Bakire biri zamanla iyi seks yapabilir mi?

ben bakireyim ve evlendiğimde pek iyi sevişebileceğimi düşünmüyorum .çünkü nişanlımla sevişirken pasif kalıyorum. acemiyim böyle şeyleri bilmediğim için eğer birşey yaparsam saçma mı olur gibi düşüncelerden dolayı kendimi kasıyorum . bu gidişle öğrenemeyeceğim gibi.evli çiftlerede soruyorum evlendikten sonra eşiniz iyi seks yapabilmyi öğrendimi? ilk günden bugüne kadar neler değişti? performansını uyumunuzu beğeniyor musunuz? evlendikten sonra ne kadar süre sonra seks hayatınız iyi oldu?

0|0
2|42

En İyi Erkek Görüşü

• Hayır bakire kız iyi seks yapamaz. İyi seks yapanlar doğuştan bakire olmuyor. Onlar iyi seksi doğuştan öğrenmiş geliyorlar. İnsanlar neden bu kadar saçmalıyor. Bunun zamanla pek alakası yok. Sekste iyi kadının nasıl olur.

1-Utanmayacak, çekinmeyecek,

2-Yaptığından zevk alacak

3-Doğal davranacak,

4-İsteklerini söyleyecek

5-İstekleri yerine getirecek.

6-Can seks isteyince ertelemeyecek.

7-Eşinin istediğine hayır demeyecek

8-Kadın erken boşalmasını, erkek geç boşalmasını öğrenecek (Çok önemli)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 41

• senin gibi düşünen sessiz çoğunluk dediğimiz kadınlar bir hayli fazla, bu tamamen tecrübe eksikliğinden ve çiftlerin birbirini tanımamalarından kaynaklanıyor, Ayrıca anladığım kadarıyla bu konuda kendini kasmışsın,

Evlendikten sonra yavaş yavaş açılırsın, hele öyle bir aşamaya gelirsin ki, sen bile kendini tanıyamazsın :)

0|0
    0|0
    • inşallah ya yatakta patates çuvalı gibi olmak istemiyorum. sonuçta evleneceğiz ve cinsellik önemli. karşılıklı olarak zevk almalıyız. ben böyle yaptıkça ne o ne ben alırım

• Tabiki, cinsellik olmayan bir evlilik tadı tuzu olmayan yavan yemeğe benzer, şuandan itibaren kendini hazırlamaya başla, bol bol fantazi kur, ileride sana kolaylık sağlar

• bütün kızların bir zamanlar bakire olduğunu düşünürsek. Sorun kendiliğinden cevap bulmuş oluyor sanırım.

1|0
    0|0
    • ben istisna olacağım heralde. kaç kere seviştik hala pasif kalıyorum birşey yapamıyorum

• sizin adet gecikme işinizd eböyle geciktikce kasıyorsunuz kastıkca daha çok gecikiyor. Rahat ol ablacım milyarlarca hatun bu işi becerebiliyorsa senin neyin eksik :D

• özgüvenim eksik

• bu biraz da kişisel yeteneğine bağlı.. yani kimisi odun gibidir, kendini de geliştirmeye çalışmaz, bu yüzden sittin sene öğrenemez.. odun gibi yatar.. "iş bitse de uyusak" der gibi davranır..

çok bilgili ve tecrübeli olmana gerek yok.. ilk zamanlar için şunları yapman yeterli..

-gülme ("ayyy nasıl yapıcam ben şimdi kikikikiki" diyen kadın iticidir)

-her zaman istekli davran.. "ben durayım o benle sevişsin" diye bir mantık yoktur..

-"saçma mı olur" diye düşünme, hiç ummadığın şey karşındakinin hoşuna gidebilir

-her zaman değil ama arada sırada hırçın davran.. çok acıkmış biri gibi.. eşinin sağı solu acır diye düşünme..

-"onu şurama hayatta sürmem, bunu ellemem, şundan tiksinirim" gibi tabuların varsa bunları azaltmaya çalış..

0|0
    0|0
  • zamanla elbette çok daha zevkli, ve isteyerek seks yapabilirsiniz .evlendiğinizde erkeğinizin yanınızda olması sizi daha hisli ,ve arzulu hissettirir .kendinizi o anda daha rahat hisseder ,zrzulu olduğunuzda kendinizi en içten istekli şekilde seks yaparsınız .her anın zevkini alarak yaşamak istersiniz

0|0
    0|0
  • cemal -cemal diye bır üye vardı tam onluk bır soru :)uçkurcan koydum ısmını bayadır sesı cıkmıyor başına bır iş geldı dıye endıselenıyorum :D

0|0
    0|0
  • Şu an yaşın kaç bilmiyorum ama..

Yaşın ilerledikçe deneyim kazanacaksın.Evlilik sadece bir resmiyet kazanması işin.

Ama evlilik öncesinde de cinsellikle ilgili deneyimlerini arttırabilirsin.

İnternet bunun için var.

0|0
    0|0
    • erotik film p*rno izliyorum .teoride biliyorum. erotik film p*rno izliyorum pratikte sıfırım. mesela oralın nasıl yapıldığını sözle anlatırım ama iş yapmaya gelince iyi yapamam . dişlerin değmememsi lazım ama ben yaparken dişlerimi değdirebilirim.

• sadece ikimizin olduğu herşeyi yapabiliriz. başkasını istemem yani grup seks falan. iç çamaşırlarım gayet seksi. hemen hemen hepsinden var.

• O halde tek eksik özgüven..Ha bu arada eşininde sana karşı istekli olması gerek.Yoksa sen ne kadar uğraşırsan uğraş boş..

Bu yüzden sen istekli ol ve dizginleri eline geçirr.

• Zamanla sen bile kendine şaşıracaksın :) Her sevişme ayrı ve güzel bir tecrübe getirir insana. Ve sen tecübelendikçe partnerini korkutmaya başlayacaksın çünkü gözün açılınca artık bu zevki tatmadan duramaz hale geleceksin. Sevgilinden alamayınca da başka şekillerde gidermeye çalışacaksın.

0|0
    0|0
  • sonuçta tecrübe ve istek önemli sen istekli olduktan sonra tecrübe gelir nasılsa sorun değil sadece istekli ol :)

0|0
    0|0
    • istiyorum ama sevişirken pasif kalıyorum o düşüncelerimden dolayı istediğim gibi olmuyo

• sonuçta ağırlıkla bayanlar pasif kalır ama bu senin elinde :) örnek vercem fazla açık yazamıyorum buradan :)

• teoride biliyorum. erotik film p*rno izliyorum pratikte sıfırım. mesela oralın nasıl yapıldığını sözle anlatırım ama iş yapmaya gelince iyi yapamam . dişlerin değmememsi lazım ama ben yaparken dişlerimi değdirebilirim.

• yapabilir tabi neden olmasın. 1.5 sene çıktığım bir sevgilim vardı, ilki olmuştum ve ilk başlarda ben onu becerirken daha sonradan o beni hunharca becerir konuma gelmişti. yatıyordum sadece ve jokeyin atı sürdüğü gibi sürüyordu beni :) bu arada 6 ayda o hale gelmişti, tabi 2 günde 1 sevşiyorduk.

0|0
    0|0
  • bakirelikle ne alakası var yaaaab

bu tamamen insanın içinde olan bir duygu

bazıları seks manyağı ve değme o*lara taş çıkartır

bazılarıda sekse soğuktur odun gibi yatar...

0|1
    0|0
    • son cümle türk kadınları için geçerli...

• şimdiki kız arkadaşım tam bir odun

öpüşmeyi bile bilmiyor

ama eski kız arkadaşım

değme o.rspulara taş çıkartırdı...

sırf o muhteşem sevişmesi için onunla evlenirdim..

• oda olurzaten bu senin elinde olan bişey değil nişanlında ilkdir büyük bir ihtimal zamanla alışırsınız tecrübeler kazanırsınız

0|0
    0|0
  • Giriş çıkış olmayan şeye seks denmez, bakire kız seks falan yapamaz...

0|0
    0|0
  • herkes zamanında bakireydi ve zamanal öğrendi.sizde evlendikten sonra öğrenebilirsiniz bu konuda internetin yardımcı olabileceğini düşünüyorum

0|0
    0|0
  • sanki dünyanın bilgisini bilsepasif kalan yine onlar olmayacak mı?

0|0
    0|0
  • karşındaki erkege baglı erkek malsa kadın organz olmayı bile ögrenemez.adam işi bilirse bir seks bombası yaratabilir.

0|0
    0|0
  • merak etme en ıyı oğretmenın esın olacaktır onunla konusman ve onun nelerden hoslandığını oğrenmen senın cok ısıne yarayacaktır.

0|0
    0|0
    • eğer konusmak ıstersen benı ekleyebılırsın yardımcı olmak ısterım sana

• Çok yanlıs düşünüyorsun sen zevk almaya başladıgında yaptıgıklarından senbile fark etmiyeceksin emin ol o anki zevkden hiç birsey fark etmezsin

0|0
    0|0
  • HERILDIN YANİ !

0|0
    0|0
  • Ayni dusuncedeyim 21 yasindqyim daha kiz eli tutmadim daha dogrusu inanclarimdan dolayi tutmak istemedim ama istek mi dersen cok asiri var. Mesela esimin bacak arasina kafamis sokup yalamaya kalksam sacma gelecekmis gibi geliyor yalamakta istiom ama

0|0
    0|0
    • bende oral yapmak istiyorum ama bilmediğim için canını acıtmaktan saçma birşey yapmaktan korkuyoru utanıyorum

• Yazacqklarim yarim kaldi zaten o kadar mesaj yazdim gondere bastim sadece arkadaslar kullanabilirdedi o guzelim yaziyida sildi cildirtti beni kabul et :)

• kabul ettim

• zmanla prof olur.

0|0
    0|0
  • hem de ne...

0|0
    0|0
  • 2 paralık namusunla utanmadan ne sorular soruyor

0|1
    0|0
  • nişanlın evlenene kadar öğretir sana merak etme

0|0
    0|0
  • zamanla olur merak etmebu kadar

0|0
    0|0
  • insan her zaman ufkunu geliştirmeli derim bence :D

0|0
    0|0
  • neden olmasın yeterki istesin :))

0|0
    0|0
  • yapabilir. zamanla alışacaktır artık yaptığın her şey refleks olacaktır.

0|0
    0|0
  • Bizim kızlar cinsel ilişkiden bir cacık anlamaz ama erkek eğitebilir kızı.

0|0
    0|0
  • bakireim sevisirken pasif kaliyorum celiski sezdim az

0|0
    0|0
  • bu mantıkla kadınlar asla iyi seks yapamaz farkında mısın? çünkü tüm kadınlar bakire doğar..

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    11

Kızlar Ne Diyor 2

• canım onlar kolay işler sen mutlu olmaya bak tamamı

0|0
    0|0
    • öyledir. zaten sorun bende düşünce tarzımda özgüven eksikliğimden kaynaklanıyo. böyle olmasam zamanla öğrenilir

• Kimse annesinin karnında öğrenmiyor ki.Şuanda harika sevişen her kadın bir zamanlar bakireydi.

0|0
    0|0
Yükleniyor...