Prezervatif istemeyen erkek grev yaparsa?

Doğum kontrolu çiftler arasında önemli bir konu. fakat çoğu kadın hapla korunmayı istemez, malum doğum kontrol hapları hormonal bozukluklara sebep olabiliyor. başka yöntemlerde zor ve herkese uygulanmıyor( spiral çocuk olmadan takılmıyor, iğne uğraşlı bir iş ) tek çare prezervatif. ama erkekte bunu istemiyorsa ve sen korunana kadar seks yapmacağız gibi bir ifade kullanırsa bunu nasıl karşılarsınız bayanlar?

0|0
6|1

En İyi Kız Görüşü

• Kardeşim sen kendine spiral taktırsan :)

0|1
    0|0
    • komikli cevap:D

• Evetttt :D

• o senin dediğin tüp bağlatma olayı. yanlız onda geri dönüş yok. spiral olayını araştırdım ama bulamadım.

Kızlar Ne Diyor 5

• oh be nerde o günler valla bana uyar :D o dayanamaz kii bana

0|0
    0|0
    • fantezin mi var yoldan çıkarmak eğlencelimi geliyor.

• valla o zaman paşa paşa baba olcak yapcak bisey yok ama o dayanamaz :D

• sansa biraktik suanda resmen :D

prezervatif istemiyoruz, hap veya igne gibi seyler ben istemiyorum , daha dogumda yapmadim

korunmuyoruz, cocuk simdiden olsada olur dedik

hayirlisi :)

0|0
    0|0
  • Gorelim bakalim kim pes edecek derim.O haplar ne kadar kotu yapiyor insani biliyor musunuz siz ?

0|0
    0|0
    • bilmiyorum ama duymuştum kötüymüş sanırm. en iyisi hiç yapmamak. prezervatifte erkekleri rahatsız ediyor.

• Yapmazsa yapmasin sonunda o pes edecek nasil olsa

0|1
    0|0
    • sen korunmayı düşünürmüsün? yoksa illa erkek mi korunmalı?

• Ben de koruna bilirim tabi. Ama mesele sadece hamile kalmayi önlemek değil. Sağlik açisindan prezervatif önemli.

• sağlık açısından önemli tabi eşin olursa sonuçta sağlık yönünden bir şüphen olmaz herhalde.

• titreşimli vibratör siparişi verdim yarına burada olur derim

0|1
    1|1
    • dur aşkım ben korunayım demek yok yani?

Erkekler Ne Diyor 1

• he a.m.k gitte yap grevini tek başına pezevnk seni

0|0
    0|0
Yükleniyor...