Bakire veya Bakir olmayan bir insanla evlenir misiniz?

Sorum zaten başlıkta...

Benim cevabım : Evet.

• Evet
    56% (5)23% (3)36% (8)Oy Ver
  • Hayır
    44% (4)77% (10)64% (14)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
Bakir olmama rağmen bakire olacak diye şart yok beni sevsin bana yalan söylemesin yeter.

0|0
12|10

En İyi Kız Görüşü

• Bu zamana kadar kimsenin elini bile tutmadım. Bu yüzden zina yapmamış birini hak ettiğime inanıyorum. Tertemiz bir eş ve hayat istiyorum ileride Allah nasip eder inşallah...

3|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 11

• Evlenmem birbirimizin ilki olmalıyız. Neyse ki öyle oldu

0|0
    0|1
  • Alnından öpüp, bakirliğiyle evlenip,hırçın dalgalara karşı, güneş çiçek açana kadar heyecan ettireceğim.

0|0
    0|0
  • geçmişe mazi derler olan olmuş seversem herhaliyle kabulüm

0|0
    0|0
  • bakire ve bakir kelimelerini ciddiye almiyorum hatta bu iki kelimenin varligina inanmiyorum.

0|0
    0|1
  • Peki erkegin bakir oldugunu nasil anlayacagiz :D ben bakir erkek istiyorum desem adam direk ben zaten bakirim ki der :D ben zaten bakir istemem. Bana tecrubeli gelsin.

0|0
    0|0
  • Hayır~

0|0
    0|1
    • Sen kendine bakir erkekmi arıyon :D hahaha

• Aga emin ol bir sürü bakir erkek var ben öyleyim millet havasına yaptım diyor ama çoğu yalan..

• Onemi yok. Benden sonrasi onemli.

0|0
    0|0
  • A: Evet evlenirim

0|0
    0|0
  • Arkadas bende bakir olsun isterim çünkü doğru düzgün bir erkekle muhabbet bile etmiyorum onunda benim kadar olmasa da en azindan zina yapmamis olmasini isterim sonuçta cocuklarimizdan cikar onun ve benim yaptiklarim

0|1
    0|0
  • Kestaneyi 16 yaşında çizdirdim ama daracık daracık sokaklar

0|0
    0|0
  • erkekler bakir değil ama bakire bir kız istiyor bakire olmazsa olmaz namusa bu kdar önem verirken kendılerı herşeyi yapıp eli erkek eline değmemiş kız arıyolar artık bizde bakir erkek diye sınıflandırcaz

6|3
    0|3

Erkekler Ne Diyor 10

• bakirim bakire kız arıyorum öpüşmemiş yapacak bişi yok toplum bozuk iinşallah iyi birileri cıkar karşıma

1|1
    0|0
  • Bakırlık ya da bakırelık o kadar onemlı degıl o sadece namusun bır semboludur. Onemlı olan gercekten namuslu olmak ve sevgıldır. Ama yıne de cevabım hayır. Benım tercıhım bu

0|0
    0|0
  • Bakir değilim evleneceğim insanın bakire olmasını istemek iki yüzlülük olur sanırım.

Aslında ne istediğimizden karşımıza çıkacak insan önemli. Herkes hata yapar bu hayatta.

Sadık seven ve sevdiğiniz birini bulursanız geçmişi boş verin geleceğe bakın.

0|0
    0|0
  • evlenebilecek kızı-erkeği o konuya odaklayarak tartmak acımasızca...

2|1
    0|0
  • Duruma göre değişir hele çok var evlenmeye

0|0
    0|0
  • Hiç fark etmez fakat evlenmeyi düşünmüyorum

0|0
    0|0
  • Bilemedim şimdi.

0|0
    0|0
  • bende bakir'im ama kızlar nedense tüm erkekleri illa cinsel ilişkiye girmiş olarak düşünüp bakire olmamalarını bu şekilde örtmeye çalışıyorlar. Zaten bu devirde bakire kız kalmadığını düşündüğümüzden pekte önemsemiyorum bu durumu. az kullanılmış olsun yeter.

1|1
    1|0
  • Evlenmem. Ben hic bir kizla opusmedim dahi. Ben bunu beceriksizligimden degil kendimi evlenecegim kiza sakladigim icin yapmadim.

Ben boyle dusunuyorsam evlenecegim kiz da benim gibi olacak.

1|1
    1|0
  • bu saçma konulardan ne zaman vazgeçeceksiniz ya

1|0
    0|0
Yükleniyor...