Sevdiğinizin bakire olmadığını öğrendiğiniz de düşünceniz ne olur?

Bir kızı 2-3 ay boyunca kendinizden çok seviyorsunuz ve birlikte olmak istiyorsunuz , birlikte oluyorsunuz ama kızın bakire olmadığını görüyorsunuz daha önceden kendi bakireliğini bozduğunu öğreniyorsunuz ama 3-4 kişiylede yattığını ( giriş çıkış yok , ön sevişme ) öğreniyorsunuz bu durumda ne yapardınız hala sevmeye devam eder miydiniz? yoksa ne hali varsa görsün onun yolu belli mi derdiniz ?

0|0
0|21

En İyi Erkek Görüşü

• 5 ay bır kızla çıktım kız konyada universite kazandı ben ankarada okuyorum neyse ordan bunaldıgını yanıma gelmek ıstedıgını söyleyıp geldı. Normal sevgılıler gbi takıldık film izledık uyuma vaktı geldıgınde o benım yatagımda bende salondakı kanepede yattım sabah öperek uyandırdı beni dun yaptıgım davranıştan çok etkılenmış benımle bırlıkte olmak ıstedıgını bakıre olmadıgını söyledı o an umursamadım ama bırlıktede olmadım. Evlenmeden bana ters bır durumdu kendıne mı yedıremedı bılmıyorum ayrılmak ıstedıgını söyleyıp gıtı pışmanmıyım asla :) vicdanın rahatsa sıkıntı yok

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 20

• Senin tabirinle 3 - 4 kişiyle giriş çıkışlı ilişkisi olmasını tercih ederim, en azından tecrübe kazanmış olurdu...

Evet ilişkime devam ederim. Sonuçta benden önce olan birşey...

1|0
    0|0
  • İsterse yatmış olsun sorun değil.. Önemli olan ben hayatına girdikten sonrasıdır.. Bana sadık olsun..

ayrıca "kimseyle yatmadım" diyen kıza daha tedirgin yaklaşırım..

1-cinsel sorunları olabilir,

2-yalan söylüyor olabilir, ve ben bundan nefret ederim

0|1
    0|0
  • Çok sevince birlikte mi olunuyormuş ?

1|0
    0|0
  • giriş çıkış olsa nolcakki? zaten o mantıkla biri sizi seviyorsa bırakın onu. hayat geçmez onla. kafa yapısını değiştirmesi lazım onun.

benim başıma böyle birşey gelse sinirlenirdim ama doğruya doğru. o zamana kadar söylemesi gerekirdi çoktan böyle birşeyi

1|0
    0|0
  • ne diyebilirim ki? kendi hayatı ve kendi geçmişi, insanların geçmişlerindeki beni ilgilendirmez, benimle birlikte olmaya başladığı andan sonrası beni ilgilendirir.

2|0
    0|0
  • sevmenin kaynağı güven sen güvenip sevmişsin başta söylese güvenebilirsin ama sonradan söylenen şeyler güveni yıkar güvensizlikte ilişkiyi yıkar yoksa yaşadıkları yüzünden değil herkes yaşayabilir

1|0
    0|0
  • Bakire değilsin diye sevmeyecekse ver yolunu gitsin. Boyle bir adamdan sana hayir gelmez. Bir zar midir ki insani insan yapan ? Insani insan olduğu için sevmeli.

1|0
    0|0
  • Neden sevmeyeyim yaaa onun değerini bir zarla ölçecek kadar sığ birisi değilim...

1|0
    0|0
  • zaten kızı seviyorsam nasıl bir kız olduğunu biliyorumdur böyle bir şeylede bakireliği gitmişse o zaman yapılacak şey oral seks vajinayı yalarım ve sevişirim sonuna kadar anlaşırsakda hayatımı birleştiririm sonra bir şeylerle karşılaşmazsak yani bu yüzden ayrılmam ama başka sebepler çıkarsa sonra onu bilmem uyuşursak evlenirim evliliği yürütebilirsek yürütüz artık

0|0
    0|0
  • bekaret bacak arasında değildir. Kafadadır.

2|0
    0|0
  • çok sinirlenırdm herşedn önce dürst olablrdi 3 4 y çıktıktan sonra bunu öğrenmek koyar insana

1|1
    0|0
  • seviyorsan sonuna kadar;)

1|0
    0|0
  • ne hali varsa görsün derim çok seviyosam belki deişirdi

0|0
    1|0
  • ne hali varsa görsün ben şahsen böyle düşünüyorum ben 22 yasındayım halen bakirim ve karşımdaki kişinin de bakir olmasını isterim

0|0
    1|0
  • karşımdaki kız dürüst olup bunları bana söylediyse bir problem olmaz. (o kızla çok ciddiysem tabiki)

öteki türlü herşey olmuş bitmiş tam evlenilecek ciddi adımlar atılacak ozaman söylerse nefretimi kazanır.

dürüst olmak lazım bu konularda.

1|0
    0|0
  • güzel güzel vakit geçirirdim her boku yerdim ama evlenmezdim :S sal.kfnSOŞVNKAŞERBAVŞRB

0|0
    0|0
  • saçmala onun yolu bellimi ne demek tabi severdim ve geçmişe dönüp bakmazdım asla

1|0
    0|0
  • ne halı varsa görsun tü rezil kasar

1|0
    1|0
  • offff ya sen nereden geldin uzaydanmı yok kız bakire değil yok sevişti ama girmedi.yaaa sevişipte bakıre olmayan kızın mikişmediğine kaç kişi inanır.

1|0
    0|0
  • hala sevmeye devam ederim de evlenirmiyim diye soruyorum kendime büyük konuşmamalı ama sanırım istemem.

0|0
    0|1

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...