Eşim ve ilk aşkım.. Kafam karıştı..

Ben esime asik olarak evlendim, önceki hayatimi tamamen yok sayarak..yasanmamis sayarak ,bunun icinde gecerli sebebim vardi esimden önceki ilk sevgilim beni 4 defa terk etti cünkü, hep baska bir kiz icin birakildim, her dönüsünde beni sevdigine inaniyordum ama kisa bir süre sonra nedensiz yere terk ediliyordum, cok aci cekiyordum.. Cinsellik yasamak istemiyordm cünkü beni terkediceinden korkuyordum güvenmiyordumm,sonra esimle tanistim esm beni sevdi güven Verdi , mutlu etti , benim gecmiste yasadigim güven sorununu sabirla yenmeme yardim etti... Ben yasanmamis sayarken ilk sevgilim beni unutamamis.. Esimden bosansam evlilige hazir.. Beni seviyormus..kafami karistiryor ..konusmuyorum görüsmüyirum sadece arkadaslardan duyuYorum.. Eski ler aklima geliyor acaba yok icimde ama aklima geldigi icin esime karsi kendimi suclu hissediyorum ..bu erkekler neden böle acimasiz?

Güncellemeler:
Ben gecmiste vermis oldugum kararlarin yanlisligini ve beni nasil yiprattigni yeni anliyorum , pismanlik duyurorum , evlendigim icin degil, bir erkegin ilk sevgilimin ben asigim diye benim degerimi Bu kadar düsürmüs olmasina izin vermis oldugum icin. Evli oldugum Halde orada burada konusucak kdr cesaret aldigi icin beni terk etmis olmasina ragen .. Ve kendimi esimi birakip Ona dönebilicegimi düsünücegi kadar degersiz ve Basit göstermis oldugum icin

0|0
2|14

En İyi Erkek Görüşü

• sorun erkeklerde değil aslında sorun toplumsal bir sorun, tamamen yanlış bir ülke burası

0|0
    0|0
    • Ne demek istedigini anlayamadim

• Diger kadinlari ve beni acimasizca yargilayan insanlarin okudukca ne kadar hakli oldugunu görüyorum ne yazikki sorun ülkemizde.. Kadinlarin et parcasi olarak görülmesinde ve kadinin degerinin iki bacak arasiyla ölcülmesinde

• anlatmak istediğimi çok iyi anladın ve hiç unutma hep aklında bulunsun. sorun bu ülkede, toplumda, gizliliğimi kaldırıyorum bu arada beni anlamış olduğun için gizlenmeme gerek yok :)

Erkekler Ne Diyor 13

• erkek de sorun yok sorun sende. Alelen adamı nerdeyse boynuzlucan hala suçu erkeklere atıyorsun ayıptır yahu.

0|0
    0|0
    • Uff uff.. Ne diyim ki Ben artik

• diyecek birşeyin yok. Hem eşinin ne kadar iyi olduğundan bahsediyorsun hem eskiler kafamı karıştırdı diyorsun. Bi kıymet blin yav bir vefakar olun. Lafa gelince erkekleri itin gtüne sokmaktan geri kalmazsınız

• sen salla eski sevgilini ya adam olsa sahıp olurdu sana öyle terk edıp durmazdı esının kıymetını bıl eskı sevgılını aklına getirmek bıle esıne yazık etmek olur bnce

1|0
    0|0
  • lan yeter lan yeterrrrrrrrrrrrrr önünüze iki üç p**evenk şerefsiz çıkıyor bütün erkeklere aynı damgayı vuruyorsunuz neyin kafasındasınız lan siz allahım ya suçlu olanları anlarım tamam ama suçsuz olanlara bari aynı damgayı vurmayın deli ediyorsunuz insanı

0|0
    0|0
  • Ya akıl var mantık var 4 defa terk ediyor başka kızlara gidiyor hala güvensemi diye düşünüyorsun az kafanı çalıştır kardeşim senı gerçekten seven insanı nasl elinin tersiyle itersin nasıl dilin varıyor ayrılma kelımesini kullana bılıyorsun az akıllı düşünsene ya yazık günah sana ya valla şimdi çok acıyorum sana ve senın gbı insanlara senı kaç sefer terk etmiş insana dönme vs gib fikirler geçiriyorsun aklından ayrıldın o hıyarla evlendın hadi senı yine terk eder giderse ne bok yicen kızım sen aklın başındamıı senın eskı eşine dönsen tekmeyı yersın garantin yok hiç bişeyin yok sadece düşünce üzerinde garintin oluyor emın ol ki evdekı hesap çarşıya uymaz az AKLINI ÇALIŞTIR

0|0
    0|0
    • Yok zaten Ona güvenmeyi aklimdasin gecirmiyorum, güveni duygusunu icimde bitirn birine güvenicem diyemem zaten, ama ilk sevgilimdi asik olmustum , sonra hic düsünmedim yok saydim .. Oda kendi hayatina Baksin diye Acikca suanki esime asik oldugumu söyledim.. Ama Ona ragmen unutamadiginu söyleyince cok güvendigim insanlar ..icim acidi..sonuclar gecmisim benim ..formatlanmiyorki anilar

• Sagol yorumun icin.. Ona gitmeyi düsünmüyorum zaten .. Ben esimi seviyorum .. Ama eski anilar kafami karistirdi ve bu beni huzursuz etti

• Bişy değil

• hep zaten erkekler gaddar hep erkekler aldatır hep erkekler güvensiz... genelleme yapmasan iyiolur, bir kızı sevdim hemde öyle böyle değil körü körüne sonra biranda bıraktı gitti! ilşkimizin heyecanı kalmamış yok olmuyormuş, yok hep aynı şeyleri yapıyormuşuz vs bıraktı gitti, hayatım bk oldu kendime zor geldim ki 2 yıl olmasına rağmen aklıma geldikçe bazen hala hüzünleniyorum...

1|0
    0|0
  • seni seven sana güvenen ve senin güvenini kazanmış bir erkeği bırakıp seni kaç kere aldatmış birini mi seçmek resmen kaşınıyorsun ve ayrıca senin gibiler keşke ölseniz yaşamasanız diyorum bazen bu hayatta kocanın ne suçu var neden evlendin o zman adamla

0|1
    0|0
    • Iyi öldür o zaman bizim gibileri rahatliyicaksan.. Bende rahatlarim cehenneme gitmemis olurum sayende

• hakkaten öyle bir insan nasıl aldatılır hiç mi düşünmüyorsun senin sevgine ve güvenine sadık bir insanı bırakmak ne derece matıklı tut ki bıraktın ona gittin 2 ay sonra seni gene aldattı ne yapacaksın iğrençlik değilde nedir bu

• şükredeceğine neleri düşünüyorsun...eşine üzüldüm... bence sorun eski sevgilin değil sorun sensin...yazdıklarında çok çelişkiler var...o görüştüğüm arkadaslarına söylesen ondan gelen hiç bir haberi duymak istemiyorum yoksa sizinlede arkadaslığımı bitirim desen nerden duyacaksın eski sevgilinin senin hakkında neler düşündüğünü...sen duymak istediğin için duyuyorsun bence önce kendine dürüst ol...

0|0
    0|0
    • Uf ya erkekler ne kadar bencilsiniz , yasanmis birsey var sonucta bir zamanlar hissettigim anlam yüklediim bir insan var , keske cok sansli olabilseydim karsima esimden baskasi cikmamis olsaydi ve bunlari hic yasamasaydim.. Ama geliyor anilar gözümün önüne ve aci cekiyorum hepimiz insanin sonucta ...

• yaşanmışlıklar insanın içinde kalmalı tabiki bazen aklımıza gelir ama içimizde kalır ve gider...ama seninki böyle değilki sen dolaylı yönden haberleşiyorsun içinde tutmuyorsunki?sen çelişki yaşıyorsun bu bile senin içinde tutmadığını canlı tuttuğunu gösteriyor...eşinde herhalde senden önce bir sevgilisi olmuştur oda arkadasları vasıtasıyla haber alsın çelişki yaşasın böylece gül gibi geçinir gidersiniz! senin için normal olanı bu herhalde...

• Anlamadin galiba Ben kimseyle haberlesmedim.. Nasil haberim olduguna gelincede detaylarini anlatmaya gerek yok .. Ama Ben kimseyle fingirdesmiyorum

• resmen burada günah çıkartıyorsun ve senin yüzünden kadınlara bakış açımız 360 derece daha döndü allah seni ıslah etsin ne diyiyim kocana yazık ya sen bunları düşünerek nasıl aksam onun yüzüne bakabiliyorsun nasıl aynı sofrada yemek yiyebiliyorsun yüzün hiçmi kızarmıyor senin.besle kargayı oysun gözünü misali...

0|0
    0|0
    • Bilip bilmeden konusmayin ya... Ne yapmissim da bu kadar acimasizca elestiriyorsun , senin hic mi gelmiyor Eskiden asik olmus oldugun insanlar..Kadiniz diye beslenen karga mi olduk.. Kusura bakma ama bunca yil Ben esimden tek kurus almadim herseyi kendi emegimle kazandim .. Bende onun Gibi calisiyorum .. Zaten sizin gözünüzde kadinlar sizden düsün seviye oldugu icin bunlari yasatiyorsunut .. Kendinizi öyle önemsiyorsunuzku , insanlarin hayatini bilmeden kadin diye asagiliyorsunuz ..

• Istedigim Yerde söylerim saklamam ne yasadiysam hissediyorsam da arkasindayim sen ya da senin Gibi kadini et parcasi olan gören erkeklerin kadinlara zaten vermedikleri degerden dolayi rahatsiz olucaklar diye yzdklarimdan utanicak halim yok

• kadınlara olan bakış açımızı 10 level daha düşürdün sağol

0|1
    0|0
  • Erkeklerin acımasızlığı ile alakalı değil ki kocan sana iyi davranmış burada acımasızlık nerde anlamadım. Diğer adam için diyorsan onun ipi ile kuyuya inersen problem eski sevglinde değil senin kişiliğindedir.

0|0
    0|0
  • bence sürtüğün tekisin şimdi eşinle yaşayabileceğin en ufak bir tartışmada ya da problemde bunu bahane ederek gibi o adamın koynuna atlarsın.eğer böyle bir niyetin olmasa zaten evlenmiş etmişsin eski sevgili nerden çıktı.seni şimdi seviyor olsa ne olacak sevmese ne olacak hala bunları düşünüyor olman bence çok iğrenç

0|0
    0|0
    • Yardim ediceksen yorum yaz .. Küfür ya da hakaret duymak icin paylasmiyorum Ben hislerini.. Esimle belki kac tartisma yasadim Ben ..sürtük olsaydm ilk sevgilim digil, koynuna girmkse derfdim 50 erkek bulurdum

• ya mutlu bir yuvan ve sevdiğin bir eşin var.sen bu konulara nerden giriyorsun ne gerek var hatırlasan ne olur onu söylüyorum ben.mutluluğunun tadını çıkarmak yerine bu saatten sonra neden böyle şeylerle uğraşıp canını sıkıyorsun

• Ben gecmiste vermis oldugum kararlarin yanlisligini ve beni nasil yiprattigni yeni anliyorum , pismanlik duyurorum , evlendigim icin degil, bir erkegin ben asigim diye benim degerimi Bu kadar düsürmüs olmasina izin vermis oldugum icin. Evli oldugum Halde orada burada konusucak kdr cesaret aldigi icin beni terk etmis olmasina ragmen .. Ve benim esimi birakip Ona dönebilicegimi düsünücegi kadar degersiz ve Basis Görmüs oldugu icin

• tamam cok kafası çalışmayanı gördüm ama senin gibi üst versiyon modelini görmedim kafan çalışsa zaten çelişkiye düşmezdin kafan calışsa zaten mutlu iken seni altadatan erkeğe gitmeyi düşünmezdin

0|0
    0|0
    • Sagol hakeretin icinde ama beni anlamamsssin , ben dönmek istedigim icin kafam karismadim.. Tamamen unuttugum Maziye gömdügümü sandigm ve Onu unuttugum icin mutluyken birden gecmiste ben asikken , benim sevgimin bitmeyecegini düsündügü icin terkeden birinin .. Benim baska biriyle evlendigim baskasini sevdigimi anlayinca beni sevdigin ve bana asik oldugunu anlamasi beni birden gecmise gtürdü onunla yasadiklarimi hatirladim beni severken nasil. Terkedebilmis sok yasadim..

• akıllı ol yuvanı bozma benden sana bir dost arkadaş düşman ne olarak görürsen onun tavsiyesi. geçmişine çizgi çek kocandan başkasından da ilgilenme görüşme böylesi daha hayırlı

Ankebüt süresinde ki bir ayet der ki..

ey insanlar sadece iman ettik diye sınanmadan cennete girebiliceğimi sandınız..

belkide sen şimdi sınanıyorsun zina ile.. akıllı ol

• Karaktersiz adamın tekiymiş artık evlisin bunu söylemesi bile adilik

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• bak bence sınanıyosun..o şerefsiz seni 4 ere terk etmiş 44 kere daha terk eder.hayat böyledir seni seven ve seni mutlu edenle yoluna devam et.senin için herşeyi feda edebilece biri varken sana tüm kötülükleri yaşatan inasana dönmek büyü bir delilik. arkadaşlarınada söyle o çocuktan bahsetmesinler..kafan karısıyo normal ama sakın dogru yoldan sapma çünkü seni tekrar bırakırsa napıcaksın üzüleceksin kahrolacaksın bide bu ihtimali düşün..

1|0
    0|0
  • bu soruyu sorman bile fikrini belli ediyor aslında ypma eşine yazık günah

1|0
    0|0
    • Birsey yaptigim yokki .. Herkesin Basina gelicek birsey bu.. Esime aci cektirme ya da onu böyle bir nedenle birakmam asla

• çok sevindim o zaman aklın karışmasın karakterli biri olsa seni bırakmazdı zaten kafanı karıstırmaya calısıyor olabilir :)

Yükleniyor...