Annem neden böyle lütfen okuyun artık intihar etmeye bile karar verdim

doğduğumda annem beni istememiş çünkü erkek çocuk istiyormuş bunun nedeni annemin ailesininde sürekli erkek çocuk annemi bu yüzden fazla sevmemişler ama babamlarda öyle birşey yok babamın iki kız kardeşi öldüğü için kızları daha çok sever olmuşlar hatta birkaç defa annemin benim hakkımda konuşurken duydum ben erkek olsaymışım başka çocuk yapmazmış doğduğumda halamın ve babannemin kucağına atmış beni sonra halam evlenince babannem baktı bana ben herşeyimi onunla paylaştım bunu üstelik annem anlatıyor beni 3 ay emzirmiş oda zar zormuş ama 4 ay önce babannem de vefa etti artık kimsesizim desem yeridir mesala benden sadece 1 yaş küçük kardeşimannemden destek alıp yapmadığını bırakmıyor kavga çıkartıyor tepkimi gösterincede annem ordan direk bana saymaya başlıyor yazın kuzenime gittim eniştem halam hastaneye gittiler akşam biz evdeydik kuzenimle kuzenim 15 ben 18 yaşındayım ama kuzenim benden uzun ve kilolu afedersiniz hayvan gibi bana tecavüz etmeye çalıştı ve nasıl kaçtığımı bahçeye çıktığımı hatırlamadım (kuzenim halamın tek çocuğu ve daha önce hepsi ölmüş o yüzden çok şımarık halamı bile dövdüğü zamanlar oldu ama halam bunu biz den hep sakladı ve birgün dayanamayıp anlattı ondan sonra yine pişman oldu anlattığına ) ve o gün halamla eniştem gelince ben eve gitmek istediğimi söyledim babahı zor edip babah erkenden eve geldim bunları anneme anlatınca bana kimseye söyleme yoksa baban onu öldürür hapse girer ve halanda sana inanmaz diyip konuyu kapattı ve ne halde olduğumu bile sormadı tecavüzden kurtuldum ama ya o gün yaşadıklarım hala bazı geceler bağırırak uyanıyorum daha kötüleri var ama kimseye anlatamıyorum şu an rahatsızım doktor özele götüreceksininz dedi ve annem beni dev. hastanesine götürdü şimdi diyeceksiniz kiparası yok ama teyzem ve dayıma hastane paramın 2 katını verdi okul için sadece yol parası veriyor bazen o kadar kötü oluyorum ki rahatsızlıgım yüzünden ve anneme söylediğimde cevabı ben ne yapayım oluyor ve ayakta zor durduğum halde herşeyi bana yaptırmaya çalışıyor geçen gün artık bayılacak gibiydim ve yağmur yağıyordu bana o halimle kalk çamaşırları as dedi bende rahatsız lduğumu biraz iyi olunca asıcağımı söyledim ve olan oldu 1 hafta oldu hala konuşmuyoruz eskiden hemen özür dilerdim ama artık dayanamıyorum evde yemek yemiyorum okuldaki yemek dışında lütfen birşey söyleyin ben mi haksızım? ne yapmalıyım

0|0
2|5

En İyi Erkek Görüşü

• sıkma canını bak burada bir sürü insan var konuşmak istersen konuşurum seninle üzülme arkadaşım

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Ne Kadar Kötü dram dolu ve oldukça İç karartıcı Bır hayatın ıcındeymısın .

İntıhar Olayını gec onu yapamazsın.da.

Sen Kesın Bır çözüm aramaya bak.

0|0
    0|0
  • Evlen kurtul. Güzel misin? Eğer güzelsen seni seven bir adam bulabilirisin. Daha kötüleri de oldu ama kimseye anlatamıyorum demişsin, nasıl olsa gizlisin buraya yazsana daha kötü neler olduğunu?

0|0
    0|0
  • Nekadar saçma bir düşünce böyle varlıklar halen var malesef üzüldüm adına sıkma canını desemde kolay değil gerçekten .

0|0
    0|0
  • sen sonuna kadar haklısın ama bu haklılığını annene karşı kabul ettiremezsin, belki bu dediğim doğru değil ama sen bir an önce iyileşip yolunu o evden annenden ayırmalısın kendi ayaklarının üzerinde durman gerekir.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• bazen evlat imtihan nedeni oluyor bazen de anne baba imtihanın oluyor işte Allah sabır versin imtihanında sakın yenik düşme dayan dua et bol bol Allah hidayet versin annedir sonuçta kötü birşey de söylenmiyor sen dua et bende ederim sana :/

0|0
    0|0
  • Benim hikayem daha kötü anlatsam haline şükredersin.

0|0
    0|0
    • bunlar daha hiçbirşey ismim gizli olsa bile bunları anlatamam o derece

Yükleniyor...