Bakirelik sizce önemli mi?

Bu sorum daha çok erkeklere bekaret sizin için çok mu önemli ? Sevdiğniz evleniceğiniz kızın bakire olmadığını öğrenseniz yinede onunla evlenirmisiniz mesela sizce bakirelik iki bacak arasindami beyindemi?

Güncellemeler:
Erkeklerede tek gecelik bir zar takilsin isterim.

0|0
4|34

En İyi Kız Görüşü

• Gaflete düşmenin hatasını kızın bir ömür boyu bakirelik kisvesi altında çekmesi hoş değil

10|3
    2|2

Erkekler Ne Diyor 34

• kız bekaretini kaybedince afedersin kaşar oluyor, erkek seks yaparsa halk kahramanı. bu zihniyet varken tabiki umrumda değil bekaret önemli olan sadakat sevgi güven. önceki sevgililerin daha buyuk daha guzel olabilir ama gerçekten sevdigin birisiyle seks herzamn farklı olcaktır ve evlendikten sonra hem ben ona hem o bana %100 sadık ve güvenliyse ben önemsemem. Ben evli değilim ve ilişkiye girdim ve kız bende evlenirken bunu aramazken benim aramam doğru değil

7|0
    2|3
    • yok abi erkeğin halk kahramanı oldugu yok en azından ben olaya öyle bakmıyorum.. ikiside günahkardır.. ama edep bayana başka yakışır..

• olay edep se erkekte yapmıcak, kadına yakısır edebi ne demek ya, sikine sahip cıkamadıgı için karının kafasını kapatan zihniyette buradan cıkıyo

• Sevisen bayan edepsizmi belki turk ama hristiyan?

• Bakirelik kadar zırva bir kavram yoktur, birliklte olacağım insan, eşim olsun, sevgilim olsun, benden önce ne yaşamış ise yaşamıştır, ben nasıl yaşadıysam. Son derece önemsiz yani.

4|0
    1|2
  • canım o soruyu baskası sormus uzun bır cewap verdım. lınkını atam link

notuna da sunu dıyım. kadın ver erkek ayrı dır . erkeklerle kadınları kıyaslamak olmaz. o mantıkla kadınları adet gunlerınde namaz kılmıyorlar netıcede erkeklerın oyle bır luksu yok. namazda tatılde yok her gun ama her gun kılacaksın ama kadınlara bır tatıl war. erkek dunyası erkek yaradılısı emın ol uygun olsa yaradan en guzel sekılde yaratmıs bıızı oyle olsaydı erkeklere zar takardı. k bakma uzattım ama kendını erkeklerle kıyasalyan kızlara bır tepkılıyım sana degıl genel boyle

0|1
    2|0
  • Evet bakirelik iki bacak arasında değildir ama her sevgili olduğuyla yatanlar bunu söylüyo ona illet oluyorum 5-6 kişiyle yatmış neymiş ruhum bakire hassktr ordan mk diyesi geliyor insanın.

Söz meclisten dışarı

2|0
    1|0
  • bakirelik hem kafada hem bacakların arasındadır. ikisini birbirinden ayırmak mümkün değil.

2|1
    1|0
  • onemsız... zaten bız Turk erkeklerı olarak hep bekaretı ruhda arıyoruz...3 5 kısıyle yatmıs kızlarımız artık bu kelımeyı agzına o kadar sakız ettı kı..neymıs bekaret ruhda baslarmıs.sen 5 kısıyle yat sonra ruhun bakıre olsun.hadı canım ordan..bakıre olmayan bır kızla gıdecegım tek yer yatak odası daha da ılerı gıtmem ben almam alana da manı olmam..

1|0
    3|1
  • bakire olduğu için evleniyorsa hiç evlemesin daha iyi.. bu kafa değişmedi bir türlü..

3|0
    0|1
  • Ben şahsen çok önem veriyorum. Hem zaten kızlığı olmayan birinin beyni yok ki evlenmeden başkasına veriyor. Temiz bir soy için temizlik ararım ben nasıl yapmıyorsam oda yapmamış olacak ki soyumuz saf olsun. Yoksa birine kendini garantiye almadan veren biriyle Allah korusun kesinlikle evlenmem..

0|0
    2|0
    • He sen yapmiyon bana veren yok demiyoda ben nasil temizsem kizda temiz olcak diyo kadinin biri gelcek seni isticek senistemicen birakin bu namuslu ayaklarini ya

• sana kendimi ispatlamak zorunda değilim sizi gibi namuslarını barlarda verenler anca bu kadar düşünür. Ben senin gibi onca kadını s.. istesem dizer dizer dolaşırım buna inana bilirsin. Ben verenleri değil benim helalimi bekliyorum. Sen gibiler kimin altında sabahladığınızı hatırlamayıp burada sanki çok matah bir şeymiş gibi anlatıyorsunuz o.. alemi yok.

• Kızlık zarıyla namus olmaz hacım ,namuz kafadadır, yoksa herkesin bildiği gibi arka kapıdan çalışıpta dünya kadar bakire kız var:)

2|0
    0|0
  • Düşüncem soruda sorulanın tam tersi..

İlişkiye girmediğim biriyle kesinlikle evlenmem.. Cinsel sorunları olmadığına emin olmam gerek.. Kumar oynamak istemiyorum.. Sonradan ortaya çıkan sorunlar evliliği kabusa çevirir.. Benim cinsel sorunum yoksa karşımdakinin de olmamalı..

0|0
    0|0
  • eğer doğal yolla bozulmuşsa yani kazayla veya düşmeye bağlı vs o zaman kabul ederim ancak onla bunla oynaştıysa tabiki kabul etmem...

0|0
    2|0
  • Yine kafası karışık bir genç kızımız daha :) çok takmayın kafanıza, tek gecelir bir durum bu, sorasında unutulup gider..

0|0
    1|0
  • bazıları için önemlidir bazıları için değil...bakire olmayan kadınlar o... kaşar değil kimseyi yargılamak kimseye düşmez bazı insanlar cinselliğini rahat yaşar ama bekaret önemlidir diyen insanları da ezmek geri kafalılık demek saçmadır önemli olan ruh falan diyemezsiniz hem ruh hem beden bekareti istemek hakları değil mi? şimdi hemen erkekler her haltı yiyor demesinler tek avuntuları bu oluyor yapıyorsan yap seçimini ama sonunda utanma

0|0
    1|0
  • Asla evlenmem benden önce biri ile yatmıs kızdan ne beklerim ben benle evlenirkende baskası ile yatmıyacagı ne magum ?

0|0
    2|0
  • kızların illa ilk ilişkide zarı bozulacak diye bir kanun yok.

1|0
    0|0
  • İki bacak arasında da beyinde de.. ikisi bir büün.. beynin buna onay vermişse bacaklarını açmışsın demektir .. benim için önemli..

0|0
    4|0
  • bence onemlı

1|1
    4|0
  • Basima geldi benm ve asik oldugum kizi biraktim bakire degil diye cunnku kaldiramadim burada umursamam diyrn erkekler kizlari cesaretlendirmek icin gaz veren kisiler veyada mesepleri cok gebis olmasi lazim cocuklarimin annesinin bacaklarini arasina benden baskankisinin gecmis oldugunu bilmek beni benden aliyor...

0|0
    1|0
  • bnce onmlı.her knuda

1|0
    4|1
  • sen herkezle yat canın ıstedıgıne ver ından sonrada namus bekcılıgı yap dımı

0|0
    2|0
    • Ben esime bakire gittim oda bakir geldi bna sadce dusunceleri ogrenmek istedim

• Bakire degilse evlenmem ;) :)

1|1
    5|1
  • ne beyinde ne bacakarası ben evlenirim herkez için bir şey diyemem çünkü ben bakir değilim yani bakir olsam o zaman bekli bakire olmasını istemem hakkım belki

1|0
    0|0
  • güven önemli. güvenmek bakirelikten daha önemli.

1|0
    0|1
  • beyin ve ruh bakireliği önemlii ha yaptı diye eleştiremem yaapmadı diye kezban diyemem kınıyamam beyin ve ruhta dürüstlükte biter herşey

0|0
    1|0
  • eğerki ben bakir isem kesinlike bakire olmasını isterim herşey karşılıklı

0|0
    0|0
  • sence önemsiz mi ?

0|0
    0|0
  • fazlasıyla önemli olduğu için bende 0 kilometre olarak bekliyorum o kişiyi :)

1|0
    0|0
  • Baakirelik beyinde diyenler kendilerini bu yalanla avutuyor,bakirelik madem beyinde ozaman beyninizle girin ilişkiye bedeni alet etmeyin bu yalana.

0|0
    2|0
  • 4 yillik evliyim. Tanistigimizda esim bakire degildi. Zamaninda baska insanlara asik olmus, cinsel cekim hissetmus ve yasamis. Beni benden sonrasi ilgilendirir. Hem tecrubeli kadin her zaman daha cok tatmin eder

7|1
    1|2
    • Veya da sen ve senin gibi dusunenlervyuz karadisiniz. Siz kizlarla yattiginizda kahraman oluyorsunuz, onlar yatinca kotu kadin degil mi. Sonra cinsel tatmini yasamamis akli fikri cinselligi arayan bedenler olarak dolasiyorsunuz. Bakire olmayip, gecmis iliskilerini dobra dobra anlatan kizi, her seyi yadayip bakire taklidi yapan kiza bir milyon kere tercih ederim.

• ya o zar zaten oraya milletin namus bekcılıgı yapılsın dıyemı takılmıs :) kızlarda vajınal bölge daha hassas oldugundan cocukluk donemınde tuvalet egıtımıne kadar mıkrop kapmaması ıcın gereklı :) neyse bunun dısında işte bazı kısıler ilk ilişkide kan geldıgı gerekcesıyle namus yapmıslar ıste o zarı :) namus gıtmesın dıyede arkadan yapıyorlar ıste bazı kızlarda cevre baskısından oldugundan bısey dıyemıyorum tabı onlarında hakkı seksi tatmak ama evenıncede vay sen bakıre değilsin diye kapı onune konmak ıstemıyolar ... bence zar olmasa herkez daha mutlu olurdu boyle cinsel baslıklarda olmazdı :D

1|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    4

Kızlar Ne Diyor 3

• Erkekten erkeğe göre değişiyor

0|0
    1|0
  • Bu soruyu tekrar tekrar soran kızların zarını ben yırtacağım bu gidişle :D Kızdırmayın beni:)

1|4
    2|0
  • kızlık zarının neden orada olduğunu bilmeyen yorum yapmasın bence..

4|1
    0|3
    • Bilmeyenler icin kizlik zari bebeklerinin kakasindan mikrop kapmamsi icin olan bir et parcasi ama erkekler bunu kesfettikten sonra ahlak namus kavrami oldu

• en iyi cevap için teşekkürler öncelikle.. adet gördükten sonra kızlık zarının işlevselliği kalmıyor onu da söyleyeyim hormonlar ve diğer gelişimsel faktörler vajendeki mikrop bulaşını engelliyor..

Yükleniyor...