Erkek arkadaşımın penisi çok küçük ona hiç zevk almadığımı söylesem mi ?

Erkek arkadaşımla ilk kez ilişkiye girdik bakire değilim,ama eski erkek arkadaşımın penisinin yarısı kadar anca vardı hiç bir şey hissetmedim güvenini sarmamak içinde bir şey söylemedim ama böyle de olmaz ne yapayım ? Tam olarak sormadım ama 9 cm penisi

Ve erkekler kız arkadaşınız size böyle bir şey söylese ne hissederdiniz

0|0
4|24

En İyi Erkek Görüşü

• simdi arkadaslar yargiliyor seni burada okudum yazilari evet sende haklisin evlendigini düsün hic bir zaman tatmin olamiyacaksin ona durumu anlat ve cinselligin senin dünyanda ne kadar degerli oldugunu ona yansit ve ayril yoksa sen onu dedikten sonra o zaten gurur yapip gider merak etme

0|0
    0|1
    • En sonunda anlayan birisi cinsellik herşey değil ama önemli sonuçta

• tabiiki öyle seni cok iyi anliyorum

Erkekler Ne Diyor 23

• bir kadının zevk alması için yeterli bölgelerin (g noktası) vajinal kanal içerisindeki derinliği maksimum 4 cmdir. Vajinal kanalın rahime kadar olan bölümü de 10-11 cm arası değişir. Ayrıca kadının asıl tahrik olup boşalmasını (zevk almasını) sağlayan kısım da klitorisdir ki klitoris vajinal kanalda bile değildir. Penis uzunluğunu, rahime kadar değdiği halde acı ile bağıran kadınların zevk aldığını zanneden, ama yarısının dışarıda kaldığını göremeyen, seks yapmaktan ve zevk almaktan zerre kadar haberi olmayan kişilerin muhabbeti olup, senin çükün kısa ondan bunları yazıyorsun diye çemkiren arkadaşlara da cevabım:

link

0|2
    1|0
  • Benimki 15.5 tam sertlesme 16 oluyor ben bile 1 cm daha uzasin istiyorum gerçi 2 eski kız arkadaşım benimkine hasta olduklarini söylemişti ben penis egzersizi yapıyorum belki uzatmiyor ama sertlrsmesini cok etkiliyor onu denesin gerçi uzun süre yapinca uzadigini söyleyen doktorlar bile var

0|0
    1|0
    • penis egzerside nedir :D

• Araştır bulursun. Hani penis boyunu ilaçlarla uzatman imkansız sadece ameliyat ile olabilen birsey ama bazı yöntemler var olan potansiyelini erken boşalma sorununu ya da sertleşme sorununu çözebilir bunun için insanin hiçbir şeye bağlı kalmadan normal eli ile yapılabilen egzersizler var biz bunlara penis egzersizi diyoruz

• ozaman yeni sevgilin oldugunda istediğin gibi kalın kocamanseyi var falan...ilerde senin göğüsler pörsümüş diye seni bırakırsa neyapcan?popon selülit tarlası olduunda ne olcak?eleman buraya yazar...arkadaşlar sevgilimin göğüsler pert.popo aşura kazanı olmuş.selülit tarlası.ama ona söyleyemiyorum.naaapsaamm?

0|2
    0|0
  • Arkadaşım sonuna kadar haklısın ama bir erkeğe böyle bir şey söylemek onun hayatını bitirmek demektir ..lütfen yapma öyle bir şey onun yerine başka bahaneler bulup ayrılmak en mantıklısı bence...

0|1
    1|0
  • Ya eskiye göre şimdiki dünya çook değişmiş.. insanlar okdr y.rrk görür olmş ki.. bunun ki büyük bunun ki küçük.. ve hayat madde olmuş cinsellik olmuş hepimize yazıklar olsun...

0|2
    0|0
  • cinsel yaşam önemlidir fakat mutlu olmak için penis boyuna takılmak ve sadece cm farkı yüzünden ayrılmak tuhaftır .ilişkiyi ayakta tutan penis değildir.bazı pozisyonları yapamaz veya zorluk çekebilirsiniz .ama bamyada olsa içine girip çıkıp işlevini görebilir.

0|0
    0|0
  • ayrıl onun gururunu onurunu kırmadan ona hissettirme psikolojisi bozulmasın.

2|0
    0|0
  • penis uzatma kılıflarından al 3 boy. Alışa alışa küçült. Yani ilk önce azalt sonra tamamen bırakırsın :))))

0|0
    0|0
  • bilemedimki ne desek boş artık sne bilecen :)

0|0
    0|0
  • 9 cm değildir ya emin misin? bence ayrılmayı bile düşün..yani 25 cm yalanlarıda atmim ama en az bir 18 filan olmalı ki zevk alasın.bi ömür nasıl geçicek olurda evlenirseniz filan.

0|0
    0|0
  • ona büyük penisli sevgisi ile mutluluklar dilerim sadece penis düşünen birini istemem o da küçük pörsük göğüslü olduğunu söylerse ne olur

0|0
    0|0
  • Onla sevgili ol benimle seviş kesin çözüm

1|0
    1|0
  • oha ya ammma küçükmüş he :)

0|0
    0|0
  • söyleyemezki, farz edelim söyledi bende ona portakal gibi gögüslerin var derim kısasa kısas :))

0|0
    0|0
  • söyle ağırlık çalıştırsın basket oynatsın boyu uzar :D

0|0
    0|0
  • Söylersin ve kaybedersin

0|0
    0|0
  • bence soyleme ama artk sanada zevk vermıyorsa senınde ezıyet cekmene gerek yok ozamn soyle gıtsın

0|0
    1|0
  • terk ederdim tabii ki, bu şuna benzer; sen çok çirkinsin iğrençsin sümüklüsün senden utanıyorum gibi bir etki yaratır. Nişanlım olsa nişanı bozar karım olsa karıyı boşardım

0|0
    2|0
    • çüşşşşşşşşş

• niye çüşşşşş? insanların doğal eksikliklerini yüzüne vurup rencide etmek sizin için normal bir şey galiba... biri sana kocag*tveya parantez bacak deseydi ne hissederdin? üstelik bu sevdiğin biriyse..

• o arkadaşı tanısam . Derdim ki panpa o kız motor. corap bagla etrafına 3 kat üstünde XXL condom geçir. öyle bir sok bakalım ne oluyor diye :)))

1|2
    0|0
  • 9 cmde bamya kadar kanka yaaa sen ondan ayrıl uygun bir dille penisi iri 23-24 cm olan birini bul bence

0|0
    0|0
  • Bence söyleme çünkü inanılmaz gücüne gider bence sen gitsen bile içinde onun ezikligini yaşar ileride oyuzden ya ayrıl ya da ona guzelce oral yaptır öyle bırlıkte ol

0|0
    0|0
  • seninki zaten otoban olmuştur çoktan içine büyük almaya ne meraklıymışsın arkadaş ya :S

2|3
    2|0
    • Lafına dikkat et bir insan olmadınız

• insanlıktan söz edene bak hahahahaha :))) ne güldürdün be :)))

• harbiden insanlıktan bahsedene bak :D

• Siz insan mısınız çok merak ettim soruyu soran bayan arkadaş ?

1|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• bundan sonra penise göre erkek seç sende sana ders olur.

0|0
    0|0
  • ben soylerdim kes at onu derdim o ne be 9 cm assdcssdcssd

0|2
    1|2
  • ya canım bence öyle birşey söyleme çok fazla gururu kırılır aslında eğer tecrübeliyse seni tatmin edebilir 9 cm yani boyut o kadar da önemli değil belki alışamamış olabilirsin bence bir kaç kere daha dene birbirinizi tanıyana kadar yani vücut olarak zevk aldığınız noktaları öğrenin bence bir süre sonra alışacaksın ve sende zevk almaya başlayacaksın diye düşünüyorum...

0|1
    0|0
  • eskisinin yarısı kadarsa 18miydi yani diğeri ölçmüş gibi yazmışsın da:)

1|2
    0|0
Yükleniyor...