Tecrübesi olmasa da kadın yatakta iyi olabilir mi?

Suallerim var bakar mısınız? Hala kaldı mı bakire kız arkayan erkekler?Yoksa sizde önceden tecrübesi olan deneyimli kızları isteyenlerden misiniz?

Tecrübesi olmasada kadın yatakta iyi olabilir mi?

0|1
2|14

En İyi Erkek Görüşü

• tabıkı war bakıre arayan. hemde benım cevremde cok. genelde zaten dogru duzgun adam oyle hatun arıyor. ve en buyuk erkek muhabbetı konusu da budur. ahhh abı ya nerden bulcan bu devırde temız kızı dıye serzenısler ıste.. tecrube dedıgınde evlenınce kazanılır. zaten kızın tecrubesızı makbuldur bence. o utangac saf tavırlarını gormek hos olur. en ıyısını Allah bılır. kımse masum degıl bılmıyorum buna bende dahıl

0|2
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• bakire arıyıcaz elbet öyle zikini heryerine sürmüş onlarca erkeğin pisuvarı olmuş kızı ne yapalım yahu

1|3
    1|1
  • Bakire olmasını isterdim ilk deneyimlerimizi beraber yaşamak birbirimizden cekinerek yapmayı ama ilerde bakire kız bulabilirmiyim bizede kalırmı diye düşünüyorum

0|0
    0|0
  • Her kadın zamanla tecrübe edinebilir.. Kimini sevgilisi kimini eşi tecrübe sahibi edebilir

1|0
    0|1
  • SEN TECRUBEYI ANANIN KARNINDA OGRENMEDIN DEGILMI YAPA YAPA OGRENDIN İLK GORDUGUNDE KORKTUN SONRADA ALISTIN ELINE ALMAYA TECRUBE EDINDIN YAPMADAN TECRUBE EDINEMEZSIN HERSEY UYUM ICINDE OLMALI KARSILIKLIUYUM VARSA HER SEY YASANIR

0|0
    0|0
  • sex i sadece tecrube kazanmk icinmi yapyorsnz bayan zaten hersey kendlgnden gelisr esi ya da sevgilisi zambla onu alstrirr seks icin bnce tecrubesz daha. guzel.

0|0
    0|0
  • o zevk tecrübe gerektirmez sen wajinanın isteklerini uyguluyorsun çünki ona göre hareket ediyorsun önemli olan karşılıklı orgazm olmak olmasını bilmek oldurmasını bilmek bencil olmamak

0|0
    0|0
    • o halde tecrübesiz olmamıza rağmen o anda profesyonel olablr ?

• aynen canım akışına bırak gerisini merak etme sen zorlandığın yerde bana sorarsın tamam nasılsa nöbetteyim bu gece

• Bakire olan kızla olur , olmayanla hayatta olmaz.

bizler millet gibi vajina manyagı degılız.

0|0
    0|0
  • Her kız sizin gibi deyil har erkekte dakdan dala baldan bala gitmez.

Benn bakirim ve bakire kız isterim

0|0
    0|0
  • bakirim bakire istiyorum çünkü evleneceğim kız dinini haramı helali bilecek

0|2
    0|0
  • bakire olmayan kız isteyen var mıdiye sorsaydın daha doğru olurdu:D

0|0
    0|0
  • tecrübeli iyidir kesinlikle ;)

2|2
    6|4
  • aşk olursa gerisi hikayedir bence tabi motor olmazsada iyidir

1|0
    0|1
  • Olabilir neden olmasın .. istege bakar bu .. ben de bunu kendime sorup duruyorum ... bir bakıyorum olur diyorum sonra bir bakıyorum olmaz .. bilemiyorum buyuk konusmak istemiyorum .. sevginin derecesine ve karsımdakinin karakter saglamlıgına baglı beni ikna ederse olabilir ... tabi gecmisinde de onune gelenle olmus biri ni asla istemem.. bana dedirtmeli ki cok iyi insan sadık .. zamanında yapmıs bir hata ve goruyorum ki cok pişman diyebilmeliyim ..

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Sen ya türkiye'de yaşamiyorsun ya da tv dizilerinde ki olmayan istediği ile istediği anda yatan aşk için herşey yapılır mantığında ki kızları örnek alıyorsun . Tecrübeye gelince her konuda olduğu gibi tecrübe pratiklik ile kazanılır bilmem anlatabildim mi .

0|1
    0|0
  • ben bakireyim evlenecegim erkek ilkim olsun istiyorumm ama nerdeyse evlenecek dürüst namuslu erkek kalmadı

0|0
    0|0
Yükleniyor...