Lezbiyen kızın tacizine uğrayan oldu mu hiç :))

Lezbiyen arkadaşım beni taciz etti resmen :(

dudagımdan falan öptü.Iyyy yaa iğrençti.Böyle kızların derisini soyup tek tek doğramak lazım.Lanet olsun :) Sizin de böyle arkadaşlarınız var mi kızlar?

0|0
10|10

En İyi Erkek Görüşü

• Hahaha Lezbiyenin uğramadım ama bana da gay'in birisi gelip tutulmuştu, öyle öpme falan olmadı tabi sadece sözlü :D

0|0
    1|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Kesinlikle hoşuna gitmiş :)

Bence burada alacağın tepkilere göre karşılık verip vermeyeceğine karar vereceksin.

4|1
    0|0
  • oyle deme okurken bile tahrik oldum:)

1|1
    0|0
  • Yani ben anlamıyorum gerçeği varken neden plastikle uğraşıyorlar abi.

1|1
    0|0
  • Keşke gelip beni taciz etse o kız hiç sesimi çıkarmam :D

1|0
    0|0
  • Ne ettin kendine Mahmut

1|0
    0|0
  • yok çok şükür

1|0
    0|0
  • öpüşmelerini gördüm

1|0
    0|0
  • Igrenciniz

0|0
    0|0
  • Geçende travestiler saldırıyordu ya yakışıklı yakışıklı diye dolaşıyorlar .. o değilde hiç bir kadın yakışıklı demedi bana gidip travestiler diyor ne şanslıyım ama . gökten m yağsa banim kafama yrk düşer :D

1|2
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• Bende yapıyorum kızlara

lezbiyende değilim

niye bela okuyosun ki

2|2
    1|2
  • Senin tipine akitmam bile la :D

1|0
    0|0
  • bence sana biraccık beyin lazım :(

2|0
    1|1
  • Homofobik olduğunu bizimle paylaşman gerekmezdi

4|1
    0|1
  • Sen cakamadin mi suratina bir tane kiz meslek liselerindede oluyormus boyle erkek olmayinca okulda

1|0
    0|0
    • Valla tokadı geçirdim suratına :))Kız meslek lisesinde de değiliz ki .Anlamıyorum o kadar erkek içinde neden ben :((

• Vardir biseyler uzak dur tenhada kistirirsa kotu olur

• tacizci, sapık,abaza bir lezbiyenim..hepinizi yerim, yalarım, öperim kızlar..ilk senden başlıcam soran..muck..hjfgjfgh

2|0
    2|4
  • ıyy sen de iğrençsin kızmı kalmadııda seni öpücek bilader yüz verirsen tabi yapar git öldür kendni

0|0
    0|0
  • Sözlü oldu ama ben fırsat vermem sappıkkkkkkkkkkk aaaa .İğrençlerr

1|0
    1|0
  • Sayılırmı bilmiyorum ama zamanında amcamlarda kalmaya gitmiştim o günde bir misafirleri gelmişti. Misafirin kızı ben odada tekken gelip baya dudağımdan öpmüştü bende küçüğüm o zamanlar napıyo bu falan diyodum kız nasıl psikolojimde yer edindiyse hâlâ hatırlıyorum :D

0|0
    1|0
    • Ahahhaa.Iğrenç dimi ya? Erkeklerin nesli mi tükendi ne? Böyle zevkin içinde ediyim.

• bitane sınıfta vardı bir kız.. wcde benım peşime gelmiş hemen eteği çektim dur kız yemıcem diyordu? sapık

1|1
    2|0
    • Ahaha :)) Benim ki daha kötüydü yaa

Yükleniyor...