Sevgilime bakire olmadığımı söyledim ve..

yani nedeni aslinda basit 13-14 yaslarindayken insan olur olmaz kendi kendini arastiriyor ve ozaman yanlislikla olan kendi kendine bozma oldu ve bunu ona söyledim oda olabilir felan dedi beni de seviyor ve güveniyor sizce ileride evlenirsek bir sorun cikarabilirmi ? sonucta ozamanin cahilligi bilmiyordum ne oldugunu..

0|0
1|18

En İyi Erkek Görüşü

• Hee Olabilir dediyse seni o şekilde kabullenmiş.

Sende kendini iyi ifade etmişsin..

Evlenince sorun olacağını düşünmüyorum.Bunu evlenince göreceksin kaldı ki.. evlilik öncesinde de ilişki yaşamanıza engel bir durum yok.

Vicdani ve dini şartları göz önüne almazsanız tabi.

1|0
    0|0
    • benim evlenmeden önce onunla iliskiye girecek gibi bir niyetim yok olamazda zaten her müslüman gibi evlendikten sonra esimle birlikte olmak istiyorum sadece

• tsk ederim cevap icin

• Bir şey değil yorumlarımı beğendiğin için ayrıca teşekkür ederim.

Erkekler Ne Diyor 17

• bana pek inandırıcı gelmedi söylediğin ama bana böyle demiş olsaydın ben sadece şunu söylerdim sana; "bana doğruyu söylemende bir sakınca yok, geçmişinde olanlar yüzünden seni yargılayacak değilim."

1|0
    2|0
    • gecmiste bisey olmadi sevgilim bile olmadi :DD

• evrensel olarak bilinen bir kavram diyelim.

• zannetmiyorum

• Sorun bitmiş zaten .. Biri çıkıp da ben şeyttim demediği sürece de sorun çıkmaz.

0|0
    0|1
  • Sevgilinin ileride sorun çıkartıp çıkartmayacağını bilemeyiz.. Piyasada çeşit çeşit hasta ruhlu insan var..

0|0
    0|0
  • sorun çıkıp çıkmayacağını bilemem ama onun aklında hep bazı soru işaretleri ya da acabaları olacaktır diye düşünüyorum...

1|1
    0|0
  • benden sana bir abi ya da kardeş uyarısı dikkat et onedena faydalanmaya çalışmasın çünkü o yaşlarda erkekler kızlık bozmak vicdan azabı yaparı bozuğu yapmak zevk o yüzden dikkat et kullanmasın o

0|0
    0|0
  • Bu kadar anlayışla karşılayan birini bulmuşsun evliliğe ikna edebilirsen ki çok zor keyfini çıkar derim. Ama dikkat et bakire olmadığını bildiği için seni önce kullanıp sonra terketme ihtimali çok yüksek.

0|0
    0|0
  • yanlışlıkla ne olabilir diye düşünüyorum ama?

0|0
    0|0
  • artik genis zarmi dir gencken mastla yanlislikla mi bozdum mudur pek inandirici gelmiyor adamin aklinin kosesinde hep olcak bu soru

0|0
    1|0
  • ne oldu nasıl olduki

0|0
    0|0
  • kendi kendini bızıkladın demek oda iyimiş :D

0|0
    0|0
  • bişey çıkmaz anlayışlı birisine benziyor sen başka erkeklerle alakalı olmazsan sorun çıkmaz zannımca

0|0
    0|0
  • Merak etme seninle evlenmeyeceği için sorun çıkarmazz ilişkiye girmek için bol bol

0|0
    0|0
  • hı eminim öledir verdim birine ve sevgilimede böle bir hikaye kasdım oda yedi demiyosunda

0|0
    0|0
    • herkez sanki anasinin karninda ögreniyor bekaretin nedemek oldugunu. cogu kizda annesinden aydinlatma alakali birsey ögrenmiyordur.

• Seni kullanıp bırakacak.Demedi deme.

0|0
    0|0
    • valla birakirsa biraksin eger sadece zara bakiyorsa hem ben kötü birsey yapmadim ayrica simdiye kadar birakmadiysa bu iyi bir isarettir

• Hakikatten, kendi kendinle oynayıp bekareti bozduysan tabi ki bişey olmaz.

Ama yok bir yalan söyleyip, bu yalana kendini bile inandırmışsan.

İleride "zihniyetten" dolayı çok ciddi sorunlar yaşayacaksınız.

0|0
    0|0
  • sevgilisine bunu söylicek bakalım yutuyolarmı diye deniyo :D böyle değilsede sorun olmaz

0|0
    0|0
  • herkez ınanmaz o duruma baskası yaptı dıye dusunmustur ama sevdıgı ıcın neyse demıstır artık :) olmaz sorun korkma

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Acık sözlülüğün oluşacak problemlerin önüne gecer diye düşünüyorum

0|1
    0|1
Yükleniyor...