Seks sizin için bu kadar önemli mi?

Arkadaşlar seks sizin için bu kadar önemli mi? Yani sevgilinizle sevişmesenizde çıkmaya devam eder misiniz? Veya bakire kızla evlenmek isteyen erkekler sevgiliyken sevişirler mi evlenmeyi düşündükleri kişiyle? Cevaplarınız için teşekkürler

0|0
0|7

En İyi Erkek Görüşü

• bu konuda kızlar ıkıye ayrılır benım ıcın. Gercekten asık oldugum bı kızla cıkıyorsam seks konusunda aklımdan sınırlı seyler gecer ister istemez. Sevgılım ısterse degısebılır tabiki . Blrde hoslandıgım ve biz erkeklerin degimiyle acık kapı kızla cıkıyorsam asktan sevgıden daha cok seksi hedefliyorumdur. Acı ama gercek bırseyde şu ki acık kapı bir kızla en fazla 2 ay beraber olurum sıkılır bırakırım. İşin özu hersey kızda bitiyor benim icin hani derler ya sevilecek kız var birde s*kilecek kız .

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• önemlidir tabı ilişkiyi tamamlar tabıkı bu devırde olmaz neden şımdıkı çag ıkı gunde aşkım canım senı sevıyorum üçüncü gun başka bırıyle cıkıyor bu durumda her çıktıgı ıle cınsellık yasarsa :) ben kendı acımdan soyluyorum guven aşk sevgı varsa elbette yasanmalı ama karsılıklı olmalı bu ıstek

0|0
    0|0
  • Ben sevişirim ama seks yapmam.

0|0
    0|0
  • o bir bardak su ben çölde1 hafta susuz gezen gezgin.

0|1
    0|0
  • sevgilime bağlı o istemiyorsa saygı duyarım... ben onunla sevişmek için birlikte olmadığım için devam eder ilişki zaten zamanı gelince her şey olur...bakire veya değil o istemediği sürece elimi bile sürmem...

0|0
    0|0
  • Evlenmeyi beklerim...

0|0
    0|0
  • yanı kız ıstemıyosa zorlayamam ama en azından ellesme felan olsa hos olur :) sen hıc bırınımı ıstemıyosun yoksa tabun var mıyanı

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...