdan beklentin cok bence

0|0
    0|2
    • ama kardesim uymuyorsa uymaz dmi?

• Ya ben aslında çok çapkında değilim, hani ayrıldım ayda 1 yeni sevgili yapamamda belki ama mesele işte geleceği göremiyorum...

• Gelecekte pişman olursunuz boyle bir kiz arar bulamazsin geleceği dusunuyorsan devam et cunku bu kadar yol almisiniz yok ben bugün free takilcam diyosan bari kizi uzme

Yükleniyor...