Anal ilişkide prezervatif kullanılmalı mı ?

Soru açık millet. Tecrübeliler cevap verirse iyi olur

0|0
2|9

En İyi Erkek Görüşü

• Evet her ilişki öncesinde kondom kullanımı gerekli.

İster normal ilişki istersen ters ilişki olsun komdom şart.Taki partnerin eşin olup çocuk yapmaya karar verene kadar.

Ancak şunu da unutmamalısın.

1- Anal ilişki günahtır. Ha diyeceksinki zaten nikah olmadan cinselliği yaşamak tamamen günah .. o zamanda günahlarına günah katıyorsun.

2- Anal ilişki için partnerini ikna etmelisin çünkü canı çok yanacak.

3- Bu ikisini mutlaka düşün.

0|0
    0|0
    • Ben zaten müslüman değilim inancım farklı. Daha önce anal yapmadım açıkcası aradığım bişeyde değildi. Sevgilimden zaten hiçbir şekilde cinsel ilişki istemem kıyamam ona. İşim gereği evli insanlarla çok vakit geçiriyorum. Ve bazıları bana aralarına gelmem konusunda ısrar ediyolar son zamanlarda. Kabul etme taraftarı değilim açıkcası ama hiç değilse ilerde yapmadım bunu demem

• ben teşekkür ederim

• Beline kuvvet o zaman.

Kızlar Ne Diyor 2

• tabiki kullanilmali hijen acisindan ve saglik acisindan cünkü mikrop yanii

0|0
    0|0
    • Kadın lavman yaptıysa gerek olmaz...

• la gidin özelden muhabbet edin :D

• Soran sen dur türkiye için çok önemli bir mevzuyu tartışıyoruz şimdi :DDDDDDDDD

• bunun anal ilişkiye özel bir durumu yok, cinsel hastalık kapmak istemiyorsan kullanmalısın.

ama sadece tek kişiyle ilişkin varsa kullanmaya gerek yok.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Hayır illa gerekmez kurallara uygun yapılıyorsa özellikle de kadın lavman yaparak anal temizliğini yapmışsa gayet hijyenik bir şekilde prezervatifsiz anal seks yapılabilir...

0|0
    0|0
  • Bence kullan ben yaparken kullanıyorum gerçi hep anal çalışıyorum :D çünkü b.ok yolu olduğu için mikrop kalabilirsin.

0|0
    0|0
  • ya sorulara bakıyorumda hep anal hep anal nedir abi bu milletteki anal merakı,yapanları ve yaptıranları esefle kınıyorum sadece günaha batmak başka nedir yaa..

1|1
    0|1
    • insanların seçimlerine karışmak saçma. İsteyen istediğini yapar

• Ben zaten müslüman değilim ama tabiki dininize saygım sonsuz. Sizin dininize göre dinde zorlama yoktu sanırım.. Her koyun kendi bacağından asılır

• senin dinin ne bilmiyorum ama benim dinim bunu hem sağlık hemde kadın için uygun olmadığı için yasaklamıştır.yani öylesine boş bir yasak değil insanların iyiliği için..

• Sonuçta b*k deliği... miktop ve bakteri dolu. Kullanmalısın tabiki lakin prezervatifsiz o deliğe girmenin de apayrı bir tadı var sıcacık. Bence ilk yapacaksan prezervatifsiz yap asdfg

0|0
    0|0
  • vajinanın mikrobu bakterisi daha yoğun diye biliyorum :)

0|0
    0|0
  • Tuvaletin/Klozetin deliğine telefon düşürdün farzedelim. Elini içine direk sokar mısın?

Sonuçta Anal dediğin şey de bundan farklı değil :D Sonuç itibariyle ikiside bok çukuru...

Hak deliği varken bok deliğine bu kadar düşkün de olma, kılıfsız da gireyim deme o tarz ilişkilere, milyonlarca bakteriyi içine almaya meraklı değilsen tabi.

0|0
    0|0
  • Dostum müslüman ol ya da olma ama anal ilişki sağlığa uygun değil.

0|0
    0|0
  • şimdi kardeş ben sana desem ki klozete git elini sok içine bir karıştır desem yapar mısın? o zaman çükünle neden logarı karıştırıyorsun?

0|0
    0|0
Yükleniyor...