Hoşlandığınız bayanla cinsellik konuşmaya nasıl başlarsınız?

konuyu cinselliğe getirmek için direk olarak değilde dolaylı yoldan neler söylersiniz yani? nasıl başlarsınız konuşmaya?

0|0
1|18

En İyi Erkek Görüşü

• konunun hiç bir önemi yok. olmadık bir noktadan hiç farkına varmadan konuyu cinselliğe getirebilirim bir anda. ama bu tamamen spontane gelişir. onun açtığı bir konuyu cinselliğe dönüştürmek, benim giriş olarak seçeceğim herhangi bir konudan daha iyidir. tabi bu biraz da dil becerisi istiyor. ama en güzeli, içinden geçenleri söylemek bence... konuyu dolaylı şekilde cinselliğe getirmek samimiyetsiz bir hava yaratır bence. ama eğer aklındakileri söylersen ve aldığın tepkiye göre konuyu devam ettirir ya da bitirirsen, işte o zaman daha çok güven verirsin diye düşünüyorum, ben :D

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 17

• hayır kendisi acmazsa ya da durduk yere cıkmazsa girmem o knulara ama kıza göre değişir tabi

0|0
    0|0
  • Ben konuya nasıl girersem gireyim olmuyor

0|0
    0|0
  • hatlarının güzelliğidnen bahsederdim, zira bu söylem hem beğenme hem cinsel arzulama içerir, 2 kat tahrik eder kızı. ardından yüz, boyun ve göğüslerinin ne kadar güzel olduğundan bahsederim. sonra konu devam eder ;)

1|0
    0|0
  • Genelde şakayla karisik beli eder kizkar ondan sonra şakayla cevap verilir saka gerçek olur sonra :)

0|0
    0|0
  • birşey söylemekten çok dur kirpik var deyip yakınlaşıp saçların çok güzel kokuyormuş vs ufak temaslarla eşşeğin aklına karpuz kabuğu düşürerek:) zaten bir süre sonra kendi da yaklaşacaktır

0|0
    0|0
  • Ne yapar ne eder eğer istiyorsam konuyu oraya getiririm

0|0
    0|0
  • Öpüşmek istediğimden başlarım baktım oda konuşuyoı bu konuları o zaman derim :D

0|0
    1|0
  • Şey ımm bişi dicem -Hadi sevişek sonra uyuruz güzel olur...

0|0
    0|0
  • aşkım çok güzelsin bugün çok güzel görünüyosun

0|0
    0|0
  • şakayla karışır ima'larla şekerim olmadı kıvırırsın hatunda bir tık yoksa

0|0
    0|0
  • seni özlüyorum öpmek istiyorum falan derim. o da istiyosa ordan devam eder.

0|0
    0|0
  • halvete girek

0|0
    0|0
  • şaka yaparak altdan alarak yavaş yavaş cinsellike dogru cekerdım konuyu

0|0
    0|0
  • kulak memenı koklayabılırmıyım

0|0
    0|1
  • akışına göre gidiyor zaten bir yerden giriyorsun konuya. ben açıksözlüyüm çok dolandırmam lafı

0|0
    0|0
  • Su an uzerinde ne var ya da daha once hic öpüştun mu falan gibi sorular sorarak

0|0
    1|1
  • genelde direkt sevişirim :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Erkek - Üstünde ne var hayatım ?

Kız - esmer bir adam var aşkım :S

Erkek - link

0|0
    0|0
Yükleniyor...