Cinsellik kategorisinde sorulan soruların gerçekten öğrenmek için sorulduğuna inanıyor musunuz?

Daha önceleri bu kategoride sorulan soruların gerçekten bilgi edinme, araştırma vs. gibi bir amaçları vardı. Sitenin eski kullanıcılarından olarak bunun böyle olduğunu düşünüyorum.

Son zamanlarda kadın erkek fark etmeden, bir çok kullanıcının sordukları soruların içerisinde öğrenmek istedikleri şeylerin olmadığını düşünmeye başladım.

Hatta geçenlerde bir kadın profilinden soru soran bir arkadaş "Buradaki soruları ya da cevapları okuyarak tatmin oluyor musunuz?" şeklinde bir soru sormuş ve bir erkek profilinden de evet cevabı gelmişti. Yani bakıldığı zaman hem zavallılık olması hem de insanların geldiği nokta içler acısı değil mi?

Soruları masum olanları bu olayların dışında tutuyorum ama bilmeden, kimse ile konuşamayacak bir çok kişi var toplumda, bunlar göz önünde bulundurulduğunda hatta, cinselliğin ülkemizde tabu, yasak, ahlak vs gibi kavramlarla insanlarda uzaklaştırılıyor olması aslında gelecek için kötü bir durum. İnsanlar bazı şeyleri iyice öğrenirlerse gelecekte ne yapacakları hakkında fikir sahibi olabilirler. Dolayısı ile burada sorulan soruların içinde masum olanları iyi ayırabilmek önemlidir kanımca.

Sizler de cinsellik kategorisinde sorulan soruların gerçekten öğrenmek için sorulduğunu mu düşünüyorsunuz? Yoksa, eğlenmek, insanlarla dalga geçmek gibi bir amaç için mi sorulduğunu düşünüyorsunuz?

0|0
3|3

En İyi Erkek Görüşü

• Merhabalar Arkadaşım.

Yazılarını, cevaplarını ve sorularını takip ediyorum ben. Cinsellik ile ilgili bilgim olduğundan çok kez karşılaştık sorularda ve cevaplarda bilirsin.

Bence bu kategoride artık gerçekten sıkıntılarını yazan ya da sorunlarına çare arayan kişi kalmadı desek yeridir. Artık insanlar ya hayal ettiklerini, ya düşündüklerini ya da etkilendiği bir olayı yazıp soru soruyor.

Ona keza cevap versen doğru cevap olsa bile "işine gelen" cevapları onun için en iyisi görüyor, sorularını takip etmeyen bir dünya arkadaş var.

Ben eskisi kadar aktif değilim artık çünkü soruların saptırıldığı veya saçmalanmaya başlandığı bir kategori haline geldi "Cinsellik" kategorisi. Aralarından seçip seçip cevap verdiklerim oluyor, onlar da sorularını takip etmediği için istek kalmadı açıkçası.

Uzun lafın kısası dediklerin konusunda harfiyen katılıyorum hocam. Katmak istediklerim de yazdıklarım.

Teşekkürler...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Cinsellik kategorisi zaten içeriğine bakıldığında külliyen saçma..Ben öğrenmek için sorulan soruların %2-3 den öteye geçtiği düşünmüyorum..

Burada soru soranlar ;

1. Kız/ Erkek düşürmek ( abazanlık)

2. Değişik senaryolar uydurarak gelen cevaplara bakıp eğlenmek,

3. Tahrik etmek ve gelen cevaplarla egosunu tatmin etmek ( Bilhassa bayanlar için)

4. Tahrik olup rahatlamak ( cinsel açlığın geldiği içler acısı durum )

5. Bu kategoriye olan ilginin fazlalığının bilinmesi dolayısı ile soru için cinsellikte yatırım yapmak ( zekice bir yaklaşım)

7. Dalga geçmek,

8. Gerçekten birşeyler öğrenmeye çalışmak ( %2-3'ü geçmez)

Buradaki sorulara göz gezdirdiğimde soruların çoğunun cevabının internette bulunabilir veya doktorlar aracılığı ile de ulaşabilir olmasından dolayı cinsellikte takılanların, çok rahatlıkla , %90-95 'inin cinsel ve ruhsal problemleri olduğunu düşünüyorum..

0|0
    0|0
    • Bakıldığı zaman senin ve benim fikirlerim arasında büyük bir uçurum olmadığı görünüyor. Katılmadığım tek yön ise, saçma olarak değerlendirmiş olman. Çünkü %2-3'lük bile olsa bir kesim merak edip, etrafında ya da gerçek hayatında paylaşıp konuşamayacağı bazı şeyleri sormak durumunda kalabiliyor. İşte O yüzdelik dilime karşılık olarak gelen %5'lik dilimin içinde yer alan biri olduğumu, ama cinsellik kategorisine yatırım yapan bir kullanıcı olmadığımın da bilinmesini isterim. Saygılarımla...

• Saygılar benden..

Başka bir paylaşımda görüşmek üzere, gününüz güzel geçsin..

• Seninde günün güzel geçsin.

• bazı sorular cidden artık ccok saçmaya gelmeye başladı, haklısın bu konuda sana katılıyorum.

0|0
    0|0
  • P*rno izlemekten korkuyorlar yasak yüzünden fantezilerini yaşıyorlar...

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Cogu yalandan zaten bunun onune gecmek icin gizlenmenin kaldirilmasi gerekli o zaman muthis bir temizleme olur zaten kullanicilarda . Gizliyim diye sacma sacma sorular cevaplar geliyor. Olay gerceklikten sapiyor haliyle.

0|1
    0|0
  • evet bencede sacma sorular

0|0
    0|0
Yükleniyor...