Bakire olmayı çok isterdim ama...

2 sene iliskim oldu erkek arkadasimla 3 ya da 4 kez cinsel birliktelik yasadik... vajinam fazla acilmadi yani bakire olmadigim anlasilir belki ama herkesin altina yatan biri degilim. Ondan baskasiyla olmadim.Ona guvendim ve benden ayrildi. Intihar ettim kendime yediremedim falan filan ama olmadi. Diceksinizki madem oyle niye yattin. bir anlik aptallik iste dogum gununde ona kizligimi verdim. Bunu karsimdakine anlattığımda inanir mi? Kandirmak istemiyorum yapay kizlik zari veya diktirme. Evlenene kadar kimseyle birlikte olmayacagim. Bir kizi cok seviyosunuz ve bunlari anlatti ne dusunurdunuz?

0|1
839

En İyi Erkek Görüşü

• ben böyle kızları severim en azından dobra dobra çıkıp itiraf eden ve başından istemeyerek geçen bu olayı anlatan kızı affederim çoğu kız bu konuda hata yapıyor hatta siz hatanızı pişmanlığınızı dile getirmişsiniz yazılarınızdan anlıyorum içtenlikle yazdığınızı aslında her erkek aynı değildir bazıları vardır karşısına geçip bu olanları anlatsan af etmez benim gibi düşünen bazıları ise senin duygularını çok iyi anlar kesinlikle başka konularla kıyaslanmasın ona bakarsak ortalıkta bir çok kız var bazıları neler neler yapıyor kızlığını kaybediyor ama illaki alıcısı çıkıyor durumu bilen veya bilmeyen önemli olan doğru ve dürüst yalan konuşmayan doğruları dile getiren içtenlikle seven insan olmanız ben böyle bilirim tabiki herkesin görüşü farklı diğer erkek hemcinslerimin düşüncelerinede saygılıyım onlar belki böyle birisine farklı gözle bakabilir ama ben öyle değilim af edebilirdim...

2|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• intihara kalkisman cok üzücü...yazik etmissin, haksizlik etme kendine...ne olursa olsun, hayatindan vazgecme sakin, pes etme, kendinden vazgecme! seni gercekten seven seni oldugun gibi sever, gecmisine takmadan sever eger sana güvenebiliyorsa, karsina cikacak adama dürüst ol, herseyi anlat, bilmesi gerek, kimseyi de kandirma, dogru düsünüyorsun diktirmeye falan hic gerek yok, yaptigindan pisman olsan bile olan olmus bunu kabullen ve gizleme karsindakine haksizlik olur. benim dayim mesela 5yildir cok mutlu evli, dayim bakirdi ve evlendigi kadin bakire degildi ama bu sorun degil onlar birbirlerini gercekten seviyor cünkü ve kadin da hep dürüst dayima karsi...dayim ona cok deger veriyor, bakire olsaydi kiz bisey fark etmezdi o kadar saygi duyuyor dayim ona cok seviyor...bu gercek bir örnek, sende dayimin karisi gibi kendine güven degersiz hissetme kendini sakin! seni bu yasadigindan dolayi degersiz gören veya evlenmek istemeyen adamla zaten mutlu ilamazsin, karsina elbet seni oldugun gibi seven sana deger veren birisi cikacaktir canim :)

3|4
    0|3
    • ama dikkat et birisine güvenirken, senden faydalanmaya calisanlar da olabilir, sakin basitlesme zaten bakire degilim düsüncesiyle tamam mi kendini koru gururunu kaybetme, gercekten pismansan icinden geliyorsa tövbe et Allaha dua et af dile, Allah merhametli affedici tövbeleri kabul edendir...umudunu yitirme hic bir zamam. ayrica en iyi cevap icin tesekkürler :)

• Ben teşekkür ederim... Tabiki o saflık artık eskide kaldı, belki geç ama oldu olan. Çok güzel anlattınız :)

• tamamen haklısın neden eksileyenler var anlamadım

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 38

• Seven ve ilerisini düşünen insan kızlık bozmaz yasın kac bilmiyorum ama ilişkilerin cogu erkeklere gore cinsel düşüncelerde oluyor kızların Cahilliği bozdurmuyacaksın. Senin soruna gelince cok sevdigim birisiyse artık yapıcak bişi yok olan olmuş hatadan ders cıkarması pişman olması bile onun icin iyi düşündürür bundan sonrasına nasıl dikkat ettigine bakarım.

1|0
    0|0
  • Allah gerçekten tövbe edenleri affeder.. tabi pişmanlığını göstermelisin.. bir erkeğe gelince... bu konuda hassasım ama bu kadar pişman olan birini hele bir de evlilik noktasına gelmişken reddetmezdim.. sevdiğimden değil pişman olduğuna ve affedildiğine inandığım için

2|0
    0|0
  • bir şeyi yapmadan önce düşünecektin! kaçkere söylüyoruz evlenmeden onla bunla yatmayın diye! birlikte olacağın insanada bunu söyle bakire olmadığını, saçma sapan hareketler yapıp intihar falanda etme! daha da günaha batar sonsuza dek cehennmede kalırsın...

0|1
    3|1
  • benzer bir duruma tanık olmuştum. aynı olayı burada ks de tanıştığım bir kız da yaşamıştı. ve çok yalnızdı. psikolojik sorunları vardı. kızla bir süre dertleştim sonunda moralini az da olsa düzelttim.

sana gelirsek, o kıza söylediğimi sana da söylüyorum, gerçekten seven erkek zara birkaç damla kana bakmaz. seven adam, adam gibi adam her koşulda sever. beklenti içinde olmaz.

bu arada sevgilin ise tam bir*. imiş.

bi ara daha detaylı bakacam soruna. şimdilik zamanım az.

2|0
    0|0
  • Ben boyle erkeklerin olusunu skyim anasinin sucu ona kufur etmeyecem tutup onun gtunu sktirecen i*ne olacak oda yazik inan cok yazik her erkek ayni zihniyette olmaz insallah senin sevgilun sana inanir guvenini sarsmaz oda ilk sevgilin gibi cikarsa bu sefer oda ayni oyunu oynar seninle istedigini alir sonra ayrilir ama allah kalbine gore versin

2|0
    0|0
  • Sakıncası yoksa size birkaç tatlı söz edeceğim

bayan,

Gözleriniz kadar olmasa da belki biraz etkileyici

Hayalimde ki ‘siz’ kadar gerçekçi

Ve gülüşünüz gibi yakmasa da sanırım ısıtır içinizi Sakıncası yoksa size sarılacağım bayan.

Kusuruma bakmayın.

Belki dudağınızdan öpeceğim

Küçük ve masum.

Lütfen korkmayın,

Gelirken şehveti evde bıraktım. Sakıncası yoksa size haykıracağım bayan,

‘Seni Seviyorum’ diye…

Size ve çevrenize…

Hatta aldığınız her nefese.

Gözlerimi işleyeceğim baktığınız her kareye. Sakıncası yoksa nefesimi gezdireceğim bayan,

Dudaklarınızda…

Fısıltılar dolaşacak kulaklarınızda…

Yalanlara kaba davranacağım

Kusuruma bakmayın… Sakıncası yoksa elinizden tutacağım bayan,

Parmaklarınıza sarılacağım, avuçlarım terleyecek

Avuçlarınızı ıslatacağım ve utanacağım.

‘öpsem ne der’ diye düşünürken belinizden

kavrayacağım,

Kusuruma bakmayın…

1|0
    1|0
  • öncelikle intiharı bir daha deneme bunun altından öteki tarafta gerçekten kalkamazsın cennetin yüzünü bile görmezsin bu dini boyutu. diğeri ise sen gerçktn güvenmiş ve sevmişsin fakat o seni bırakıp gitmiş burada senin bir suçun yok arkadaşım. eğer bir gün gerçektn seni evlenecek kadr seven birini bulur ve durumunu anlatırsan seni olduğun gibi kabul edebilir neden etmesin? ama muhafazakar birine denk gelirsen zor. takma canını bu kadr ama şunuda söliyim eğer geçrektn muahafazakar birini bulur ve ömür boyu mutlu olcağına inanıosan diktirebilirsin.

1|0
    0|0
  • Sana soyliyim belki binde 1erkek kabul eder ama sunu unutma her erkek ilk olsun ister yasin kac bilmiyorum fakat aşk herseyden kutsaldir eger gerçek aşk bulursan sorun olmaz çünki gerçek aşk da cinsellik ve çoğu konu muhim degildir gercek askta önemli olan hayatini birbiri için yasamaktir

0|0
    0|0
  • Aslında bekarete önem veren biriyim ama senin gibi yalan söyleme veya diktirme olayına girmemesi yani dürüst olması büyük bir artı benim için.Yine de biraz burnunu sürtürürdüm ama evlenmekten vazgeçme diye birşeyi asla düşünmezdim.Ve en önemlisi bu konuda bana dürüst olduğu için ona hayatım boyunca koşulsuz güvenirdim.

0|0
    0|0
  • Ben seviyorsam eğer herşeyiyle kabullenirim geçmişini yargılamak bana düşmez Allah'tan korkarım onu itham ederken..

0|0
    0|0
  • valla eger böyle cidden anlatıyorsa dobra dobra ve eger gerçekten seviyorsam birşey demem evlenirim ama onun yanında hep olmaya çalışırım her konuda ama karşılıklı güven de olmalı.geçmişinde yaşagı şeyleri asla güne getirmem bana geçmişi lazım değil benle olacak gelecegi lazım bu beni ilgilendirir ve asla asla böyle birşeyi de yüzüne vurmamaya çalışırım..

0|0
    0|0
  • Anlatırsa onu o şekilde kabul ederim.

Ama sonradan öğrenirsem işin rengi değişir.

Kızlık zarı takıntısı olan biri değilim, mesela güven meselesine dönüşür.

O yüzden böyle işlere kalkışma, dürüst ol.

1|0
    0|0
  • Şu suçluluk psikolojisini bırak. Kimseden af dilemek ya da kabul görmeyi beklemek zorunda değilsin. Senin eksiğin de kusurun da yok. Aksini söyleyenlerden uzaklaş, seni sen olduğun için seven insanlarla birlikte ol.

0|0
    0|0
  • Sen bildiğin metres olmuşsun ve bir anlık aptallıkla 4 kez cinsel birliktelik yaşanmaz ...zaten kendi haysiyetine zarar vermen dışında kendini de kandırmış olman seni genelevdekilerden daha beter hale sokyor

0|1
    5|1
  • evleneceğin kişi sırf zar yok diye senden vazgeçecekse boşver zaten. o seni değil sendeki zarı istiyor demektir. bunları anlatmana bile gerek yok ona ki zaten anlatsan bile inanmaz o zihniyette olan biri, boşa dil dökmüş olursun

1|0
    1|0
  • kususra bakma eski kafalı de ister bana bne 27 yasıma kadar kendimi sakladıysam erkek olup senın haylı haylı saklaman gerekirdi bn istemezdim istememde ama herkez ben gibi dusnmek zorunda değil blki kabl eden bulailirsin

3|0
    4|0
  • Düzgün biriysen benim için problem olmazdı.Ama kandırmaya çalışıp son dakika öğrensem kızardım, kandırıldığım için ama sanırım affederdim, anlamaya çalışırdım çekingenliğini

0|0
    0|0
  • anlat bunu ama yanlış yapmışssın iiştee

terk edileceğini bilmen lazım

0|0
    0|0
  • karsılasmak ıstemedıgım bır durum canım bu

0|1
    0|0
  • bir kere daha verip sonra tekrar sondu demeyeceğin ne malum? sen bu kafayla gidersen erkeği suçlamaya hakkın yok bakış açınızı değişitirn artık aşın şunu

0|0
    1|1
  • Erkekler Devam
    18

Kızlar Ne Diyor 7

• Ben konuya bekaretini kaybetmek değil, kadınlığını kazanmak olarak bakarım. Önce bu saçma düşünceleri at kafandan. Bir kadının değerini o küçücük zara bağlamaya kalkan ilkel erkek numaralarını yemeyin artık. Bu kadının değerini bir zara indirgeme, onu değersiz kılma tuzağına düşmeyin artık. intahar da neymiş? hayat kutsaldır.

3|1
    1|3
  • eski erkek arkadaşın tam ş*refsizmiş

1|3
    0|1
  • karşındaki insanın nasıl bir karaktere sahip olduğuna bağlı

1|1
    0|0
  • bi çok kızın yaptıgı hata yarının bıle garantisi yok bir anda kaza gecırdı ölür ya da baska bişey olur..

sırf dogum günü dıye kendını hedıye etmeyı düşünmenın fikri bıle cok yanlıs kendını keske bu kadar degersız görmeseydin.Erkeklerın cok fazla gazına geliyorsunuz.Umarım karşına bunu sorun etmeyecek birisi çıkar.İşte kötü olan taraf sen sececek durumdayken secilecek duruma düşüyosun.Allah yardımcın olsun

1|0
    0|1
  • Kızlık zarı namus belirtisi değil zaten.

3|3
    3|8
  • hep aynı soru neden erkekler kızları yaptıktan sonra bırakıp kaçıyor benim buna kafam almıyor açıklayın ateistler.

0|1
    0|0
  • Nefret ediyorum bu tip erkeklerden kendilerinin yemediği b*k kalmaz ama bakire isterler inşallah en o*psu düşer size... boşver mutlaka seni anlayan biri çıkacaktır karşına

2|1
    0|1
Yükleniyor...