Kızlık zarı bozulmuş olabilir mi?

Arkadaşlar biraz uzun zaman oluyor eski sevgilimle sevişiyorduk bu parmağını sokmuştu vajinama.. yani hep yapıyordu. Çok acıdığında dur diyordum ben. Ve o gün anal ilişkiye de girdik ve arkam kanamıştı.. ama eve gelince iç çamaşırımda birdaha kan görünce açık renkte korktjm açıkçası. Sizce bozulmuş olabilirmi kızlığım? Ama bozulurken çok büyük bir ağrı hissedilmesi gerekmezmi ve de kan hemen o an parmagona bulaşmazmıydı? Yardımcı olursanız sevinirim.

0|0
4|12

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 11

• Her haltı yedikten sonra sadece o zarlamı namusunun bozulacağını düşünüyorsun...

2|4
    0|0
  • bu saatten sonra kızlık zarın yırtılmamış olsa ne olur sanki? bakireyim diye gururla dolaşanlardan mısın yoksa sen?

1|1
    0|0
    • Evet sonucta vajinaya penis girmedikce bakireyim

• Evt demek istedigim iste zar bozulmadikca

• iyi bakalım öyle olsun

• bozulmuşsa bile niye takıyosunki buna bu kadar?

önündeki engel kalkmış oldu işte. artık rahat rahat yapabilirsin sevgilinle.

anlamadım yani :)

0|0
    0|0
    • Hyr o eski sevgilim simdi baskasiyla sozlenmek uzereyim

• ya bilmiyorum ama ordaki zar yüzünden senden ayrılcaksa bence hiç başlama. ne yani zar yoksa karşındaki değersiz mi oluyor? o ne öyle ya kelepçe mi bu dokunulmıcak?

kendi zarın hür iraden. başkası ne der diye yaşama bence. sırf zar yok diye ayrılırsa zaten seni hiç sevmemiş demektir.

• hayırr cok buyuk acılar olmaz eger bilinçsiz bir erkeklee ilişki yasarsanız olabılır asırı bır kanamada olmaz anlatılan gibi olanlar istisnadır ben anlattıklarınızaa dayanarak zzedelendiğinizi düşünüyorum

0|0
    0|0
  • ALLAH akıl fikir versin ne diyelim ...

1|0
    0|0
  • o parmak girdiyse geçmiş olsun bundan sonra vaginalde yapabılırsınız.

0|0
    0|0
  • patladı gitti :D

0|0
    0|0
  • muayne mi etsem :))) HAHAHHHA :D

0|0
    0|0
  • bozdurmuşsn kızlığını öyle çok acı çekmezsin

0|0
    0|0
  • madem kendini parmaklatıyosun o parlakyan kisiye söyle kızlığına baksın yerindemi değil mi

0|0
    0|0
  • vajinan genişse acı duymazsın

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• ee parmağını sokuyormuş öncedende zaten bozulduğunu ispatlamak için odun falanmı sokmak lazım rezilll birde anlatıyor..

1|1
    0|1
  • al eline aynayı bir kontrol et.

0|0
    0|0
  • Kizlik zari kani acik renkte olurmuş annem soylemisti

0|0
    0|0
  • kızlıgın bozulması için büyük bir acı gerekmez kişisel yapıyla alakalı bir durum..

ama bir damla kan kızlıgı bozmamıs zedelemiştir.

0|0
    0|0
Yükleniyor...