Bekaret Kaybı, can çok yanıyor mu ?

Bir hafta sonra nişanlımla evliliğe adım atıyoruz :) ancak ilk geceden veya ilk birleşmemizden çok çekiniyorum. Bakireyim ve bu kızlık bozulması nasıl bir acı hissettiriyor, bozulmadan sonra sekse devam edebiliyor musunuz can çok yanıyor mu ? Ne hissettiriyor bu acı nasıl bir şey ?

0|0
3|3

En İyi Kız Görüşü

• Korkunun ecele faydası yok ahahah :p korkulacak bir durum yok canım..nişanlınla daha önce bu konuları konuştuysanız eğer senin hassaslığını biliyodur ve ona göre davranır..davranmasa bile yeterince ıslanırsan eğer gerçekten acısını hissetmezsin..sadece kendini kasma.

1|1
    0|0
    • evet kasmamam lazım sanırım ama düşününce bile stresi oluyor çok takılacak bir durum değil sanırım ama acısını abartanları duydukça insan çekiniyor

• gerçekten abartı onlar..dediğim gibi nişanlın hassaslıgını bılıyorsa bu konbuda ve ona göre davranırsa fark etmezsin bile

• evet biliyor umarım öyle olur çok teşekkürler :)

Erkekler Ne Diyor 3

• Herkesin oradaki yapısı farklı.. Yani kiminin zarı kalındır, kiminin ince, kiminin epey kapalı, kiminin çok açık.. Yani kimi kolay yırtılır kimi zor.. Acı da bu zorluğun derecesine bağlı..

Büyük ihtimalle yırtılmadan sonra ilişkiye devam edersiniz.. Gözünde fazla büyütme..

1|0
    0|0
  • ya korkacak bişey yok örümcek ağları alınıyor gibi düşün:))o çekilen acı zarın yırtılması değil ilk kez ilişkiye giren vajinanın zorlanmasından dolayı ki çoğuda zevktir zaten:))sıkıntı yapma yani:)

2|0
    0|0
  • sevgilimin bıraz canı yanmıstı ama sonra devam ettık korkmana gerek yok ;)

1|0
    0|0
    • teşekkürler :)

• Bırakabilirsem neden olmasın tabi sorun o :))

• :) ya zaten ılk gırene kadar stress yapıyonuz sonrası kendılınden gelıor daha once hıc yakınlasma olmadıysa bıraz daha stress olabılır

Kızlar Ne Diyor 2

• az oluyor tabiki

1|0
    0|0
  • relax canimm esine birak herseyi ilk gece .. ayrica ilk gece olmasi gerekmiyor kendini nezaman hazir hissettginde... yani kafan rahat olmali

1|0
    1|0
    • evet bende öyle düşünüyorum ilk gece istemiyorum hatta hazır hissetmeliyim haklısın canım :)

Yükleniyor...