Sizce kızlık zarı bozulmuş mudur?

Sorum size kızlar lütfen bakınız

vajenime aynayla baktığımda delik değil , nefes aldığımda falan kalp şeklinde olduğunu gördüm. sizce kızlık zarı bozulmuşmudur? lütfen cevap yazın

Güncellemeler:
yani hymen (kizlik zari) deliyim var herkes gibi . fakat kalp seklinde
normal baktigimda herkes gibi fakat kendimi kastigimdabiraz oyle oluyor
biriyle iliskiye de girmedim ..

0|0
3|4

En İyi Kız Görüşü

• biriyle yattınmı? yatmadıysan kızlık zarları kişiden kişiye değişiyor delik değil derken ?

0|0
    0|0
    • bi kac kere cocukken elim deymisdi ama . soyledigim gibi kana olmamisti

• bozulur birşey girmediği sürece bozulmaz dokunma temas yoluyla

• evet haklisin.. esekkur ederim canım cok saol :)

Erkekler Ne Diyor 4

• yaw her soruyu kızlık zarına nasıl bağlıyosunuz arkadaş hayret bişey ... yok yeni bir telefon aldım kızlık zarım bozulmuş mudur, geçen kaynım selam verdi kızlık zarım bozulmuş mudur .. içine bir şey ihtiva etmediğin takdirde bozulmaz etsen de elastikse yine bozulmaz aha da bütün soruların cevapları :)

2|0
    0|0
  • Zarlar değişik şekillerde olabilir.

0|0
    0|0
  • cinsel ilişkiye girdin mi peki hiç

0|0
    0|0
  • Ya birak burada kutsal rahibe terasta rolu oynama ucundan almissin icine simdi soruyosun burada .

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 2

• biriyle ilişkiye girmediysen veya herhangi bisey yapmadıysan bozulmamıstır. netten bakarsan görürsün kızlık zarı çeşitleri die yaz ordan bak biraz zaten kendınde anlarsın bozulup bozulmadıgını

0|0
    0|0
  • 80 kere sordun bunu sanırım.Vejani neyse artık..

Biriyle ilişkiye girmediysen niye şüpheye düşüyorsun yahu Herkes farklıdır kızlık zarı seninkide öyle demekki.

0|0
    0|0
    • haklısın aynen. bunada kızmamk gerek ne yapsın daha çocuk orasına ilk defa bakmış delik olduğunu görüncede korkmuş :)))

• Bozulsa anlamayacağın bişey değil merak etme.Anlarsın mutlaka.

• tamam tesekkur ederm

Yükleniyor...