Sevgilim arkadan ilişkiye girmek istedi, normal mi?

Arkadaşlar 1 senedır çıktığm brısı var bu zmana kadaq yuzeysel seviştık dun akşam beni istediginı soyledi ama kızlık zarını dgl ddı bende zamanı var dedım sızce bunu istemesi normal mi ne yapmalıyım?

0|0
2|10

En İyi Erkek Görüşü

• acemi adamla anal seks yapma derim zevk yerine acı çekersin anal seks çok zevklidir kadın için ama deneyimsiz bir erkek bunu tamamen acıya çevirir..

0|0
    0|0
    • deneymlı olp olmdgı konusnda fkrm yok :-(

• Hayr blmyrm

• Önce bunları araştır bence anal temizlik nasıl yapılır konusunu sonra istersen ben sana yardımcı olurum her konuda...

Erkekler Ne Diyor 9

• canım yanı bellıkı rahat bunu dıyo sana. ha evet derse dıye soruyor. acıkcası cogu erkek anal ıster. bakıre olmanda bahanesı hazır. yanı ben evlılık oncesı seks e karsıyım. yapma derım sen bılırsın. evlenmezsen onunla evlenecegın adama saygısızlık yapmıs olucaksın cunku ama bu kalbınde demezsen bılmıcek artık o senın kendı vıcdanın

0|0
    0|0
  • Kendini tatmin derdinde.

0|0
    0|0
  • Ben bu işi anlamıyorum. Normal ilişki için zaman var, anal için zaman yok... çok komik bir bahane

0|0
    0|0
  • kızlıgını alırsa sorumluluk olur ama analda olmaz

0|0
    0|0
  • günah günah aman kızlar amaaan

0|0
    0|0
  • e normal artık 1 sene olmuş hocamm

0|0
    0|0
  • insan insanı hiç skermi :(

0|1
    0|0
  • redline yorum yapmış anal seks kadınlara çok zevk verir diye. öncelikle anal seks kadınlara acıdan başka bişey vermez. madem anal seks kadınlara bu kadar çok zevk veriyor o bölge erkeklerde de var gitsinler onlarda anal yapıp çok zevk alsınlar. bu tür erkeklerin laflarına kanıpta ilişkinizi bozmayın anal seks erkek için anlık büyük zevktir ama genele yayıldığında karşındakinden tiksinmek için bir bahanedir

0|0
    0|0
  • elini verirsin kolunu kaptırırsın. dikkat et...

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• her erkeğin hayali bu

0|0
    0|1
  • Sakin kabul etme. Anal dan girecek zarini almadigi ici.de istedigi zaman sutlayacak. Basina kalma diye vajin degil anal istiyor.

1|0
    0|0
    • Soguma sebebi mı sence

• soguma olayı olck ya yakınlaşyım derken kaybetmek var

• Bosver namusunu kaybetme

Yükleniyor...