Lezbiyen gibi fotoğraf çektiren kızlardan şüphelenir misiniz?

bu sevgiliniz de olabilir, herhangi biri de.. kızlar neden, el ele kolkola sarmaş dolaş fotoğraf çektirirler.. lezbiyen eğilimi olduğunu gösterir mi bu? Ya da ne düşünürsünüz, ihtimal mi verirsiniz?

0|0
1|11

En İyi Erkek Görüşü

• fotodan ön yargıya kapılmam ama. Kızların %80 inin uygun şartlar veyeterli uyarımlar sağlandıktan sonra bir kereliğine bile olsa lez ilişkiye gireceklerine eminim.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• lezbiyen ilişkilerde fiziki olarak bir sorun yok :) ama asıl sorun düşünsel kısımda, lezbiyen ilişkiyi normal bir ilişkiden daha keyifli bulursa tabii ki erkekle arasında sorun çıkacaktır.

0|0
    0|0
  • ne şüphesi her erkek kız arkadaşının sevişmeye gelirken yanında bir arkadaşını getirmesi hayalini kurar :D

1|0
    0|1
  • ne zaman :>)

0|0
    0|0
  • Okuduğum bir makalede her kızda böyle eğilimlerin olduğunu söyler.

Hatta kızlar erkeklerden değil kendi güzelliklerinden tahrik olurlarmış

0|0
    0|0
  • yok geneli öyle umursamam

0|0
    0|0
    • bir garip bir durum ama bence

• lezbiyen gibi derken şimdi yanaktan falan öper sarılır falan var öyleleri normal geliyor bana belkide fazla yılışıklar bilemem :D

• kızlar anaç ruhlu oldukları için kucak kucaga oturmaktanda birbirlerine aşkım diye hitap etmekten de çekinmeazler

0|0
    0|0
    • bana tuhaf geliyor, meyilli gibi

• erkek gözüyle itici ve anlamsız değil mi

• normal görüyorum , lezbiyenlik çok heveslenilen bir sey degil zaten öyle düşünme , zaten bide bir erkegin kucagına oturmasındansa kızınkine oturması daha az tedirgin edici

• Kadınlar yaradılış olarak daha sıcak kanlı ve samimi, bu davranışlar toplamını böyle değerlendirmem..Lezbiyen olmuş olsalar bile takmam,takılmam..

0|0
    0|0
  • Seviyorlardır birbirlerini? İyi arkadaşlardır niye olmasın yani illa lezbiyene yormamak lazım

0|0
    0|0
  • ihtimal vermem

0|0
    0|0
  • Herkez hayatından mutluysa sorun yok. ama öyle bir şey söz konusu

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• kim ne yapmış etmiş umrum olmaz.

0|0
    0|0
    • şey siz manken misiniz :D

• adama bak asıldığımı düşünme diyo resmen yapışmış :D görmüyon mu bilader konuşuyoz ne zıplıyon araya . ulan arkadaş ya bizim millete duyduğumuz saygıyı niye millet bize duymuyo

B . K var yaz hemen :>)

neyse butter anlam yüklemem peki , cevap için Teşekkürüm Desin . iyi günler .

• Saflarım benim :)

Yükleniyor...