Kapat

Erkek kardeşimi gay p*rnosu izlerken yakaladım !!

Daha öncede masturmasyon yaparken yakalamıştım ama hemen çıkıp görmemi şgibi avranıyordum az önce yanına açmısı ndiye sormaya gitmiştim pc ekranı kapı tarafından görülebiliyor ve onun arkası dönük kapıya geleni göremez yani neyse bu kulaklık takıyomuş megersem içeri girdigimde gay p*rnosu izliyerek masturmasyon yapıyordu. Sonra çaktırmadan geri çıktım sanırım gay ne yapmalıyım yardım ?

0|0
6|15

En İyi Erkek Görüşü

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 14

• Biseksüel bir erkek olarak bu konuda istersen özel mesajla biraz konuşabiliriz bu konuyu... Tabi kardeşini kaybetmek yerine kazanmak istiyorsan... Yanlış hamleler geri dönülemez sorunlara sebep olabilir... Karşındaki canından biri, lütfen önce sakin düşün...

0|0
    1|1
  • Yönelimi böyle, yapacak bir şey yok. Şimdi bazı gerzekler doktora götür der burada. Bir hastalık değildir gaylik, yönelimdir. Toplumda ötekileşmemesi için yardımcı olmalısın.

0|0
    0|0
    • Psikolojik bir hastalıkmış okudum hormonel degilmiş

• Saçmalama. Dünyanın en ünlü psikologları, doktorları hastalık olmadığına dair fikir birliğine varmışken sen hangi vasıfla hastalık diyorsun?

• Kim diyor bunu yaa itnernette araştırmaları nhepsi küçükken gerçirilen sosyal olaylar diyor.

• o videoda mast yapması sakıncalı.. umarım kötü bir sonuç çıkmaz..yapacagın çok şeyde oldugunu düşünmüyorum..

0|0
    0|0
  • belkı gaylardan hoşlanıyor gay p*rnosu ızlıyor dıye gay mı olack çok saçma ama kadın varken neden gay ılgınç...

0|0
    0|0
  • kardeşinin yaşı kaç?

0|0
    0|0
  • kardeşin kaç yaşında ki?

0|0
    0|0
  • hemen gay damgası vurma bence

0|0
    0|0
  • strapon alabilirsin mesele :)

0|0
    0|1
  • ilginç gelmiş olabilir, meraktan da bakıyo olabilir, illa gay olması gerekmez ama gayse de yapacak bişey yok, büyüyünce hollandaya gitmesi lazım

0|0
    0|0
  • bu çocukta var bir sıkıntı bir erkek hani lezbiyen olsa izlenir zevk verirde gay sıkıntı hal ve hareketleri nasıl yaşı

0|0
    1|1
  • hemen gay olduğunu düşünme normal erkeklerde bazen gay p*rnosu izler azınca değişiklik arar

0|0
    0|0
  • Onuda öyle kabul edecen başka ne yapacaksın fazlalığını aldırıp seninkinden yaptıracak değilsiniz

0|0
    0|0
  • ona bir gay sevgilisi ile mutluluklar dile bence

0|0
    0|0
  • ailenden veya arkadaşlarından bir erkeğe konuyu aç yaşı mümkünse büyük olsun. Onunla kırmadan konuşmasını rica et.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Yaşı kaç? Hemen gay diyemezsin. Merak etmiştir farklı bişiler izlemek istemiştir, kızlarda lez p*rn izler ama çoğu lez değildir.

0|0
    0|0
  • Kızlarda lezbiyen o halde.

0|0
    0|0
  • Gay değildir her gay videoları izleyen gay olmuyor sonuçta

0|0
    0|0
  • Gay değildir belki

Cinsel fanteziler var bu şekilde normal bence

Sen de kapıyı vurmadan girme be kızım

Ben çok dikkat ederim böyle şeylere

önüme kağıt resim filan yanlışlıkla gelse bakmam, yanlış bir şeye şahit olmayayım diye.

0|0
    0|0
  • kız gbimi tavrıları.uzak dur kaç hemen

0|1
    1|3
  • bence hemen öyle düşünme canım o arada o denk gelmiştir hoşuna gitmiştir izlemiştir bazen insan azdığı anlarda ne çıksa karşısına zevk alır o anına denk gelmiştir sen hiç lez p*rn izlemedinmi bu ara yaşı kaç canım...

0|1
    0|0
Yükleniyor...