Kızlık zarı zarar görmüş müdür?

merhaba arkadaşlar sevgilim mastürbasyon yaparken kendini kaybetmiş ve parmağını biraz fazla bastırmış girme falan yok ufak bi acı hissetmiş ve ardından biraz kan gelmiş sizce kızlık zarı yırtılmışmıdır yoksa zedelenmişmidir zorlamadan dolayı? (CİDDİ CEVAPLAR LÜTFEN)

0|0
7|7

En İyi Kız Görüşü

• Boşver ilerde sen onu bıraktıgında evlenceği kişiye mastürbasyon yaptım öyle kaybettim der. E artık bozulduguna göre sevişin gitsin mk (bekaret kafası) ;)

0|1
    0|0
    • Ben onunla evlenmeyi düşünüyorum 3 senelik sevgilim !

• söylediklerinde gerçeklik payı olan bişey göremedim ben.Kız çok üzülmüş bende acaba zedelenmişmidir die emin olup onu teselli etmek için danışmak istedim beynini siktiğim

• Bekaret düşkünü beyfendi, hiç inandırıcı gelmedi bu yalanlar, bozulduysa ne yapacaksın sevişecek misin:) komedi

Kızlar Ne Diyor 6

• bozulmuş bile olabilir

0|0
    0|0
  • zarar görmüştür.

0|0
    0|0
  • Zarar gormus olabilir bozulmusda olabilir doktora gitmelisin..

0|0
    0|0
  • zarar gormustur evet bı doktora gıtsenız ıyı olur zedelenmıs anlattıgına gore

0|0
    0|0
  • jinekolog sart

0|0
    0|0
  • Burdan anlamak zor olsa gerek jinekologa görünmesi daha mantıklı

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• kardeş inanma derim, kızlarda moda olmuş bu durum.

1|0
    1|1
    • ben 3 senedir birlikteyim ve canımdan çok seviyorum saatlerce tlfnda ağladı kız sen canının içinin saatlerce tlfnda ağlayışını dinlemek nası bi duyguydu bilemezsin her ne kadar alakasız olsada yinede yorum için tşkler.

• eski sevgilim banada ağlamıştı saatlerce nasıl olduğunu rol yaptığını anladım üsteledim ayrıntıya girdim dep derken düp derken itiraf etti en sonunda eski sevgilisi zorla girmiş meğerse..

• görmüştür

0|0
    0|0
  • bozulmamıştır. Rahat olsun evlenin dogru oldugunu anlayacaksın güven probleminiz var mı sen kız arkadasına kesinlikle güvenir misin belki sana yalan söylüyordur bir halt karıştırmasın

0|1
    0|0
  • kızlar kandırmasın artık ya şu gencecik çoçukları yan yattım bozuldu çamura battım bozuldu.

0|0
    0|0
  • bozulmuş hacı hayırlı olsun,

0|0
    0|0
  • dostum bana inandırıcı gelmedi o kadar bastırmayla bozulmaz o

0|0
    0|0
    • bilmiyorum zedelenmişte olabilir bi uzmana danışmaya karar verdik

• Bende onu çok seviyorum tşkler gece gece yorumlarınızı eksik etmediğiniz için

• rica ederim

• bundan sonra atış serbest

0|0
    1|0
Yükleniyor...