Bekaret çok mu önemli?

Düşünün ki bir kız var çok ama çok seviyorsunuz özünde iyi ailesi de düzgün eyvallah.Ama zamanında yapmış biriyle güvenerekten. Naparsınız?

Güncellemeler:
Ben kız değilim sevdiğim adamla 4 yıl çıktık ayrıldık.Ben halen onu severken o şimdi napıyor bilmiyorum.Ne yani bu reva mı? Beni birgün bu halimle kabul edecek biri elbet çıkacak. Üzülemem. Ona güvenip oldum, bu aptallık değil.Yaptığımdan da pişman değilim sadece dersimi aldım.

0|0
6|23

En İyi Erkek Görüşü

• Bu işin sadece kızlarda olması bence büyük haksızlık, ben kız arkadaşımla bir onu bozmadım ama bence bakireliği felan kalmadı yani o hale geldik.Ben dar görüşlü bir ailede büyüdüğüm için önceden çok önemliydi ama şimdi anlıyorum ve hiç önemsemiyorum.Ailesi ve kendi düzgün, dürüst olsun yeter, zaten bundan kısa bir süre sonra o da kalmaz.Ha fake bekareti yapan doktorları söylemiyorum.

1|0
    0|0
    • Gözlerindeki samimiyet ve gülüşündeki masumiyet bana yeterde artar bile

Erkekler Ne Diyor 22

• Önemli.

Bekaret bedende değildir beyindedir diyenler tribünlere oynamayı bıraksınlar .

0|1
    0|0
  • her kızla yatın kalkıcan bekaret bekleyecen bu ne yaman çelişki erkek milleti!

0|0
    0|2
  • olabilir sonuçta sen bir erkeğe verilebilecek en değerli varlığına masumiyetini veya saflığını verdin, hayatına girecek insan da senin zaten hareketlerinden, yaşamından anlayacaktır namusu bacak arasında aramıyorsa.

0|0
    0|0
  • ben biraz eski kafadanım bırak bekaretinin olmamasını biriyle çok duygusal anıları olmasına bile takıyorum . yani sanırım önemli benim için . ama cok seviyorsdan demişsin o durumda cok kararsız kalırdım heralde ihanete ugramış gibi hissederdin,m.

0|1
    0|0
  • seviyorsam üzülürdüm ama kabul ederdim

0|0
    0|0
  • anlayamazsın..

0|0
    0|0
  • senin durumunda biri kabul eder kesin ama başkasını bilmem

0|0
    0|0
  • Söylerse sevdikten sonra sıkıntı olmaz hatasını anlaması önemli saklarsa ve ben bunu sonradan öğrenirsem işte o zaman biter.

0|0
    0|0
  • Her şey biter . bence

0|0
    0|0
  • Hiç olmazsa pişman ol. Allah-ü Teala affeder belki. Cahilliğin de böylesi ne görülmüş, ne duyulmuş.

0|0
    0|0
  • çok sevıyorsam aşıksam pek önemsemem ama genede bakıre olması tercıhımdır.

0|0
    0|0
  • Beni çok sarsar eskisi gibi olamam sanırım ama terkedemem :D

0|0
    0|0
  • seviyosam yalan dolan yoksa dürüstse mutlu olucağımdan eminsem terketmeyi kendime yakıştıramam

0|0
    0|0
    • teşekkür ederim

• yapmamam gerekirdi evet ama oldu yani. bu acıyla nereye kadar yaşarım ki elbet allah nasıl biri olduğumu gayet iyi biliyor vardır beni böyle kabul etcek bir erkek..

• tabikide asla hayatı kendine zehir etme ne insanlar var ya boşver aslında ben bu konularda hassasım birazda hayatım boyunca mutlu olucağımı bildiğim insandanda ayrılamam bu sebepten

• Hatasız kul olmaz diyorum tirübüne oynamaya gerek yok her haltı yiyen kişiler gibi

0|0
    0|1
  • Hayır hiç önemli değil,namus insanın içindedir,iki bacağı arasında değildir.Önemli olan,kişilerin birbirine bağlılığıdır,bekaret önemli değil.Hiç kimse,geçmişte böyle bir şey yaptı diye,suçlu olamaz.

0|0
    0|0
  • Erkekler ruhunda o.luk yoksa bir kıza onu reva görmez.

0|0
    0|0
  • Yani üzülürüm zaten şansım pek yoktur benim bana da bu durumda biri rast gelir ama iyi kalpli saygili biriyse bunu hicbirzaman dert etmem onemli olan saygi ve guvendir

0|0
    0|0
  • Eğer o da seviyorsa ki sen de dürüst davranmışsın seni bu şekilde kabul edebilir ben kendi adıma böyle bir durumu şuan için kabul etmemem daha yüksek ihtimal . Ama şöyle ki erkek bakire kız isityorsa bakir kalmalıdır. Karşısından beklemediği şeyi kendisi yapmamalıdır.

0|0
    0|0
  • Benim için çok önemli.Daha önce elin oğlu onu komple cıplak görmüş ve onu altında inletmiş ben onu kabul edemem yüzde 90'ı erkeklerinde kabul etmez zaten.

0|0
    1|0
    • katılıyorum

• Eyvallah kardeeşş. Zaten bu kızda suç yok .Bu kızı bırakan'da asıl suç.Erkek olabilir ama adam olamaz.

• Kesınlıkle onemlı. Ben karım bana temız gelsın dıye kımseyle cınsel ılıskıye gırmedım. Aynı hassasıyetı beklerım

0|1
    0|0
  • Önemli herkese güvenilmemesi gerektiğini bilmeliydi bende evlenmeden teklif dahi etmem ilişkiyi

0|1
    0|0
  • Bırakır giderim

0|0
    0|0
    • İşte o adamın anasının ******. Senin bundan sonra yapabilecegin tek şey sevdigine söylemek kabul ederse eder kabul eden çıkar ama oda senin gibi biridir.Bakir olmayan.

Kızlar Ne Diyor 6

• çok önemli. hatta "çok" sıfatı yanından bile geçemez. o kadar önemli.

edep Ya Hu!..

1|0
    0|0
  • bence kimsenin geçmişi önemli değil sonuçta bu insanla yeni birşeye başlıcan ama bu ülkede öneml işte napcan

0|0
    0|0
  • Önemli.

1|0
    1|0
  • Bekaret elbette önemli.Erkektede bekaret önemli.İkisi de birbirinin ilki olmalı.Söylediğiniz durumda bir açık sözlülük var ise olayın gelişme durumu nedir karşınızda ki kişiyi tanmanız ve olaya inancınızdan eminseniz kabul edilebilir.. ileride başa kakmamak koşuluyla elbette ama olayı yaşayan tamamiyle dürüst olmalı yalan üzerine ilişki kurulmaz.Yalansız bir hayata başlamak böyle bir itiraftada bulunmak iyi ve doğru niyetten dolayı erdem sahibi güvenilir bir insan izlenimi uyandırır.Aferin o kişiye herkes dürüst olsa keşke :(

0|0
    0|0
  • Önemli arkadaş ben de istemiyorum daha önce ilişkiye girmiş bir erkeği

0|0
    0|0
    • bu zamanda öyle bir erkek yok

• Var kardeşim. Tabi sen nereye baktığın önemli. Paralı serserilerle takılırsan zor. Oltaya öpecek hatun arıyorlar. Onlardan biri olmak ister misin.Politikaları kullan ve çöpe at.

• Mutlaka var niye olmasın

• Bekarete onem veren insanlardan nefret ediyorum. Ben bakireyim ama varya asla bekarete onem veren biriyle evlenmem. Hem ne var yani bizde insaniz sevdigimiz adamla sevismek isteriz ne var ki bunda.

0|0
    1|2
    • çok saçma düşünüyosun bence ve çok yanlış bekaretlik senin namusun dinen de çok günah mahremin senin sonuçta başkasıyla değil helali olduğun adamla yap napçaksan

• neden namus saçmalık mı oldu gerçi şimdi ki devir devir değil zaten düşünceler hareket ve özgürlük avrupalılar gibi olak istiyo bizim milletimiz artık

• Demek senin için din önemli değilse yapmamak içinde nedenin yoktur. Şöyle bir düşünce olmasın aklında. Herkes yapıyor neden yapmayalım. Bu düşünceyle gidersen işin yaş.

Yükleniyor...