Cinselliği hiç yaşamadan öleceğim sanırım... Böyle mi gidecek hep?

cinsellik yaşamadım hiç bakireyim . evlenmedim . çok seçiciyim sanırım . olmuyor istediğim gibi biri gelmiyor . bakire olarak mı ölücem ben yaşım 28 . en güzel yıllarım yalnız geçti . bende şefkate ilgiye ihtiyacım var . bir erkeğin dokunmasına sevmesine . ama hep yalnız yatağa gitimek koyuyor artık . bazı geceler ağlıyorum . artık isteğim bile kalmadı cinselliğie karşı eskiden çok istekliydim . soğuk biri olucam sanırım .

0|1
5|33

En İyi Erkek Görüşü

• Sakıncası yoksa size birkaç tatlı söz edeceğim

bayan,

Gözleriniz kadar olmasa da belki biraz etkileyici

Hayalimde ki ‘siz’ kadar gerçekçi

Ve gülüşünüz gibi yakmasa da sanırım ısıtır içinizi Sakıncası yoksa size sarılacağım bayan.

Kusuruma bakmayın.

Belki dudağınızdan öpeceğim

Küçük ve masum.

Lütfen korkmayın,

Gelirken şehveti evde bıraktım. Sakıncası yoksa size haykıracağım bayan,

‘Seni Seviyorum’ diye…

Size ve çevrenize…

Hatta aldığınız her nefese.

Gözlerimi işleyeceğim baktığınız her kareye. Sakıncası yoksa nefesimi gezdireceğim bayan,

Dudaklarınızda…

Fısıltılar dolaşacak kulaklarınızda…

Yalanlara kaba davranacağım

Kusuruma bakmayın… Sakıncası yoksa elinizden tutacağım bayan,

Parmaklarınıza sarılacağım, avuçlarım terleyecek

Avuçlarınızı ıslatacağım ve utanacağım.

‘öpsem ne der’ diye düşünürken belinizden

kavrayacağım,

Kusuruma bakmayın…

0|1
    1|1

Erkekler Ne Diyor 32

• Normalde bu kategoriye pek girmiyorum.

Ama anasayfada soruyu gördüm ve dikkatimi çekti.

Ben de 33 yaşındayım, ben de bu ''monarşi''den sıkıldım artık,

ben de başımı göğsüne yaslayıp kalp atışlarını dinleyebileceğim, omzumda huzur bulan

bir sevdiğim olsun istiyorum.

Ama olmuyor, nedense...

Ne nazlı şeymiş bu kısmet yahu, gelmiyor bir türlü... :)

1|0
    0|0
  • Yeni insanlarla tanış, seçici olma. Aradığın özellikleri biraz azalt. Mutlu olmak varken, güzel günler geçirmek varken neden yalnız kalasın ki? Bence atağa geç :)

0|0
    1|0
  • İş hayatında mısın?

0|0
    0|0
  • canım evlılık yası ılerledı ıste. senın yapıcagın ısyan etmemek yradana sıgınmak herseyı ondan ıstemek ve bu arada da guzellıgıne bakımına dıkkkat etmek bır erkek ıcın onemlı vasıflarını gelıstırmek. hersey zamanında ıste. gec kalınca olmuyo. senın sımdı belkıde2. cocuuna hamıle olman gerekıyordu ve su an su saatte kocanın guvenlı kollarında ama baba ocagındasın. cok secıcı olma. cewrendekılerı gormeye calış. ewde takılma ewde olunca kımse senı gormez

0|0
    0|0
    • nerde olayım ki evdeyim genelde çevre yok . öyle olması gerekirdi ama işte kısmet olmadı

• evet akıl veriyolar hatta biri kendin boz demiş . kendi akılları kendilerine yetmiyor birde insanlara akıl veriyorlar .

• nasıp nasıp arkadasım. ıyı dusun ıyı olsun. herkesın bır nasıbı wardır. mutlu et bıraz kendını bakım

• Kadınlar her zaman sıcaktır,üzülme,

0|0
    0|0
  • seçici isen bence biraz daha bu konuda uzalaşıya git.Bence bir partnerin olrusa soğumaz tam tersi açlıktan çıkmışa dönersin.

0|0
    0|0
  • bosver uyu be abicim

0|0
    0|0
    • @hresourcess a cevabım ... eleman engelledigi icin mecbur buraya yazıyom birader kusura bakma .. hresourcess sen hangi kafadasın birader .. kız kac yasında ben kac yasında ... ki ben nesini etkileyeyim turkiyede bile degilim .. su anda senin hangi kafada oldugunu daha da merak ettim ne ictiysen bana da ver ... kız cinselligim bitti dememis azaldı demis ve gelecekten de tedirgin boyle giderse diye .. sen tutmussun cinsellik istemiyorum ne yazıyon demissin ... kız demiski eskisi kadar

• komedi bu ya .. yası kac acaba .. beyin yası ...

• kiza asildim sahane bir cevap vermedim bende diyorum bu 4 yorum ne sabah sabah diye ;-) onemli degil bro

• bence de artık çok geç bu saatten sonra yaşayacağın cinsellikten inan hayır gelmez...

0|0
    0|0
    • neden yaşlı insanlar bile yapıyor

• bence doğru kişiyi bulmam zor ama bu herkes için geçerli gerisinden zorlanıcağımı sanmam . senin dediğin gibi olsaydı ünlüler falan çok mutlu olurdu bak hepsi boşanıyor onlard atecrübe tavan demek ki tecrübeyle olmuyormuş . hem çoğu türk erkeği bakire kız ister evlenmek için sen biraz uçsun

• 1.si evlilk çileli ve sabır gerektiren bir iştir ünlülerin her şey elinin altında olduğu için kimseye katlanmaya tahammül etmeye ihtiyaçları yok ilişkinin tadı kaçtı mı hemen boşanıyorlar..

2,si ünlülerin evlenmeye bile ihtiyaçları yok aslında yaşanacak her şeyi yaşadıkları için doyumsuzluktan dolayı bir de evliliğin tadına bakmak istiyorlar o kadar..

3.sü her türk erkeği bakire kız ister ama günümüzde bir çoğu bakire olmayanla evlenir bu konudan eminim

• beni eklermisin biraz konuşmak istiyorum seninle Çok önem verdiğim bir özellik sende eklersen çok sevinirim

0|0
    0|0
  • Uzulme.be.bende 19 yasindayim universite okuyorum evde tek kaliyorum en cok eglenecegim zamanlar ot gibi geciyor hic sevgilim ve tecrubem olmadi daha bir kizin elinden bile tutmadim opusmeyi bile bilmiyorum belki bir gun bizimde karsimiza biri cikar

0|0
    0|0
  • valla yaşım 30 çok istekliyim her gün mast yapıyorum ama evlilik zor iş bana çok büyük bir sorumluluk olarak geliyor ve yaşadığım kötü ilişkiler de oldu belkide bu yüzden ama cinselliği seviyorum ölene kadarda sevicem

0|0
    0|0
  • Ne alaka ya kısmetin daha gelmemiş demekki sakin ol şampiyon :)

0|0
    0|0
  • Tüh be kaçırdığımız kısmete bak.

0|0
    0|0
  • geçtimi geçiyor artk,haklsın

0|0
    0|0
  • neden birini bulamadin ?

0|0
    0|0
  • fazla seçici olma

0|0
    0|0
  • özelden bir mesaj atsana ekleme; benzer bişi sölücem seçicilikle ilgilii.. abazanlık falan sanacaksan da ekleme

0|0
    0|0
    • burdan söyle

• hee olduu buradan yazimm; sen gizli ben açık . yaş 29. kafa karışıklığınla ilgili dikkatini çeken bişey sölücektim. nese sittir et

• konuşalım istersen eklersen seninle konuşabilirim

0|0
    0|0
  • cinsellik istemiyorum diyip cinsellikte konu açmakta ayrı bir kafa gerektiriyor sanırım

0|0
    0|0
    • sen duzgun okumadıgın için olmasın .. kız endise ediyo en guzel yıllarım yanlız gecti diyo bende istiyorum diyo sevkat dokunulmak diyo bunun nesini anlamadın merak ettim sen hangi kafadasın bende onu merak ettim

• tamam cinsellikle ilgili sorum . kıt mısın ya derdim yeter bana gece gece sinir etme beni

• cinsellikle ilgiliyse sana biri f.buddy bul demiş niye yanaşmadın o teklife

• kariyer mi yaptın ?

0|0
    0|0
  • seni yeniden isteklendirecek biri cıkar karşına emin ol.

0|0
    0|0
  • bak burada bu soruyu gizliden sormus olsaydın bisürü talibin var dı :D

0|0
    0|0
  • bendede aynı sans yokkı ne yapalım en sonunda agagıma tas baglayıp kendımı denize atacagım

0|0
    0|0
  • elinle bozarsın 45 ine geldiğinde böylece bakire ölmezsin.

0|0
    0|1
  • bence beni ekle kararın değişebilir

0|0
    0|0
  • daha erken )

0|0
    0|0
  • Bende senin gibi endiseliyim yas 26 ... erkeklerin işi daha zor ... zaten zina yapamam ilişkiye giremem yani evlilik olmadan .. heralde bende boyle olucem .. kız cevremde yok :) vay anasını ... senin bari ihtimalin daha yuksek ..

0|0
    0|0
  • haklısın ben 23 yaşına geldim bakirim dayanamıyorum sen 28 e kadar dayanmışsın çıkar belki bir kısmetin ama dayanmak çok zor biliyorum

0|0
    0|0
  • aaa ben yalnız değilmişim :)

sen kızsın, talibin çok olmalı. çok mu seçicisin?

Ailene bakma gibi bir durum var mıydı?

0|0
    0|0
    • hayır yok .. ailemin durumu iyi kendilerine göre yani

• ne iş yapıyorsun?

• kendinize eziyet etmekten başka bişey değil.geçen tam bu konuyla ilgili soru sormuştum bende.belki bir insan hiç evlenmeyecek veya sevgilisi olmayacak seks yapmayacakmıyız?diye sormuştum

0|0
    0|0
    • yapmıcaz demek

• aynı yaşlardayız senle hiç canını sıkma ve ne istiyorsan onu yap.şunu anladım seveni beklemek ömrü harcamaktan başka bişey değil

• e öyle tabi. kimseyi beklemiceksin . insanlar hayatını yaşıyor

• Erkekler Devam
    2

Kızlar Ne Diyor 5

• konu sadece seks değil. Sadece insanlar değil, aslanlar, goriller, filler gibi nerdeyse bütün mahlukat dokunmak, okşamak, okşanmak kısacası sevmek ve sevilmek ihtiyacındadır. Belki de kendini çok geri çekiyorsundur. ne derler bilirsin: "dağ sana gelmiyorsa sen dağa git" demişler. Biraz sosyalleşmeye ihtiyacın vardır belki de

0|1
    0|0
    • sosyalleşme imkanım yok ki. ufak bir yerde çalışıyorum zaten hep bayanlar var ordan biri olamaz . ev iş iş ev . arkadaşların çopu evli . bekarlarda benim gibi. öyle geçti hayat

• ne yazık ki haklısın:(

• önyargılı oluyorlar ciddi ilişki istemiyorlar

• her yıl bir öncekini aratır.sende her geçen yıl daha seçici olacaksın.istersen aşk evliliği değil artık prensip evliliğine hazırla kendini.

0|1
    0|0
  • napıcaksın kız sende sakla giderken öbür tarafa aynen iade edersin :) iade ederkende bu tarafta bir işe yaramadı dersin belki o tarafta daha kıymete geçer :) şaka bir yana biraz umutlu tebessümlü olalım bu ne bezmişlik !

1|0
    1|0
    • mezara götürcem heralde

• dolunaydan etkilenmişindir :) bu ara herkesi etkiledi bu.Bu kadar hassas olmana gerek yok zamanı gelince olur hepsi.sen onu boşverde benim 2gündür boynum tutuldu nasıl ağrıyor biliyormusun :) asıl ben ağlıcam :)

• geçmiş olsun canım . belkide öyledir . eskiden böyle değildim

• Evlenme zamanın gelmiş.

0|1
    0|0
    • geçti bile

• Yaşı büyük olarak evlenen tüm tanıdıklarım çok iyi evlilik yaptı merak etme bence.

Daha mantıklı doğru kararlar oluyor.

• ama iyileri hemen kapıyorlar

• bende 30 oluyorum bazen bende üzülüyorum ama yapacak bişey yok bir gün karsısımıza cıkacaktır benım şanssızlıgım uzun süren ilişkimin bitmesıydı yanı o yıllar ondan geçti.

0|1
    0|0
    • ben inanmıyorum çıkıcağına

• işle olmuyor ki . hem çalıltştığım yer ufak bir yer hepsi bayan ordan çıkmaz .çıkmıcak ya biliorum zaten hissediyordum ölede oldu

• kötüyü düşünüyosun hep düşüncelerımız yasadıklarımızı etkılıyor.Ben ünversite hayatım boyunca cok teklif alırdım sayısını bile bilmiyorum aralarında çok ısrarcı olanlar aşkından peşimi bırakmayanlarda oldu kendıne güvenmek gerekıyor.ben aşık oldum ve uzun süre onunlaydım sonra ayrıldk oysa evlılkten baska sey düşünmezdk sımdıde ortamm yok ama yınede ümit edyrm sen bı adm öndesın benden işinvar gez dolaş arkadasn arkadası olur ortamlarda bulun

Yükleniyor...